جو بایدن در می سی سی پی: سابق معاونت صحبت می کند با شیپور لجر در 1-در-1 مصاحبه

لدگر | No comments

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن خطاب به شیپور لجر قبل از مبارزات انتخاباتی خود رویداد در Tougaloo کالج. در اینجا چیزی است که او گفت: با ویرایشهای جزئی برای وضوح و طول.

عکس: جو بایدن باعث می شود کمپین توقف در جکسون

جو بایدن بازدیدکننده داشته است می سی سی پی کلیسا: “این یک نبرد برای روح آمریکا’

CL: زمانی که امریکا به جنگ رفته سیاستمداران نگران هستند با هزینه مالی اما نیاز به دفاع از کشور ما در نهایت trumps نگرانی های مالی. در می سی سی پی وجود دارد, بسیاری از بیمه و یا تحت بیمه مردم است. عدم مراقبت های بهداشتی به ویژه در جوامع روستایی است که زندگی یا مرگ موضوع است. ارائه مراقبت های بهداشتی برای هر آمریکایی خواهد بود اما به همین دلیل است که وجود دارد نه یک شبیه اخلاقی ضروری است — به عنوان وجود دارد در زمان جنگ — به اطمینان حاصل شود که هر آمریکایی به کیفیت مراقبت های بهداشتی بدون توجه به هزینه ؟

بایدن: “وجود دارد و شما می توانید آن را استطاعت. آنچه من انجام دهید این است که من به Obamacare و بازگرداندن تمام کاهش به Obamacare به طور کامل حمایت مالی از آن و مطمئن شوید که آنها یک گزینه و مدیکر گزینه است. که به معنی هر کسی که در پزشکی — و شما با دولت نیست آنها را پوشش یک زن و شوهر از صد هزار نفر — به طور خودکار ثبت نام شماره یک. آن را مقدار زیادی از پول هزینه. طرح من در مورد هزینه $740 میلیارد بیش از یک دوره 10 ساله. راه من برای آن پرداخت این است که من مطمئن شوید که ما در پرداخت سود سرمایه بر اساس آنچه خود نرخ مالیات است. بنابراین اگر شما بسیار ثروتمند و نرخ مالیات در 30s و 40 درصد به شما پرداخت 30 درصد نه 20 درصد. که افزایش 800 میلیارد بیش از 10 سال است. آن را می پردازد برای آن همه, و آن مقرون به صرفه نیست 35 تریلیون مانند مدیکر برای همه ” و من می توانید آن را به تصویب رساند. ما میخوایم آن عبور کند و هر کس خواهد شد تحت پوشش. قیمت دارو پایین خواهد آمد. هیچ انسانی هزینه های بدون پنهان صدور صورت حساب و در سراسر هیئت مدیره هیچ ما میخوایم مطمئن شوید که هر کس تحت پوشش ….”

CL: Mississippians قدردانی خود را از حقوق تفنگ برای شکار و برای حفاظت از خود. می سی سی پی نیز دارای بالاترین نرخ تفنگ مرگ و میر سرانه در کشور است. چگونه شما انجام پایان خشونت اسلحه در حالی که همچنین حمایت از حقوق صاحبان اسلحه?

