جکسون وزارت امور خارجه آزمون مثبت برای coronavirus

لدگر | No comments

یک دانشجو در دانشگاه ایالتی جکسون است که در میان کسانی که در می سی سی پی که آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

این دانشگاه در انتشار اخبار گفت: دولت و وزارت بهداشت در تماس است افرادی که در تماس با دانش آموز. آن دسته از افراد توصیه شده است از این راه مناسب برای نظارت بر علائم.

دانش آموز جدا شده در این دانشگاه گفت.

“سلامت و ایمنی دانش آموزان ما و جامعه دانشگاه است و اولویت ما” اقدام JSU جمهور Thomas K. هادسون گفت.

“ما در حال همکاری نزدیک با مقامات (وزارت بهداشت دولت) برای راهنمایی برای اطمینان از ایمنی ادامه از دانشگاه ما جامعه است.”

کروناویروس در می سی سی پی,:: آنچه ما می دانیم یکشنبه

این دانشگاه در هفته گذشته اجرا coronavirus پاسخ تیم برای کمک به حداقل رساندن گسترش این بیماری و تمیز تمام ساختمان های دانشگاه.

“جکسون دانشگاه ایالتی تیم به سرعت پاسخ داد برای کمک به حداقل رساندن تاثیر این بیماری گفت:” وزارت بهداشت سخنگوی لیز Sharlot در انتشار.

“ما ستایش را سریع و کامل پاسخ. ما ادامه خواهد داد به کار با هم برای ایمنی از جامعه ما است.”

می سی سی پی شماره از گزارش جدید کروناویروس موارد افزایش یافته و از 6 به 10 روز یکشنبه با موارد جدید گزارش شده در Hinds, Copiah و رودخانه مروارید شهرستانهای استان است.

موارد در حال حاضر ایستاده در: Copiah County, 2; Hinds County, 2; فارست County, 3; Leflore County 1 و رودخانه مروارید, 2.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>