جکسون رستوران ماند و تحت هیچ-ناهار خوردن-در سفارش وجود رژیم صهیونیستی است. ریوز’ تصمیم

لدگر | No comments

تمام رستوران ها و کافه در شهر جکسون باقی می ماند تحت یک سفارش است که محدودیت خدمات به منظقه تحویل و از طریق درایو تنها.

محدودیت های اعمال شده را در محل اقامت در این ایالت در شهرستان حداقل تا مارس 15 زیر منظور از جکسون شهردار چکو Antar لومومبا.

دستور خواهد ایستاد با وجود رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز’ تصمیم اخیر اجازه می دهد تا رستوران به بازگشایی اتاق ناهار خوری با برخی از محدودیت. کسانی که شامل رستوران ها رعایت 50 درصد و یا کمتر از ظرفیت مشتری و کارمند غربالگری استفاده از تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان و اجتماعی فاصله گرفته است.

شهردار — با استناد به توصیه های کارشناسان بهداشت و COVID-19 نیروی کار — تمدید موجود stay-در-خانه سفارش در 30 آوریل.

“ما در مورد فرماندار اخیر به ترتیب با نیروی کار امروز” لومومبا روز سه شنبه گفت. “این خواهد بود که اطلاعات محور و بر اساس آنچه که بهترین تصمیم در حال حرکت رو به جلو … اما من به شدت پیش بینی نشده باز کردن رستوران ها در این زمان است.”

شهردار گفت: فرماندار سفارشات “حداقل استاندارد” و او دارای اختیارات لازم برای اجرای دقیق تر سفارشات اگر او معتقد است که بهداشت عمومی و ایمنی جکسون ساکنان ممکن است تحت تاثیر قرار. لومومبا بود که بلافاصله نظر در دسترس شنبه گفت: قبلا او تا به حال مورد بحث و اختلاف آشکار با ریوز.

“پس از بحث و گفتگو با فرماندار ما باید دو طرف توافق کردند که این سفارش به عنوان یک حداقل استاندارد برای ایالت می سی سی پی و شهرستانها حق بیشتر برای پیاده سازی سیاست های محدود کننده از آن اعلام فرماندار سفارش.”

شهردار اولین دستور محدودیت در رستوران ها و کافه ها در 18 مارس و دو روز قبل از این دولت در بخش بهداشت و درمان ساخته شده همان توصیه. زمان تمدید سفارش منقضی on May 15, که به این معنی رستوران ها و کافه ها در شهر را به حال خود اتاق ناهارخوری بسته برای نزدیک به دو ماه است. در حالی که بسیاری از رستوران ها تصمیم گرفتند به ارائه منظقه و خدمات تحویل دیگران بسته اند.

“گاهی اوقات گزینه های ما به عنوان رهبران یک تصمیم بد و بدتر تصمیم گیری است. این یک تصمیم بد به توقف پیشرفت اقتصادی, اما بدتر یکی را قربانی زندگی انسان” لومومبا گفت.

Hinds شهرستان پرجمعیت ترین در کشور است که کمترین تعداد کل coronavirus موارد در 565 با نه مرگ و میر بر اساس یک شنبه گزارش از دولت در بخش بهداشت و درمان. همان گزارش ثبت بیشترین تعداد مرگ و میر 32 در یک دوره یک روزه پس از coronavirus شیوع ضربه زدن به دولت است.

که باز؟: جکسون رستوران ها ارائه carryout تحویل میان شیوع کروناویروس

رژیم صهیونیستی. ریوز گفت: در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی تعداد COVID-19 موارد در دولت plateaued با توجه به داده های جمع آوری شده در طول چهار روز.

معاونت دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی دکتر LouAnn وودوارد گفت: در همان روز تعداد COVID-19 مثبت بیماران بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در حال افزایش در جکسون مبتنی بر بیمارستان.

“ما نمی رسید ما اوج. ما نه در طرف دیگر این” او گفت:.

شهردار در مارس 30 جلسه هم خرد شدن کمی در کسب و کار خرده فروشی در شهر در های اخیر خود را تمدید اقامت خود را در خانه سفارش دهید. شهردار گفت: همه کسب و کار خرده فروشی در این شهرستان می تواند به بازگشایی اگر آنها ارائه منظقه تحویل و درایو-از طریق خدمات تنها. کارکنان نیز نیاز به پوشیدن ماسک صورت و رعایت شش پا اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

اما او را متوقف کوتاه اجازه می دهد کسانی که کسب و کار به فعالیت در 50 درصد ظرفیت به عنوان مجاز توسط فرماندار. لومومبا گفت: چنین سفارش خواهد بود غیر ممکن است برای به اجرا درآوردن.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>