جکسون باغ وحش: چگونه آن را دریافت کنید که در آن آن است و آخرین در آن بازگشایی

لدگر | No comments

بازگشایی جکسون باغ وحش در اصل برنامه ریزی شده برای بهار با طراحی جدید و اپراتور شده است به تعویق افتاد.

غیر منتظره ای, مرطوب شروع به سال مانع ساخت و ساز و بازسازی. در حال حاضر این باغ وحش است که میله میله برای باز کردن در تابستان, شهردار چکو Antar لومومبا به تازگی گفت.

شهر بسته باغ وحش در ماه سپتامبر برای اولین بار بسته شدن در بیش از 100 سال از عمل.

مشکل غرب جکسون جاذبه های رفته از طریق شماره های اخیر رنج در چند سال گذشته ساخت احتمالی باز کردن یک یا لحظه ای برای شهرستان.

در اینجا نگاهی به آنچه در بیرون, با, باغ وحش آن اپراتور و شهر جکسون:

باغ وحش جابجایی پیشنهاد

حدود دو سال پیش Jackson جانورشناسی جامعه 35 سال غیر انتفاعی مدیر باغ وحش اعلام آن در نظر گرفته شده برای حرکت باغ وحش از غرب جکسون.

هیئت مدیره خود را ذکر شده کاهش حضور دولت در کاهش بودجه و عدم زیرساخت به عنوان دلایل این جابجایی به 25 هکتار در LeFleur بلوف پارک دولت در بانک ها از رودخانه مروارید.

اینجا بیشتر بخوانید: تصویب هیئت مدیره در حال حرکت جکسون باغ وحش

جکسون شهردار انتقاد شدید حرکت باغ وحش

تقریبا دو هفته بعد شهردار انتقاد پیشنهاد باغ وحش جابجایی و گفت او می خواهد برای حفظ این باغ وحش که در آن است.

“برای هر کسی که تحت هر تصور غلط این است که موقعیت خودم و دولت است که ما را پشتیبانی نمی کند این حرکت از باغ وحش خارج از غرب جکسون” شهردار گفت.

ادامه مطلب در اینجا: شهردار لومومبا در پاسخ به پیشنهاد جابجایی

سوال پدیدار می شود: که صاحب باغ وحش حیوانات ؟

با تهدید از باغ وحش جابجایی بلندی این سوال که صاحب حیوانات پدید آمده است. پاسخ را می توان در یک کپی از قرارداد بین شهر و JZS به دست آورد توسط شیپور لجر در پرونده درخواست.

این قرارداد نشان داد این شهر دارای برخی از حیوانات, اما تنها کسانی که هنوز زنده هستند از زمانی که این شهر پارک ها و تفریح و سرگرمی گروه داد تا روز به روز عملیات وحش در اواسط 1980s. کسانی که حیوانات شامل یک تمساح و یک Aldabra لاک پشت, هر دو در وام یک فلامینگو و یک طوطی کاکل سفید عنکبوتی میمون و اورانگوتان نیز در وام.

این JZS متعلق به همه حیوانات گرفته شده را به اختیار از آن — حدود 338 در مجموع از جمله باغ وحش را امضا حیوانات مانند دو ببر و زرافه سفید کرگدن یک آدریاتیک خرس و چند پلنگ.

این موضوع از چه کسی می توانست کنترل از حیوانات خواهد آمد تا بعد از آن در یک طرح دعوی در دادگاه شهرستان خواهد فایل علیه وحش هیئت مدیره.

ادامه مطلب در اینجا: به طوری که صاحب جکسون وحش ؟ آن بستگی دارد

مدیر باغ وحش اذعان به سوء استفاده از اوراق قرضه دولت بودجه

به عنوان رابطه بین باغ وحش هیئت مدیره و دفتر شهردار شروع به فاسد شدن آن شد نشان داد مدیر باغ وحش, بث Poff حال استفاده از اوراق قرضه دولت بودجه برای باغ وحش برای پوشش حقوق و دستمزد و مواد غذایی برای حیوانات و آب و برق و بیمه. این پول قرار بود مورد استفاده برای باغ وحش بهبود.

