جو بایدن پیش بینی برنده دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه در آیداهو – به روز رسانی

مایدزرت | No comments

دنبال همراه برای به روز رسانی زنده از مقدماتی در سراسر کشور است.

جو بایدن پیش بینی برنده دموکراتیک اولیه در آیداهو

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پیش بینی شده است به نفع خود آیداهو اولیه با توجه به خبر مربوط به رای دهندگان نظرسنجی که در آن 20 متعهد نمایندگان در معرض خطر هستند.

این است بایدن چهارم پیروزی شب پس از برنده شدن در می سی سی پی در ایالت میسوری و میشیگان.

ساندرز برنده آیداهو در سال 2016 در برابر هیلاری کلینتون زمانی که دولت هنوز قفقاز. دموکرات ها در آیداهو برگزار اولیه در این سال برای اولین بار.

این است که دولت دوم ساندرز دهکدهای از دست داد, شنبه شب که او برنده چهار سال پیش. او برنده میشیگان در سال 2016. در حال حاضر واشنگتن است ؛ بود که دولت دیگر که ساندرز برنده اکثریت زمانی که او رفت تا در برابر کلینتون.

در انتخابات عمومی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که پیش بینی شده توسط آسوشیتد پرس به پیروزی آیداهو. او به آسانی برنده دولت در سال 2016 بیش از نیمی دولت رای او را به دفتر.

ربکا مورن

ایالتی واشنگتن نشان میدهد یک مسابقه نزدیک

دولت واشنگتن مسابقه بین معاون رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز باقی مانده بیش از حد نزدیک به تماس سه شنبه شب.

نامزدها در هر حال حدود 33 درصد آرا با حدود 1 میلیون رای شمارش و حدود 290,000 رای دست به پردازش با توجه به واشنگتن وزیر امور خارجه. رای گیری انجام شد به طور کامل توسط ایمیل و بیشتر رای می رسند.

واشنگتن که 89 نمایندگان ثابت ترین شدت مورد بحث و مجادله از شش کشور از روز سه شنبه. میشیگان میسوری و می سی سی پی هر دست برنده بزرگ به بایدن.

اما با دو سوم از واشنگتن آرا شمارش ساندرز و بایدن بودند گردن و گردن. به طور متوسط از انتخابات در واشنگتن پیشنهاد کرده بود بایدن و ساندرز در حرارت مرده با حدود 35% پشتیبانی هر یک با توجه به خلاصه FiveThirtyEight.com.

بارت یانسن

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن آشتی جویانه در پیروزی

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن زده آشتی جویانه تن روز سه شنبه در اعلام پیروزی در انتخابات مقدماتی حزب در برابر ایالت ورمونت برنی ساندرز در میشیگان میسوری و می سی سی پی با توجه به تحلیل آسوشیتد پرس از رای دهندگان نظرسنجی.

“اگر چه وجود دارد یک راه برای رفتن در آن را مانند به نظر می رسد ما در حال رفتن به یک شب خوب” یک رام بایدن گفت: در فیلادلفیا پس از لغو یک تجمع در کلیولند به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس.

بایدن تشکر ساندرز و هواداران خود را برای تلاش های خستگی ناپذیر برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او به دنبال متحد کردن حزب است. بایدن گفت: این کمپین بود و او انتظار می رود به خوبی از هم اکنون در.

“ما به اشتراک گذاشتن یک هدف مشترک و با هم خواهیم شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می شود.” “ما او را شکست با هم.”

سه ایالت دیگر نیز رای گیری روز شنبه: واشنگتن و آیداهو نیز برگزاری مقدماتی و داکوتای شمالی قفقاز برگزار شد.

پیروزی یکشنبه ساخته شده در بایدن پیشتر برنده در تگزاس و در سراسر ایالت های جنوبی که در آن او با حروف بزرگ بر روی حمایت قوی در میان آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان. خود را برنده Feb. 29 در کارولینای جنوبی تبدیل به اطراف مبارزات انتخاباتی خود. فوق العاده جمعه برنده در مارس 3 شامل ویرجینیا و کارولینای شمالی, آلاباما و تنسی است.

