جکسون شکایت راه آهن ملی کانادا در اختلاف بیش از زیرگذر

لدگر | No comments

شهر جکسون است تحت پیگرد ملی کانادا راه آهن و خواستار شرکت پرداخت کامل هزینه ها برای بازگشایی به شدت سفر زیرگذر در جکسون.

مسئولان شهرستان و ساکنان غرب جکسون محله که در آن زیرگذر در خارج مسدود شده, می گویند بسته شدن بهداشت عمومی و ایمنی موضوع و همچنین کیفیت زندگی مهم است.

بسته شدن والتر هلندی ولش درایو که یک بار زد زیر به شدت سفر راه آهن تاخیر و به موقع خدمات پزشکی اورژانس برای اولین پاسخ دهندگان و ساکنان به طور یکسان که باید به مسیر انحرافی را طی چندین مایل به نزدیکی بیمارستان و مسئولان شهرستان روز دوشنبه گفت:.

این نیز منجر به خطرناک چشم انداز کودکان عبور از راه آهن برای رسیدن به یک جامعه مرکز و چندین مدرسه در طرف دیگر از آهنگ های گفت: بخش 4 عضو شورای ده’Keither تمبر که نظارت محله در این منطقه است.

یک موضوع اصلی با راه آهن در نزدیکی محله است که قطار اغلب متوقف در آهنگ های قبل از مسافرت به آرامی محدود ساکنان توسط مسدود کردن دسترسی به شدت سفر جاده ها مانند Northside درایو لیوینگستون جاده و خیابان کالیفرنیا.

در عوض ساکنان را گسترده و به موقع بیراهه اغلب به صورت روزانه.

گلندورا در CN: مشهور روستا در کانادا راه آهن بیش از مالیات است که می تواند ذخیره فقیر منطقه در آینده

انسداد نیز یک ناراحتی برای ساکنان سفر به کار در صبح زود و برای کسب و کارهای کوچک در محله ای که به از دست دادن مشتریان شهردار گفت.

“آن دوخته اعضای جامعه در. آن را نگه داشته است و آنها را از قادر بودن به راحتی آنها سزاوار و چپ آنها را مستعد ابتلا به بسیاری از خطرات” شهردار چکو Antar لومومبا گفت.

برای سال شهرستان و راه آهن استدلال کرده اند که تا به حال اختیارات قانونی برای ایجاد تغییرات به زیرگذر.

که به اوج خود رسید حدود چهار سال پیش زمانی که راه آهن اولین بسته این جاده که جلب خشم از تمبر و بخش 3 عضو شورای Kenneth استوکس که استدلال شورای شهر تا به حال تنها قدرت.

تمبر روز دوشنبه گفت: CN هرگز به اطلاع شورای شهر آن برنامه ریزی شده در بسته شدن این زیرگذر که او به عنوان یک شهر جاده ها است.

“تنها شورای شهر است که قدرت ما نیست, اطلاع,” او گفت:.

شهردار گفت: نگرانی در مورد بسته شدن با CN “کاهش یافته است در گوش کر.” طرح دعوی در دادگاه به دنبال CN به پرداخت مبلغ کامل برای بازگشایی زیرگذر.

“ما را به انجام آنچه درست است برای شهروندان ما و دیگر اجازه می دهد تا آنها را به مسدود و یا با تاخیر از رفتن به محل کار و رفتن در مورد کسب و کار روزانه خود.

هنوز لومومبا گفت که او امیدوار است یک “راه حل دوستانه” بین شهر و راه آهن می توان کار می کرد.

ساکنان مخالفت برج همراه: شورای شهر ساکنان می گویند هیچ به همراه برج. شرکت ورایزون است تحت پیگرد شهرستان.

ملی کانادا گفت: زمانی که جاده بسته بود در سال 2016 است که بیش از نگرانی های ایمنی.

“CN همیشه احترام به روند دادرسی در همه حوزه های قضایی که در آن عمل و تصمیم به بستن این جاده در نظر گرفته شد درآمده است. CN ادامه خواهد داد به تعامل با شهر به بحث در مورد مسئله” این شرکت گفت: پس از آن در بیانیه ای.

“ما می کاهش به اظهار نظر در این زمان” این شرکت گفت: در یک ایمیل.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>