جیم و جکی هوستون, پیر لاس پالماس و مستغلات به فروش می رساند برای پرسیدن قیمت به $6.495 M

مایدزرت | No comments

جادار و زیبا و مستغلات در لاس پالماس ساخته شده توسط محلی خیر جیم لی و جکی هوستون به فروش می رسد برای پرسیدن قیمت از $6.495 میلیون یکی از بالاترین مسکونی برچسب قیمت در شهر پالم اسپرینگز.

خانه شده بود و خاموش کردن بازار برای سال. لیست نمایندگی اریک Lavey از Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول در زمان بیش از سال گذشته و به روز داخلی خانه را رفتن را از طریق یک ماه-فرایند طولانی دوباره بازار ،

پیشنهاد شده بود حدود چهار روز پس از آنها قرار داده تا لیست جدید در اواخر ماه ژانویه و فروش بسته هفته گذشته Lavey گفت.

“این یک ملک بزرگ در قیمت مناسب,” او گفت: “ما این را در بازار در زمان مناسب و وجود دارد مقدار زیادی از فعالیت های اطراف آن را بلافاصله.”

این مثال یکی از چند خانه که فروخته اند و برای بیش از 5 میلیون دلار در شهر پالم اسپرینگز از جمله باب هوپ خانه است که به فروش می رسد برای $13 میلیون و آرتور Elrod خانه که به فروش می رسد برای $7.7 میلیون در سال 2016.

در حالی که کلی Coachella Valley متعدد فوق العاده-خانه های لوکس و با قیمت خوبی به هفت چهره بسیاری از آنها متمرکز در نواحی مانند فهرست باشگاه در چاه و یا Bighorn باشگاه گلف در پالم دزرت. تنها مثال در حال حاضر بالای 5 میلیون دلار در پالم اسپرینگز (به انگلیسی: Rancho Kathy صفحه اصلی جکی و Gene autry شده است که ذکر شده برای $8.25 میلیون.

هوستون ملک در طبقه قدیمی لاس پالماس محله قبلا ذکر شده برای 11 میلیون دلار در سال 2015 با دو قطره قیمت در سال 2017 تا زمانی که آن را خاموش گرفته شد بازار در پاییز سال 2018 است.

این 11,080 فوت مربع ملک دارای پنج اتاق خواب و 14 حمام عمارت به همراه دو casitas در آن 1.5 هکتار وسیع بسیاری است. زمینه املاک و ویژگی های یک برکه koi, استخر, اسپا, درختان میوه, درختان نخل و دیگر ویژگی های آب به علاوه یک بالا پایان سیستم امنیتی است.

در ماه سپتامبر Lavey و تیم خود را به کار می رفت برای تبدیل این کشور به امید تامین امنیت یک خریدار. که شامل در آوردن خاکستر مشهور مستقر در نیویورک شرکت معماری به کمک با دکور.

“این کامل بر روی پروژه گفت:” از ماه های شاخص این فهرست است.

این خریدار که نام Lavey نمی خواهد فاش کند اما گفته است که یک مرد با, دیگر املاک و مستغلات در بیابان قبلا دیده می شود ، Lavey گفت که او نام آن را “باور نکردنی” در نگاه اول.

“او گفت:” من به دنبال در این خانه متفاوت تر از من تا کنون,”,” او گفت:. “آن انجام شد به خوبی به اندازه کافی که در آن ایجاد می شود فردی اقدام به سرعت.”

Lavey گفت: در حالی که تیم خود را پیش بینی ممکن است کسی پرش بر این فرصت را به انتخاب کنید تا اموال خود را در قیمت های جدید به یک پیشنهاد در کمتر از یک هفته بود “ظالمانه است.”

ساخته شده در سال 2003 شکل گرفته و خانه محور است در اطراف یک قوی قوسی entryway. متعدد کف به سقف پنجره های شیشه ای اضافه کردن یک نرم پختگی و ارائه کوه است.

این ملک همچنین دارای یک کنترل آب و هوا انبار شراب نوار متعدد داخلی-فضاهای زندگی در فضای باز و تهویه مطبوع چهار-گاراژ ماشین.

این Houstons شناخته شده بودند برای اینکه سخاوتمندانه خیر در Coachella Valley از جمله اهدای میلیونها نفر به مک کالوم تئاتر به علاوه کمک به پالم اسپرینگز جشنواره بین المللی فیلم صحرا ایدز پروژه و پالم اسپرینگز موزه هنر.

این Houstons نیز شناخته شده برای پرتاب فریبنده احزاب برای حمایت از موسسات خیریه در خانه, شناخته شده به عنوان “هوستون جنوبی.”

در سال گذشته خانواده برگزار شد سه روز فروش به کوچک 1,000-برخی از آیتم های که نمایش داده شده در صفحه اصلی از جمله مجموعه ای از حجاری های جید. جیم هوستون درگذشت در مارس 2018 در سن 84 و جکی لی هوستون درگذشت در سپتامبر 2011 در سن 76.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار و املاک و مستغلات در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458 یا [email protected] دنبال ملیسا در توییتر @melissamdaniels

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>