جکسون در اعتراض به برنامههای خشونت پلیس را محکوم AG تصمیم گیری در ریکی توپ مورد

لدگر | No comments

معترضان در مرکز شهر جکسون به نام برای عدالت در روز جمعه در مورد کلمبوس مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس آمریکا در سال 2015 را محکوم کرد دادستان کل اخیر تصمیم به رها کردن دادستان است.

معترضین شعار? “هیچ رایگان کشتن” — به معنی بیشتر مردم سیاه و سفید باید کشته می سی سی پی با پلیس و فرار از عواقب.

“من نمی ترسم. شما می خواهید من به ترس گفت:” دیوید هورتون, 29, ابراز نارضایتی خود را در مورد کاهش پرونده به جمعیت حدود 75. “من اینجا هستم تا به شما اعلام در حال حاضر ما خواهد ایستاد تا ما متحد به عنوان یک جامعه است.”

AG قطره مورد ‘با تعصب

تظاهرکنندگان با تجمع در مقابل ساختمان والتر Sillers ساختمان که در آن دادستان کل لین Fitch در دفتر واقع شده است. آنها امیدوار به ارسال یک پیام روشن به جمهوری خواه دادستان کل بیش اخیر خود تصمیم به رها کردن پیگرد قانونی افسر سابق پلیس دره Boykin. Boykin مواجه اتهامات در 2015 تیراندازی مرگ 26 ساله ریکی توپ در طول یک کلمبوس ترافیک متوقف شود.

Boykin گفت: توپ شد و یک مسافر و زد و او شلیک توپ در حالی که تعقیب او را چون توپ به نظر می رسد به نقطه تفنگ در او.

Fitch در مارس 28 تصمیم به رها کردن این مورد “با تعصب” بنابراین آن را نمی توان زنده کرد.

معترضان اقدام به ارائه نامه اما در ابتدا مسدود شده

روز جمعه در اعتراض رهبران در تلاش برای ورود به ساختمان و ارائه نامه ای به Fitch شخصا اما تبدیل شد به دور در درب امنیتی به طور خلاصه باعث تنش بست. این نامه در نهایت از آن ساخته شده در داخل.

اسکات Colom district attorney برای Columbus منطقه حضور داشتند روز جمعه در اعتراض به. او گفت: جمعیت Fitch متعهد شده است به او نشان دهد فایل مورد. Colom گفت: زمانی که او می شود از آن او خواهد شد و انتشار آن بر روی وب سایت خود را به طوری که مردم می توانند تصمیم بگیرند که آیا “ریکی توپ کشته شد در خون سرد و یا اگر آن را توجیه کرد.”

تظاهرات دوباره در پی تظاهرات برای جورج فلوید مرگ

تظاهرات فوران در کلمبوس پس از 2015 کشتن. جیم هود سابق دموکراتیک دادستان کل بیش از زمان مورد از محلی منطقه وکیل و هیات منصفه مجرم شناخته Boykin در سال 2016. او التماس کرد گناه نیست. Fitch برنده هود صندلی در سال گذشته پس از هود ناموفق برای فرار فرماندار.

تظاهرات بیش توپ را به قتل هستند پس از هر دو Fitch تصمیم و مردم را به خیابان ها در سراسر کشور در اعتراض به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس که پس از یک افسر زانو در گردن او برای تقریبا نه ساعت.

مرتبط با: می سی سی پی AG قطره به اتهام قتل نفس در برابر سفید سابق پلیس در مرگ انسان

حداقل دو تظاهرات صورت گرفت در کلمبوس پس فیچ اعلام کرد تصمیم خود را با توجه به اعزام روزنامه. یکی در اوایل این هفته شامل حدود 150 تظاهرکنندگان در مقابل این شهر مقر پلیس.

نامه معترضان تحویل به Fitch را از او خواست به طور شفاف نشان دهد و به همین دلیل او تصمیم. در این نامه نوشته و اعتراض سازمان یافته توسط یک ائتلاف از سازمانها و فعالان از جمله می سی سی پی, فقیر, مردم, مبارزات انتخاباتی, مردم, دفاع, موسسه, می سی سی پی افزایش ائتلاف و سیاه و سفید با هیچ مشروبی که بدرقه نوشابه.

مرتبط با: می سی سی پی AG تصمیم به رها کردن صورت سفید ex-cop یک ‘چاقو’ به اعتماد می گوید هرزه

“ما می خواهم برای دیدن آنچه که شواهد ارائه شد که باعث شد شما به این نتیجه می رسند که عدالت خواهد بود بهترین خدمت با رها کردن این اتهامات” نامه است. “همانطور که شما آگاه هستند ما در یک آب و هوا در این کشور که در آن پلیس نیست پاسخگوی اقدامات خود را علیه غیرنظامیان به ویژه سیاه شهروندان است. به منظور تصمیم گیری برای اینکه عادلانه آنها نیاز به شفاف است. این ائتلاف می خواهم به می دانم که اگر عدالت بود خدمت برای ریکی توپ.”

در این نامه افزود: “ما معتقدیم که قربانیان خشونت پلیس شایسته عدالت و کسانی که انتخاب شده اند برای حفاظت و خدمت به جوامع ما برگزار می شود به همان استاندارد است که ما به عنوان یک جامعه در حال برگزار شد.”

این داستان به روز خواهد شد.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>