“به همه کسانی که زدم به همه کسانی که شمارش از سمت چپ در پشت این است که مبارزات انتخاباتی خود را” بایدن گفت. “این یک گشت برای روح این ملت است.”

بارت یانسن

ساندرز از دست دادن متحده او برنده چهار سال پیش

برنی ساندرز دارای یک مشکل بزرگ است که ساخت نامزدی ریاست جمهوری یک محو شدن امید: او از دست دادن تعدادی از کشورهای او برنده چهار سال پیش.

مین مینه سوتا و اوکلاهما همه رفت برای سناتور ورمونت در سال 2016 زمانی که او در برابر هیلاری کلینتون ، اما او از دست کسانی که سه شنبه هفته گذشته جو بایدن.

سپس در روز سه شنبه ساندرز رنج می برد شاید بزرگترین ضربه: Michigan پیش بینی شده است برای رفتن برای بایدن چهار سال پس از انواع پستانداران گوشتخوار دله دولت به ساندرز مسلما پیروزی باارزش در سال 2016.

ساندرز است که بنا به گزارش ها در ورمونت است که انتظار نمی رود به صحبت سهشنبه با توجه به مبارزات انتخاباتی.

آن نبوده است همه بد برای ساندرز که برنده نوادا و کالیفرنیا این چرخه پس از از دست دادن آنها را به کلینتون در سال 2016.

محرومیت یک شگفتی بزرگ و یا یک توسعه چشمگیر در اول خود را در یک مناظره جمعه, به نظر می رسد به طور فزاینده ای بعید است که ساندرز را در یک مسیر به نامزدی.

کلینتون ضرب و شتم ساندرز در چهار ایالت فلوریدا و ایلینوی و اوهایو و آریزونا – که رای مارس 17th, و گرجستان در مارس 24. کلینتون برنده تمام پنج برابر ساندرز در سال 2016.

Ledyard پادشاه

یانگ تایید بایدن

اندرو یانگ تایید جو بایدن در سی ان ان جمعه شب.

“محاسبات ریاضی می گوید: جو ما گران نامزد. ما نیاز به حزب را با هم. ما نیاز به شروع به کار بر روی شکست دادن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاییز” یانگ می گوید.

بایدن پیش بینی شده برای برنده شدن در میشیگان برای بزرگترین جایزه سهشنبه

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پیش بینی شده است به ضرب و شتم ایالت ورمونت برنی ساندرز در میشیگان در روز سه شنبه با توجه به خبر مربوط به رای دهندگان نظرسنجی.

پیش بینی پیروزی, آینده, عنوان نظر سنجی بسته در میشیگان جامد سرب خود را در دموکراتیک مقدماتی پس از تبدیل در سراسر مبارزات انتخاباتی خود در کارولینای جنوبی و اکثریت سه شنبه متحده است.

فراخوانی مسابقه بدون نتیجه: چگونه AP اعلام برندگان با 0% گزارش?

میشیگان 125 متعهد نمایندگان به بایدن بزرگترین جایزه در میان شش دولت مسابقات روز سه شنبه. پیروزی او بود و انتظار می رود پس از یک شنبه نظرسنجی توسط EPIC-MRA برای مطبوعات آزاد دیترویت نشان داد سالم سرب – 51% به 27% – در برابر Sanders.

پیروزی گسترش بایدن سرب در برابر ساندرز برای نامزدی حزب دموکرات را برای به چالش کشیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. هر دو نامزد نگاه به میشیگان به سیگنال چگونه آنها را انجام می دهد در سراسر صنعتی میانه قبل از اوهایو و ایلینوی رای مارس 17, Wisconsin در مارس 7 و پنسیلوانیا در آوریل 28.

ساندرز که دقت برنده میشیگان در برابر نامزد احتمالی هیلاری کلینتون در سال 2016 استدلال کرد که اتحادیه کارگران حمایت خواهد او را به دلیل بایدن حمایت “فاجعه” تجارت می پردازد. ساندرز مقصر از دست دادن میلیون ها نفر از شغل خوب و پردرآمد در آمریکای شمالی توافقنامه تجارت آزاد با کانادا و مکزیک و در عادی سازی تجارت با چین تحت چه نامیده می شد دائم عادی روابط تجاری است.

