جکسون پیوند امتیاز را بهبود می بخشد; $40M وام برای کار جاده می شود چراغ سبز

لدگر | No comments

به عنوان جدید کروناویروس شیوع ناراحتی بازارهای مالی در سراسر جهان در شهر جکسون دریافت مثبت مالی اخبار این هفته با بهبود رتبه بندی اعتباری خود را به طور کلی تعهد بدهی به شهر راه گریز بیشتر در قرض گرفتن برای تعمیرات جاده و توسعه اقتصادی است.

استاندارد اند پورز رتبه جهانی به شهرستان امتیاز A+ در دراز مدت آن اوراق قرضه بدهی. آن مشخص می شود این شهر چشم انداز به عنوان “پایدار” حتی به عنوان بسیاری از بخش های اقتصاد این کشور دریافت دانگرید با توجه به تاثیر این بیماری همه گیر.

بهتر است پیوند امتیاز آسان تر از آن است که این شهر را در زیرساخت های حیاتی و اقتصادی پروژه های توسعه در حالی که کاهش بار بر روی مالیات دهندگان.

اعتبار آژانس نیز گفت: این شهرستان است که انتظار می رود برای بهبود یافتن از تاثیر اقتصادی COVID-19 اگر چه این سازمان گفت: آن را ادامه خواهد داد برای نظارت بر بهبود این شهرستان است.

“امروز خبری از S&P نشان می دهد که انتخاب های دشوار است که دولت من ساخته شده است که بیش از سه سال گذشته نتوانسته نتایج مثبت” شهردار چکو Antar لومومبا گفت: در روز پنج شنبه. “با وجود نامشخص زمان است که ما به عنوان یک شهرستان و در سطح جهان برنامه ریزی و موثر مدیریت مالی آماده کرده ایم ما را به این آب و طوفان”

رتبه بندی برگرد

اخیر بهبود رتبه شرح خدمات مودی سرمایه گذار جمع و جور کردن این شهر به طور کلی تعهد و ویژه تعهد باند رتبه بندی در سال 2018 است.

جمع و جور کردن منعکس شهر تصویب وام اضطراری برای پوشش کمبود در این شهر آب و فاضلاب بخش. با استناد به آب راکد مجموعه آثار عمومی مدیر باب میلر درخواست شده و بعد از دریافت حدود 5.3 میلیون دلار برای یک وام اضطراری از جکسون شورای شهر گرفته شد از این شهر به طور کلی صندوق.

اعتبار جمع و جور کردن: کاهش رتبه های اعتباری جکسون بیش از آب و فاضلاب و چالش ها

اما S&P گفت: این شهرستان دارای “rightsized عملیات” پس از “چند سال از بودجه منفی نتایج.”

در سال 2018 شهر refinanced آن رشد اوراق قرضه بدهی. تحت این طرح نزدیک به 80% — و یا در مورد $4.25 میلیون — قطع شد از بازپرداخت پس از سال مالی. بدهی بود به جای کشیده شده و دراز مدت 18 سال طرح پرداخت. طرح هدف مسئولان شهرستان گفت: در آن زمان را به برخی از کمک های مالی به یقین از سال به سال و نه نوسان شدید که در گذشته منجر به کارمند furloughs و کاهش منابع شهرستان.

این شهر نیز تحت لومومبا را رهبری کرده بود سال متوالی از بودجه مازاد در بخشی ناشی از افزایش مالیات بر دارایی در سال 2017, آژانس اشاره کرد.

یکی دیگر از کلید S&P رتبه این شهر recouping از کل مبلغ Siemens Industry, Inc. خدمات آب قرارداد. شهردار در مارس 17 کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد این شهر است که انتظار می رود برای به دست آوردن نزدیک به 90 میلیون دلار در 30 روز آینده. بیشتر از این پول خواهد بود پمپ را به سرمایه گذاری صندوق آب و فاضلاب بخش منبع این شهر قبلی کمبود.

پشت زیمنس طرح دعوی در دادگاه: جکسون ادعای توطئه تقلب:: دعوی در دادگاه در برابر زیمنس رشد می کند به $450M

بانک توسعه تصویب 40 میلیون دلار برای کار جاده

S&P رتبه متصل است به یکی دیگر از توسعه قابل توجهی برای شهرستان تصویب می سی سی پی توسط بانک توسعه $40 میلیون وام که خواهد شد مورد استفاده برای تعمیرات اساسی زیرساخت های قاچاق به شدت جاده ها. که شامل به روز رسانی و جایگزینی پیری آب و فاضلاب و خطوط و همچنین تعمیر جاده ها و سنگ فرش برای جلوگیری از این شهر از بارها و بارها به طور آهسته از پول نقد به صورت موقت رفع.

شهردار اشاره کرد دو نفر از کسانی که پروژه های پیشنهادی در جریان زندگی در پنجشنبه Medgar Evers بلوار سرمایه و خیابان در نزدیکی جکسون باغ وحش. او گفت: الیس خیابان نیز یکی از حدود 14 جامع پروژه های این شهرستان است و با توجه به.

شهرستان تصویب میلیون ها نفر در تعمیرات جاده: جاده پر از دست انداز فاضلاب مشکلات: Jackson OKs $40 میلیون وام. در اینجا چه در آینده.

این وام پرداخت خواهد شد از 1% مجموعه مالیات بر درآمد. شهر را متعهد به بازپرداخت حدود 4 میلیون سال در وام خروج از 10 میلیون دلار سالانه برای اورژانس و pay-as-you go پروژه ها.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>