جکسون باغ وحش تعمیرات تاخیر به علت بیماری همه گیر کوروناویروس

لدگر | No comments

جکسون باغ وحش کاهش پیدا کرده است و پیشرفت در آن تعمیرات و بهبود با توجه به COVID-19 شیوع و گزارش موارد برای کارکنان و یا حیوانات.

“در این زمان هیچ پاسداران و یا حیوانات نشان داده اند هر COVID-19 علائم اما همه کارکنان با استفاده از در دسترس همه اقدامات احتیاطی” در این باغ وحش گفت: در آزادی مطبوعات.

اگر چه جکسون باغ وحش بسته به طور نامحدود در اکتبر 2019 برای بهبود زیرساخت ها و به دست آوردن یک غرفه مجوز این باغ وحش متحده یک هیات کوچک همچنان به حفظ عملیات, برای مراقبت از حیوانات و ضد عفونی کردن نمایشگاه. این باغ وحش در حال حاضر خانه های بیش از 300 حیوانات.

جکسون باغ وحش: چگونه آن را دریافت کنید که در آن آن است و آخرین در آن بازگشایی

برای محافظت از حیوانات و کارکنان این باغ وحش اجرا کرده است سخت تمیز کردن و ضد عفونی از پروتکل های.

“برای پاسداران بیمار شدن ترسناک است نه تنها از نظر شخصی اما با وجود چنین کارکنان به این معنی که حتی کار بیشتر برای همکاران” باغ وحش در آزادی مطبوعات اعلام کرد. “پس هر کس در حال انجام بهترین خود را برای سالم ماندن برای حیوانات و هر یک از دیگر.”

قبل از همه گیر باغ وحش برنامه ریزی برای بازگشایی تابستان است اما تاخیر در بازگشایی دوباره با توجه به این ویروس.

کروناویروس در می سی سی پی: نقشه آهنگ COVID-19 شیوع شهرستان

“با خدمات و کسب و کار نیاز به بستن و یا کاهش ساعت است که کاملا قابل درک کارکنان چه ما می توانیم با منابع ما در حال حاضر در دست” باغ وحش در آزادی مطبوعات اعلام کرد. “ما مشتاقانه منتظر به چیدن تا جایی که ما را ترک کردن به عنوان به زودی به عنوان هر کس در کسب و کار است.”

این باغ وحش اعلام کرد که هنوز برنامه ای برای بازگشایی شده است.

“ما می خواهیم برای اطمینان از هر کس که برنامه های ما برای تکمیل تعمیرات تحت USDA بازرسی و بازگشایی به تغییر نکرده فقط جدول زمانی” باغ وحش در آزادی مطبوعات اعلام کرد.

جکسون باغ وحش است که به درخواست برای کمک های مالی در طول این زمان به کارکنان پشتیبانی و مراقبت از حیوانات.

که صاحب جکسون وحش؟: آن بستگی دارد

تماس با بادامک Bonelli در [email protected] او در توییتر دنبال کنید @cambonelli.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>