اما بایدن ترویج صنعت خودرو نجات آغاز شد که تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش و گسترش در آغاز ریاست جمهوری باراک اوباما. خودرو نجات کمک جنرال موتورز و کرایسلر آب و رکود اقتصادی بزرگ و شرکت های بازپرداخت دولت فدرال برای کمک به. تا پایان 2018, $63 میلیارد پرداخت شد, دولت دریافت $8.4 میلیارد دلار درآمد و حدود 16.6 میلیارد دلار نوشته شده بود به عنوان از دست دادن با توجه به خدمات تحقیقاتی کنگره گزارش.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer و سابق رژیم صهیونیستی. جنیفر Granholm هر تایید بایدن گفت که او در این مقام است که دفاع و پشتیبانی صنعت خودرو و میلیون ها نفر از غرب میانه شغل که در آن بستگی دارد.

“میشیگان در حال رفتن به را فراموش کرده ام” Granholm سی ان ان گفت. “ما در ما زانو و جو بایدن برداشت ما و انجام ما بر روی شانه های او.”

بارت یانسن

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین: حریف بی ربط

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale گفت: رئیس جمهور در یک درایو غیر قابل توقف به سمت انتخابات مهم نیست که دموکرات نامزد.

“این هرگز اهمیت است که از حزب دموکرات نامزد معلوم می شود و در حال حاضر که تنها دو گزینه وجود دارد در سمت چپ آن را روشن است که آنها دو طرف یک سکه” Parscale گفت. “از حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری خواهد شد در حال اجرا در یک دولت سوسیالیستی در دستور کار بدون در نظر گرفتن نام در انتخابات.”

بارت یانسن

آمریکا قدیمی ترین تفنگ پیشگیری از خشونت گروه تایید بایدن

اعلام کرد که در سال 2020 دموکراتیک اولیه بود “اما به پایان رسیده” ائتلاف برای توقف خشونت اسلحه ملت قدیمی ترین تفنگ پیشگیری از خشونت گروه انداخت و وزن خود را پشت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

“بر اساس رکورد خود را شخصیت و فداکاری خود را به خشونت اسلحه پیشگیری CSGV مفتخر به حمایت جو بایدن. او تنها نامزد در این مسابقه که توانایی به درمان این کشور و ایجاد یک امن تر آمریکا برای نسل های آینده” این گروه در بیانیه ای گفت.

این گروه که در سال 1974 تاسیس شد و انتقادی از سوی دیگر ، برنی ساندرز’ مواضع گذشته در کنترل اسلحه بود اما سپاسگزار از خود را در “آغوش” از کنترل اسلحه اقدامات است.

پس از امشب نتایج اولیه, هر چند با بایدن پیش بینی شده را به نفع خود Missouri, می سی سی پی و میشیگان این گروه گفت: ساندرز’ “راه به نامزدی است که دیگر قابل دوام نیست.”

نیکلاس وو

بزرگ دموکراتیک Super PAC تایید بایدن

رئیس اولویت های ایالات متحده زیادی دموکراتیک super PAC با هدف شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سه شنبه شب که آنها بر این باورند که معاون سابق رئیس جمهور خواهد بود که نامزد و آنها پشتوانه او است.

به نظر آمد که بایدن بود که برنده اعلام شده شنبه شب در مقدماتی.

“ریاضی در حال حاضر روشن است. جو بایدن در حال رفتن به حزب دموکرات نامزد برای رئیس جمهور و اولویت ایالات متحده آمریکا در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به او را شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر” پسر سیسیل توییتی شنبه. “من امیدوارم که دیگران را به پیوستن به ما در مبارزه است.”

سیسیل گفته بود قبل از آن که تایید شده را “بی طرف باقی می ماند” منتقل شده اما پس از آن شد “روشن” است که بایدن در راه خود را به عنوان نامزد با توجه به سیاست.

