جکسون آب و هوا: آنچه که جاری شدن سیل به معنی مناطقی است که در حال و نه آب گرفتگی

لدگر | No comments

از آنجا که رودخانه مروارید کاکل دوشنبه در حدود 38.6 پا, آب همچنان ادامه دارد به عقب رفتن. آن 36.17 پا در 9:15 صبح روز شنبه با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

نیکلاس فنر یک هواشناس با خدمات ملی آب و هوا در جکسون گفت: صبح روز سه شنبه که مروارید حوضه رودخانه می توانید انتظار برای دیدن در مورد 1 به 1 ½ اینچ سه شنبه از طریق شنبه صبح. یکی دیگر از اینچ می تواند توسط جمعه, او گفت:.

“ما انتظار نداریم که به طور قابل توجهی به اندازه کافی برای هر نوع از املاک طولانی اثر در چه بیرون آمدن از مروارید رودخانه” فنر گفت.

“حوضه باید قادر به جریان به طور معمول.”

رودخانه مروارید: خود را در خیابان جکسون رفتن به سیل ؟ در اینجا لیست.

جکسون جاری شدن سیل: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد جاده, قدرت, پرونده آسیب گزارش

سیل دیده بان

بزرگترین نگرانی این است که برای جاری شدن سیل که می تواند بر خیابان در نزدیکی creeks که در حال حاضر حمایت از مروارید رودخانه و جاری شدن سیل. این شامل مناطق که ممکن است در حال حاضر آب گرفتگی.

جاری شدن سیل در ماه ژانویه در جکسون مورد نیاز چندین نجات از محله. باران های سنگین نیز تحت تاثیر جاده ها, پارکینگ خانه و کسب و کار و برخی از مدارس در مترو جکسون.

شهر جکسون است که تحت یک فلش سیل دیده بان به عنوان یک بخش مرکزی و شمال شرق می سی سی پی از طریق 6 صبح چهارشنبه NWS گزارش.

ساکنان زندگی در خیابان هستند که در مناطق سیل — به خصوص در جنوب, Jackson, Hinds, Rankin و مدیسون استان ها — باید مراقب باشید در هنگام تلاش برای رفتن به عقب و بررسی در خانه های خود.

“تا آنجا که واقعی محلی در مقیاس جاری شدن سیل با عنوان اشباع شده به عنوان زمین است که آن را واقعا نمی را که بسیار برای یک دوش یا رعد و برق به دیدن کسانی که در خیابان سیل به سرعت” فنر گفت.

“در مناطق که در آن آب است هنوز نشسته اگر ما برخی از سنگین باران طی دو روز بعد و یا مردم در اطراف floodwater نیاز به مراقب باشید چرا که آن را نمی خواهد که بسیار برای creeks به عقب. گوش دادن به هر گونه پیام از شهر و مقامات شهرستان. هوشمند و آماده شود.”

جاری شدن سیل در پایین دست

مناطق شمال می سی سی پی که آب گرفتگی در هفته گذشته آغاز شد برای دیدن آبهای بالا عقب دوشنبه اما به عنوان کسانی که آب فروکش آنها را سر پایین احتمالا ایجاد مشکلات جدید در شهرستان, در امتداد رودخانه مروارید جنوب جکسون.

می سی سی پی جاری شدن سیل: جنوب استان ها شروع به آب بالاتر از سیل مرحله

این داستان ممکن است به روز رسانی.

تماس با ویلتون جکسون در 601-961-7241 یا [email protected] او در توییتر دنبال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>