Jan.’s جامعه قهرمان: Alan Mumbower کمک می کند تا کودکان و نوجوانان معلول کشف بزرگ در خارج از منزل

لدگر | No comments

در حال رشد در جنوب جکسون, Alan Mumbower نمی باید از این فرصت برای لذت بردن از خارج از منزل در سال های اولیه خود را.

اما در حال حاضر نه تنها در خارج از منزل به شکل حرفه ای او او داوطلبان زیادی از وقت خود را به باز کردن درب برای جوانان معلول و دیگران به تجربه آنچه که طبیعت را ارائه کرده است.

“این یک دوم کار تمام وقت” گفت: Mumbower که در حال حاضر زندگی در مدیسون. “در آن شب و تعطیلات آخر هفته.

“در طول روز من را به تماس زمانی که من دارم رانندگی می کنم. بسیاری از آن است که هماهنگی با حامیان ما. بسیاری از آن است که کار با مالکان به مطمئن شوید که ما در حال ارائه فرصت ها — به طور مداوم فقط کار با افراد مختلف ما درگیر است. می رود که برای همه ما اعضای هیئت مدیره و اعضای کمیته نیز هست.”

Mumbower, 36, دارای دو فرزند جوان با همسرش استفانی. او روز کار فروش و نگهداری و نصب تجهیزات زمین بازی برای J. A. داوسون و شرکت. اما او داوطلب به عنوان رئیس جمهور هیئت مدیره, جنوب, خارج از منزل, نامحدود, یک سازمان غیر انتفاعی است که فراهم می کند و شکار و ماهیگیری و سایر فرصت های شغلی برای جوانان معلول است.

“ما 100% صندوق مطرح شده و 100% داوطلب” Mumbower گفت: از جنوب خارج از منزل نامحدود است.

شیپور لجر شناخت است Mumbower به عنوان سوم ما “جامعه قهرمان”. شیپور لجر جامعه قهرمانان برنامه اسپانسر شده از طرف Abry برادران تعمیر پایه ماهانه افتخار ایجاد شده به رسمیت شناختن قهرمانان گمنام در اطراف مترو Jackson منطقه است.

جامعه قهرمان: “او خود را به عقب’: سندی میدلتون کار با قربانیان خشونت تغییر زندگی

‘خانواده من نمی شکار’

Mumbower مسیر به جنوب در خارج از منزل نامحدود بوده و تقریبا یک زندگی طولانی سفر از آن آغاز شده به طور مشابه به آنچه غیر انتفاعی در حال انجام است — مشاوره جوانان است.

“من رشد نمی کند تا در خارج از منزل گفت:” Mumbower. “خانواده من نمی شکار.”

اما Mumbower تا به حال علاقه به فعالیت در فضای باز و دیگران به او کمک کرد کشف و یادگیری است.

“من همیشه شیفته خارج از منزل” Mumbower گفت. “من تا به حال بسیاری از مربیان من در خارج از منزل شکار و کمپینگ.

“من احتمالا 10, 11 یا 13. بسیاری از آن پیشاهنگی پسر قبل از آن بود که آنچه در آن است در حال حاضر.”

جامعه قهرمان: کاساندرا Stovall سهام داوطلب شور با دختر پیشاهنگی دیگران

شور و شوق خود را برای خارج از منزل بزرگ. زمانی که او با حضور در دانشگاه, در دانشگاه, او می دانست که او نمی خواست به صرف زندگی خود را در یک دفتر. بنابراین او به دنبال یک مدرک در حیات وحش زیست شناسی. پس از فارغ التحصیلی او استخدام می سی سی پی دپارتمان حیات وحش و شیلات و پارک ها. در آنجا او شروع به بازگشت به کسانی که به او کمک کرد تا در طول راه از طریق کار با یک برنامه به نام Wheelin’ ورزشکاران.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

Wheelin’ ورزشکاران شد ویژه شکار برای جوانان دارای معلولیت آغاز شده است که در سال 2006. Mumbower آغاز شده به عنوان یک راهنمای رویداد در سال 2007. در طول زمان این رویداد تغییر نام فوق العاده شکار و او هماهنگ کننده به عنوان بخشی از کار خود را, اما بیشتر تغییر بود.

شور و شوق برای خارج از منزل

نظارت از شکار دست تغییر از طریق سال و تبدیل شده بود به جنوب در خارج از منزل نامحدود تشکیل شد در سال 2018 به رشد این رویداد و اضافه کردن فرصت های بیشتر. Mumbower ساخته شده یک تغییر شغل در همان سال. شغل جدید خود را به او اجازه ادامه کار با فوق العاده شکار اما در حال حاضر او به عنوان رئیس جمهور هیئت مدیره را به عنوان داوطلب مانند هر کس دیگری درگیر است.

پس چرا کسی با یک کار است که آنها را طول می کشد در سراسر کشور یک همسر و فرزندان خود را در چنین نقش ؟

“وجود دارد یک شور و رانندگی در همه ما برای دیدن بیشتر خانواده ها به خارج از منزل” Mumbower گفت. “ما در خانواده های درگیر در خارج از منزل.