فوق العاده PAC — که در سال 2011 تاسیس شد و پشتیبانی رئیس جمهور سابق باراک اوباما در سال 2012 دوباره انتخابات و هیلاری کلینتون در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری — در حال حاضر که قبلا متعهد به صرف $150 میلیون برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

Savannah Behrmann

بزرگ دموکراتیک سوپر پکس تایید بایدن

اولویت ایالات متحده آمریکا و آمریکایی پل دو خارج دموکراتیک سوپر پکس با هدف شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفت: پس از جو بایدن برنده در کلید اولیه متحده آنها را به معاون سابق رئیس جمهور

“ریاضی در حال حاضر روشن است. جو بایدن در حال رفتن به حزب دموکرات نامزد برای رئیس جمهور و اولویت ایالات متحده آمریکا در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به او را شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر” رئیس اولویت های ایالات متحده آمریکا پسر سیسیل توییتی شنبه. “من امیدوارم که دیگران را به پیوستن به ما در مبارزه است.”

برادلی Beychok رئیس و مؤسسین آمریکایی پل گفت: “PAC “آماده شده است برای حمایت احتمالی دموکرات نامزد برای 2 سال گذشته” در حالی که شعار خود را هزینه های آگهی های تلویزیونی در کلید متحده است.

“که کار گسترش bigly فردا که ما تمام خواهد شد در انتخاب جو بایدن به عنوان رئیس جمهور بعدی ما” توییت خود ادامه داد.

اولویت های ایالات متحده آمریکا که در سال 2011 تاسیس شد و پشتیبانی رئیس جمهور سابق باراک اوباما در سال 2012 دوباره انتخابات و هیلاری کلینتون در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری — در حال حاضر که قبلا متعهد به صرف $150 میلیون برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

ساوانا Behrmann

بایدن همچنان مورد علاقه در میان رای دهندگان آمریکایی آفریقایی تبار

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پیش بینی اولیه برنده سهشنبه در می سی سی پی و میسوری ادامه داد و خود را قوی نشان دادن در برابر ایالت ورمونت برنی ساندرز در میان آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان.

بایدن outpolled ساندرز در روز سه شنبه با رای دهندگان 87% به 11% در می سی سی پی 70 درصد به 22 درصد در میسوری و 66 درصد به 28 درصد در میشیگان با توجه به خروج رای داده است.

بایدن که در خدمت هشت سال با اولین رئیس جمهور سیاه, باراک اوباما, گفت و مدیون خود باز گشت به رای دهندگان. پس از از دست دادن برای اولین بار مسابقات در آیووا و نیوهمشایر و نوادا بایدن دوخته امید خود را در کارولینای جنوبی که در آن بایدن برنده بزرگ با دموکراتیک اولیه رای دهندگان 60 درصد رای دهندگان سیاه.

روز سه شنبه در مارس 3, بایدن جاروب جنوب متحده است. او ضرب و شتم ساندرز در میان رای دهندگان سیاه با 71 درصد به 16 درصد در ویرجینیا 62 درصد به 17 درصد در کارولینای شمالی 72 درصد به 9 درصد در آلاباما و 53 درصد به 20 درصد در تنسی با توجه به نظرسنجی های خروج.

سن نیز نقش داشته است. ساندرز دموکراتیک سوسیالیستی ساخته شده خود را انقلابی مبارزات انتخاباتی در رای دهندگان. نامزدها تقسیم رای دهندگان هستند که 18 تا 29 سال در می سی سی پی با بایدن پشتیبانی شده توسط 48 درصد و ساندرز 44٪. اما ساندرز ضرب و شتم بایدن در میان رای دهندگان جوان در ایالت میسوری توسط 76 درصد به 19 درصد.

اما رای دهندگان طرفه با بایدن. بایدن همچنین ضرب و شتم ساندرز در میان رای دهندگان حداقل 65 سال 89 درصد به 9 درصد در می سی سی پی و توسط 77 ٪ به 17 ٪ در میسوری.

بارت یانسن

جو بایدن پیش بینی شده است را به نفع خود می سی سی پی و میسوری

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که پیش بینی برنده می سی سی پی و میسوری مقدماتی بر اساس AP و تحلیل رای دهندگان نظرسنجی.