ممیزی کشف باغ وحش به حال نامناسب صرف $395,000 از این بودجه قرار دادن آن در “عدم انطباق” با یک یادداشت تفاهم بین JZS و وزارت اقتصاد و دارایی و دولت است. DFA دارای باغ وحش اوراق قرضه بدهی.

این باغ وحش بازپرداخت $395,000 به آن باغ وحش بهبود صندوق در دسامبر 2017 اما مدیریت قرض گرفته شده یکی دیگر از $350,000 تنها چند ماه بعد از آن برای پوشش حقوق و دستمزد دوباره نقض شرایط استفاده از ماوس.

ادامه مطلب در اینجا: جکسون مدیر باغ وحش اذعان به سوء استفاده از بودجه در نامه ای به آژانس دولتی

مدیر صاحب آن استعفا داد

Poff را تنها مسئولیتی در قبال سوء مدیریت منابع مالی در نامه ای به لورا جکسون مدیر DFA.

کمتر از یک هفته بعد Poff استعفا داد به عنوان مدیر باغ وحش قبل از هیئت مدیره می تواند رای در وضعيت اشتغال.

شهرستان محدودیتهای اپراتور گزینه های

شهر جکسون — نا امید با تحولات اخیر — تصمیم به نگاهی عمیق تر شیرجه رفتن منابع مالی از سازمان های غیر انتفاعی. با توجه به چالش های مالی تحت JZS این شهرستان آغاز شده به دنبال جایگزین وحش اپراتورهای.

برای سود ZoOceanarium مراحل در

در نهایت به تصویب شورای دفتر شهردار به جلو بروید با مذاکرات قرارداد با ZoOceanarium Group, LLC یک برای سود شرکت مستقر در سنت لوئیس به جای JZS. عمده نقطه فروش این شرکت به شهردار و بقیه از شورای ZoOceanarium وعده برای حفظ باغ وحش در غرب جکسون.

اما کسانی که به مذاکرات ضربه گیر هنگامی که مشخص شد این شرکت نیست که یک وزارتخانه غرفه مجوز فدرال مورد نیاز برای برگزاری نمایشگاه حیوانات.

شهر بسته وحش در Oct. 1 به اتاق را برای بهبود زیرساخت ها و زمان برای مدیریت جدید شرکت امن مجوز مورد نیاز.

ادامه مطلب در اینجا: دفتر شهردار میدارد اپراتور جدید برای جکسون باغ وحش

شهر شکایت غیر انتفاعی برای $6 متر; اهرم هیئت مدیره برای حیوانات باغ وحش

شهر — حفاظت از آنچه می دیدم که آن سرمایه گذاری — شکایت JZS برای $6 میلیون نفر در اتهام عدم پرداخت قبوض آب. این استراتژی به نظر می رسید به اهرم دارایی های باقی مانده از غیر انتفاعی — به خصوص باغ وحش حیوانات — به این شهر برابر است.

آن کار می کرد.

شهر حیوانات باغ وحش و کاهش تقاضا برای $6 میلیون. غیر انتفاعی بود و به حل و به نوبه خود بیش از هر گونه باقی مانده دارایی به این شهرستان است.

اینجا بیشتر بخوانید: جزئیات حل و فصل

این شهر در فاصله نظارت بر باغ وحش. به نگه داشتن آن در حال اجرا آن را وارد مستقل قرارداد مشاوره با سابق JZS کارکنان. البته این قرارداد نه شامل مزایایی مانند بیمه درمانی یا بیمه غرامت کارگران.

ادامه مطلب در اینجا: Jackson تصاحب برگ کارگران باغ وحش بدون مزایای ایمنی و یا حمایت

در حالی که باغ وحش باقی مانده بسته شهر شده است مشاوره با ZoOceanarium به طراحی مجدد جاذبه به آن را بیشتر کاربر پسند گفت: Robert بلین شهرستان رئیس مسئول امور اداری.

بلین گفت که در سفر اخیر خود به حیوانات باغ وحش با عجله آمدند و از خود قلمرویی برای دیدن او و دیگران زمانی که او در بررسی وضعیت بازسازی.

“آنها آمدند پرواز به دیدن ما. حیوانات در حال هیجان زده برای دیدن انسان دوباره. آن را تقریبا مانند آنها را از دست ندهید. آنها آماده برای باغ وحش برای بازگشایی,” او گفت:.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>