بایدن: “نگاه من دوم متمم ، من معتقدم متمم دوم اجازه می دهد تا شما را به اسلحه خود را. آن را اجازه نمی دهد که شما برای خود هر نوع سلاح. آن را اجازه نمی دهد که کسی به خود (اسلحه) از همان ابتدا. برای مثال من میخوام برو صحبت می کنند برای بسیاری از مردم است. اگر کسی می ایستد و yells, ‘آتش’ آن را آزادی بیان و آنها را دستگیر کردند چرا که آن را قرار دادن مردم در معرض خطر است. بنابراین من یک 12-سنج (تفنگ) و 20 سنج (تفنگ). پسران من هر دو – من پسر مرحوم و همچنین به عنوان زندگی من پسر – آنها شکار اردک. من skeet shoot. در اینجا معامله: آنچه که من انجام دهید این است که من از آن مرد که تنها مورد ضرب و شتم (National Rifle Association) و تولید کنندگان اسلحه در ممنوعیت سلاح های حمله. و هیچ کس باید یک سلاح است که می تواند نگه دارید یک کلیپ از 100 دور. به من گفت: من شکارچیان صورتی که آنچه شما نیاز دارید, شما در حال خطر را به خودتان. بنابراین سه چیزهایی که من قصد دارم انجام دهید این است مطمئن شوید که ما سفت کردن چک های پس زمینه در سراسر هیئت مدیره. ما هرگز گفت: از همان ابتدا که هر کسی می تواند خود یک سلاح است. شما نمی خوای فروش سلاح به تروریست های شما نمی خواهید برای فروش سلاح های خود را به کسی که نمی تواند کنترل خود را از دانشکده ها و غیره … این ایده است که کسانی که ایستاده اند و می گویند, ” درخت آزادی با خون میهن پرستان,’ معنی شما باید قادر به مبارزه با دولت شما نیاز به یک F-15 با موشک آتش دوزخ. و یک AR-15 را نه میخوام شما را نجات دهد. پس از آن عجیب و غریب است. آن را عجیب و غریب مفهوم است. در مرحله دوم و در علاوه بر این به همه که ما در یک موقعیت که همه از این مرگ و میر است که اتفاق می افتد فقط احتمالا فقط با چک های پس زمینه که حتی کامل آنها نگه داشته ام 9 میلیون نفر از مردم که نباید خود را به یک سلاح از قادر بودن به خود. علاوه بر آن این ایده است که شما در حال حاضر اکثریت اعضای NRA موافقت که AR15s و سلاح های حمله هیچ جایی در جامعه … این اسلحه تولید کنندگان. آنها فقط می خواهم به فروش اسلحه. و آنها تنها صنعت به سمت چپ از صنعت دارو به صنعت نفت به صنعت دخانیات که دارای معافیت و نمی توان شکایت کرد. من قصد دارم برای خلاص شدن از این معافیت…”

CL: شما این خطاب در کلیسای باپتیست جدید امید صبح امروز, اما می تواند شما را به جزئیات بیشتر در مورد اهمیت آفریقایی رای در مبارزات انتخاباتی خود را?

بایدن: “هیچ حزب دموکرات تا کنون در انتخابات ریاست جمهوری بدون حمایت قریب به اتفاق مردم جامعه آمریکا. فقط نگاهی به جیمی کارتر, نگاهی به بیل کلینتون, نگاهی به باراک اوباما ، من این حرفو از ابتدا. هسته اصلی حزب دموکرات است و آفریقایی جامعه و سخت کوش دبیرستان تحصیل مردمی در سراسر کشور است. این پایگاه که از آن من همیشه آمده است. و من هرگز راه می رفت دور و جامعه هرگز راه می رفت دور از. ما برنده هر واحد منفرد county هر تعداد در ایالت کارولینای جنوبی است. من تا به حال حمایت قاطع از زمان درگیر شدم به عنوان یک بچه جوان در حمایت از جنبش حقوق مدنی را به عنوان به خوبی به عنوان کسی که زمانی که او رئیس قوه قضائیه کمیته تمدید قانون حق رای برای 25 سال برای آمریکایی آفریقایی جامعه است. این همه در مورد برابری. این همه در مورد حقوق صاحبان سهام. و چیزی که در مورد آنها این است که آنها هرگز فراموش نکنید. آنها فراموش کرده ام هرگز. بنابراین زمانی که برنی ساندرز می گوید جو بایدن توسط 60 میلیاردرهای یا چیزی بود که من هرگز پذیرفته شده هر سهم بیش از 2800$. من میانگین سهم زیر 45 دلار و فردی که رای آورده من نیست میلیاردرهای آنها آفریقایی و زحمتکش دبیرستان تحصیل کرده مردم است.”

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>