بایدن و ساندرز هر مبارزات انتخاباتی در میسوری که دارای 68 متعهد نمایندگان. بایدن برگزار شد تظاهرات روز شنبه در سنت لوئیس که در آن او گفت که “ما در حال رفتن به متحد این حزب و متحد این کشور” و کانزاس سیتی است. ساندرز بسیج هواداران در سنت لوئیس در دوشنبه گفتن آنها را آنها فراهم شور و شوق به شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما بایدن پیروزی در میسوری انتظار بود چرا که به طور متوسط نظر سنجی از طریق پنج شنبه نشان داد او پیش با حدود 52% پشتیبانی در مقایسه با 31 درصد برای ساندرز با توجه به خلاصه FiveThirtyEight.com.

بایدن به دنبال به گسترش رگه برنده خود را در میان کشورهای با جمعیت آفریقایی آمریکایی ترویج خود تاییدیه دوشنبه از سابق اولیه رقبا: سنسور. کامالا هریس کالیفرنیا و Cory Booker از نیوجرسی.

بایدن در بر داشت قوی ترین پشتیبانی در منطقه سنت لوئیس و در اواسط میسوری در حالی که ساندرز یافت پشتیبان گیری در شمال و جنوب بخش از دولت است. در میان دموکرات ها در دولت, کنگره, هیئت, Rep. Emanuel ساطور تایید بایدن و تشکر. Lacy رس تایید هریس قبل از او کاهش یافته است و تا به حال اعلام کرد یک انتخاب جدید در روز دوشنبه.

بایدن پیروزی در می سی سی پی از انتظار بود چرا که او رهبری یک میانگین از نظر سنجی از طریق پنج شنبه با نزدیک به 67% پشتیبانی در مقایسه با 22 درصد برای ساندرز با توجه به خلاصه FiveThirtyEight.com.

ساندرز برنامه ریزی شده بود به بازدید جکسون در روز جمعه اما به جای آن تصمیم گرفت به تمرکز در میشیگان.

بایدن گفت در یک Jackson کلیسا در روز یکشنبه و پس از آن میزبان رالی در Tougaloo کالج با بازیگر Vivica A. Fox و سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک.

بارت یانسن

اولین نظرسنجی بسته شده اند در سه متحده

رای گیری به پایان رسیده است در ابتدا سه نفر از شش “تاریخ شنبه” مسابقات است که می تواند دور در تعیین اینکه آیا برنی ساندرز می کند که حرکت جو بایدن سوار در سه شنبه مقدماتی یک هفته پیش.

رای دهندگان شرکت کننده در انتخابات مقدماتی حزب در می سی سی پی و میسوری و قفقاز در داکوتای شمالی تا 8 p. m. و به بازیگران برگه های رای. اکثر نظر سنجی ها در میشیگان در 8 p. m. و به جز چهار استان ها که در 9 ET پس آیداهو و واشنگتن هر دو در 11 p. m. ET.

بایدن پیشرو با 670 نمایندگان به 574 برای Sanders. به نفع نامزدی, نامزد باید متراکم کردن 1,991 نمایندگان. میشیگان بزرگترین جایزه با 125 نمایندگان به دنبال واشنگتن (89) میسوری (68), می سی سی پی (36), داکوتای شمالی (14) و آیداهو (13).

13 یکی دیگر از نمایندگان در دسترس هستند سه شنبه از آراء بازیگران توسط دموکرات ها زندگی در خارج از کشور.

Ledyard پادشاه

DNC و سی ان ان اعلام هیچ مخاطبان زندگی می کنند برای روز یکشنبه بحث میان coronavirus نگرانی

کمیته ملی حزب دموکرات اعلام کرد سه شنبه شب که وجود خواهد داشت هیچ زندگی می کنند مخاطبان در روز یکشنبه بحث در آریزونا.

“به درخواست هر دو کمپین و از فراوانی از احتیاط” در میان coronavirus نگرانی.

سی ان ان شبکه شرکت میزبانی مناظره بین جو بایدن و برنی ساندرز گفت: “خود را اولویت است و ایمنی کارکنان و اعضای جامعه. این گسترش به مهمانان برنامه ریزی برای حضور و یا پوشش ما بحث در 15 مارس.”