“این بسیار مهم است که نیاز جامعه نیست و تمرکز بر روی. ما احتمالا باید 300 400 نفر از مردم گرفتن بچه ها به خارج از منزل. ما تا به حال 94 کودکان و نوجوانان شرکت در شکار این سال است. در این سال ما تا به حال بیش از 30 بچه ها در اولین شکار. آن را کاملا رایگان برای بچه ها که شرکت کنند. آنها به کشته شدن بیش از 130 گوزن در یک آخر هفته.”

پذیرش رفاقت: آن را بیش از یک شکار

Mumbower وجود دارد گفت: فعالیت های دیگر برای شرکت کنندگان مانند دیدن طبیعت دست اول, ماهیگیری, اسب سواری و سوارکاری ATVs.

“این همه در مورد شکار” Mumbower گفت. “برخی از کودکان نمی خواهند به شکار.

“برخی از آنها نمی خواهید به ماشه. آنها می توانند نشسته توسط آتش. آنها می توانند در طبخ غذا. آنها به دور بازی و یادگیری در خارج از منزل. این همه در مورد گرفتن بچه ها در خارج از منزل و با بهره گیری از رفاقت.”

و رفاقت به نظر می رسد عفونی. پت Scallions از ویکسبرگ که دارای مشکلات گفتاری مسائل پزشکی و معلولیت های جسمی که برای شرکت در شکار برای دو سال و در حال حاضر بیش از حد سن و سال او حضور به عنوان یک داوطلب است.

“او فقط سقوط در عشق با آن” پدرش گفت: شیدا Rippy. “او آشپز برای مردم است. او به آنها کمک می کند تا پوست خود را گوزن. او فقط می خواهد به انجام آنچه هر کس دیگری در حال انجام است. آنها درمان او را مانند هر کس دیگری و مانند آنها او را شناخته ام برای همیشه لطفا برای. فقط برای دیدن لبخند بر روی صورت خود و پذیرش افراد دیگر است.”

زندگی در حال تغییر, و باز دنیای جدید

Mumbower و دیگر داوطلبان نیز کمک به کودکان در غلبه بر چالش های است که برخی از والدین فکر نمی کنم امکان پذیر شد.

چاد Shealy از ویکسبرگ دارای یک پسر با جسمی اختلالات شناختی تاخیر و دردناک واکنش های احساسی به صداهای بلند است. از آنجا که او هرگز فکر نمی کردم پسر خود را Riggs, 10, هرگز قادر به شکار با او و دیگر فرزندان.

او گفت Mumbower و دیگران می خواستند آن را به اتفاق می افتد. Riggs آغاز شده و با یک تفنگ Nerf. او رفت تا به یک کمان پولادی و در عرض چند ماه به یک تفنگ با یک صدا suppressor مافوق صوت مهمات و حفاظت شنوایی.

چاد گفت: این یک عاطفی زندگی-تغییر لحظه ای که او را دیدم او پسر خود را برای اولین بار شات با هیچ واکنش منفی.

“این افتضاح ویژه” چاد گفت. “من خیلی خوشحالم که آلن و آنها آمدند و درگیر من است.

“این فقط باز کردن جهان برای ما که من هرگز فکر نمی کردم پسر کوچک من می تواند داشته باشد. مردم را از محبت خود را در قلب می خواستم به او این تجربه است. من برای همیشه سپاسگزار به آنها.”

فوق العاده شکار مراکز در اطراف شکار گوزن برای کودکان سنین 6-17 اما Mumbower و دیگران در سازمان می خواهید به حرکت فراتر از آن است. Mumbower گفت: این سازمان می خواهد به ارائه فرصت ها مانند ماهیگیری rodeos, هوای آزاد, ماجراجویی روزها و فرصت ها برای افراد با معلولیت.

که به احتمال زیاد به معنای کار بیشتر اما Mumbower گفت: آن را به ارزش آن است.

“لبخند و خانواده و پدر و مادر لبخند تماشای بچه های خود را در حال بچه ها — آن را 100 درصد ارزش آن را به من” Mumbower گفت. “این در مورد کودکان گرفتن به کودکان در خارج از منزل و خانواده بودن خانواده ها است. به نظر من که ارزش آن.

آنچه که در جامعه قهرمانان برنامه ؟

جامعه قهرمانان تمرکز بر قهرمانان گمنام از جامعه ما است. شیپور لجر با همکاری Abry بنیاد برادران & راه حل های ساختاری که به تازگی افتتاح آن محل جدیدترین در فلورانس در این برنامه است. هر ماه ما را برجسته جامعه قهرمان در یک مقاله.

علاوه بر این ما در حال حاضر یک گواهی نامه و کارت هدیه به honoree همراه با شناخت آنها را در یک صفحه کامل آگهی.

در ژانویه سال 2021 ما افتخار اول 14 جامعه قهرمانان در یک ویژه دریافت, که در آن ما خواهد شد در حال حاضر جامعه قهرمان جایزه سال خواهد شد که با انتخاب خوانندگان رای گیری از برندگان ماهانه.

لطفا کمک کار ما در شیپور لجر با اشتراک. تماس با برایان جارو در 601-961-7225 یا [email protected] دنبال شیپور لجر در خارج از منزل در Facebook و @BrianBroom در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>