این شبکه همچنین گفت که وجود خواهد داشت نه یک مطبوعات تشکیل پرونده مرکز چرخش و یا اتاق برای خبرنگاران پوشش مبارزات انتخاباتی.

بیشتر: Coronavirus به روز رسانی: حومه نیویورک جامعه به تصویب ‘مهار’ منطقه

از بعد از ظهر دوشنبه آریزونا تعداد جدید-coronavirus موارد به فرض به شش اما بیشتر آزمايشات انتظار با توجه به Arizona Republic.

تا به امروز 56 Arizonans تست شده برای عفونت و 44 تا به حال نتایج منفی. شش مورد از این بیماری همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19 شد و یا تایید و یا فرض مثبت و شش بود در انتظار به معنی وجود دارد می تواند بیشتر موارد به زودی اعلام کرد.

روز یکشنبه بحث خواهد شد اولین بار بایدن و ساندرز در حال تنظیم به نظر می رسد در مرحله پس از بایدن قوی سه شنبه نشان دادن که در آن بایدن در زمان دو رقمی نماینده رهبری بیش از ساندرز برای این حزب نامزدی ریاست جمهوری.

در سراسر جهان, رمان coronavirus آلوده بیش از 113,000 مردم و چپ 4,000 مرده است. در ایالات متحده نزدیک به 1000 نفر تست مثبت و حدود 30 نفر کشته شده اند.

ساوانا Behrmann

Coronavirus دهید جدید حوزه های رأی گیری برای محافظت از سالمندان

رای گیری-حقوق مقامات گفت: شیوع کروناویروس تا به حال یک اثر آبشاری در ابتدایی فصل با مقامات انتخاباتی در ایالات مانند اوهایو و ایلینوی که رای مارس 17 آغاز به تغییر رای گیری در مکان های دور از ارشد-شهروند خانه.

اوهایو مقامات در 88 تخته از انتخابات کار کرده به نقل مکان رای گیری سایت در مسکونی ارشد امکانات با توجه به کریستن کلارک رئیس کمیته حقوقدانان برای حقوق مدنی تحت قانون است. به عنوان مثال فرانکلین شهرستان را 16 های مختلف حوزه های رأی گیری ،

“کسانی که 11th-ساعت رای گیری تغییرات تاثیر بیش از 21,000 رای دهندگان” کلارک گفت: در یک تماس سازمان یافته در انتخابات حمایت ائتلافی از رای گیری-حقوق مدنی-که نظارت بر انتخابات مشکلات. “کسانی که همه رای دهندگان که نیاز به به طور کامل مطلع در مورد رای گیری سایت تغییر برای اطمینان از که از حق رای دادن خود را به خطر نمی اندازد سهشنبه آینده.”

این تغییرات افزایش نگرانی در مورد به طور بالقوه دلسرد شهروندان ارشد از رای دادن در صورتی که مشکل پیدا کردن و یا سفر به مکان های رای گیری.

“این 11th-ساعت رای گیری تغییرات سایت نیز اتفاق می افتد در ایلینوی, جایی که آنها در حال حرکت از شهروند ارشد مراکز و پیدا کردن مکان های جدید,” کلارک گفت.

مقامات بهداشت هشدار داده اند که افراد مسن بیشتر در معرض خطر عوارض ناشی از کوروناویروس. پیشرو دموکراتیک نامزد – معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز – هر یک از لغو تجمعات انتخاباتی در کلیولند به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس. اوهایو وزیر امور خارجه فرانک لاروس صادر شده تماس بگیرید برای اطلاعات بیشتر نظرسنجی کارگران است. و در فلوریدا انتخابات در پالم بیچ شهرستان گزارش یک چشم انداز مثبت در پست الکترونیکی-در برگه های رای و یک شیب در نظرسنجی کارگران است. مقامات در حال کار به سهام حوزه های رأی گیری با تمیز کردن وسایل, او گفت:.

“همه از این تغییرات نشان دادن تاثیر coronavirus داشتن در این فصل انتخابات و تأکید بر نیاز به صورت متحده به تقویت سطح آمادگی” کلارک گفت. “بین هفته گذشته و امروز اولیه انتخابات ما مشاهده یک اثر آبشاری است که coronavirus تا به حال در این انتخابات شود.”

–بارت یانسن

Pro-گروه کسب و کار تلاش می کند به استوک سیتی خشم در میان ساندرز’ حامیان

این باشگاه برای رشد یک طرفدار لابی کسب و کار اختصاص داده شده به “شکست بزرگ دولت و سیاستمداران و جایگزین کردن آنها با نرم افزار-رشد محدود دولت محافظه کاران است.”

و در عین حال این گروه را بازوی سیاسی اعلام کرد آن بود که با انتشار یک آگهی دیجیتال دلسوز به ایالت ورمونت برنی ساندرز خود توصیف سوسیالیست دموکرات که وکالت برای مدیکر-برای-همه سبز جدید مقابله و تند مالیات بر ثروت است قرار داده و او را در تقابل با شرکت های بزرگ امریکا است.

آگهی با عنوان “به یاد داشته باشید” میسازد آنچه در آن خواستار “دموکراتیک ایجاد جنگ در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری سناتور برنی ساندرز.” 30 ثانیه نقطه رنگ ساندرز به عنوان قربانی یک کمپین توسط حزب دموکرات رهبران که “آیا هر چیزی برای متوقف کردن برنی” یک ترجیع بند بسیاری از سناتور حامیان اغلب تکرار کنید.

“در حال حاضر میلیاردرهای هستند propping تا جو بایدن … چرا که آنها خود او” آگهی می رود می گویند. “اجازه ندهید که آنها را سرقت آن است. و اگر آنها را — به یاد داشته باشید در نوامبر است.”

آگهی دیده خواهد شد در سیستم عامل های دیجیتال در چهار ایالت های مهم برگزاری مقدماتی مارس 17: آریزونا و فلوریدا و ایلینوی و اوهایو.

آگهی آید به عنوان پدیدهای است که منجر ساندرز در آنچه که تبدیل به یک دو فرد مسابقه برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. اکثر تحلیلگران می گویند – و نظر سنجی به طور کلی تایید می کنند – که بایدن شانس بهتری از ساندرز از شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Ledyard پادشاه

صف های طولانی در میشیگان

رای گیری-طرفداران حقوق گزارش چند مشکلات سیستمیک سهشنبه, اما صف های طولانی دیده می شد در محیط های دانشگاهی در میشیگان که در همان روز ثبت نام در دسترس است.

“میشیگان است برخی بسیار طولانی و رک و پوست کنده به طور کامل غیر قابل قبول خطوط از جمله در دو تا از عمده ما گل سرسبد دانشگاه گفت:” شارون Dolente رای گیری حقوق استراتژیست برای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در میشیگان.

خطوط یک تا دو ساعت گزارش شده در دانشگاه میشیگان ایالتی میشیگان و دانشگاه در کالامازو, او گفت:.

دولت تغییر قوانین خود را به آن را آسان تر برای رای دادن از جمله امکان ثبت نام تا زمانی که شمارش آرا در 8 p. m. Dolente گفت: انتخابات موفق به پیش بینی چگونه بسیاری از دانش آموزان می خواهم به نوبه خود و ظرفیت در دسترس نیست به روند آنها را به سرعت.

“این غیر قابل قبول به نظر من” Dolente گفت: در طول یک تماس سازمان یافته در انتخابات حمایت ائتلافی از رای گیری-حقوق گروه هایی که مانیتور مشکلات در روز انتخابات.

گروه او در تلاش است به deputize نظرسنجی کارگران به رای دهندگان پردازش شده است. او نگران در 6:30 p. m. شرقی که خطوط ممکن است رشد طولانی تر قبل از انتخابات ،

“من فرض کنیم که این خط در حال رفتن به نگه داشتن در حال رشد به دلیل راست تا 8 بعد از ظهر رای دهندگان در رای گیری مکان” Dolente گفت.

بارت یانسن

رای دهندگان در ایالت میسوری میشیگان و می سی سی پی دیدن بایدن به عنوان بیشتر electable AP VoteCast رای گیری می گوید:

به عنوان رای دهندگان به پای صندوق های رای برای امروز مقدماتی رای دهندگان در میشیگان میسوری و می سی سی پی دیدم سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به عنوان بیشتر electable از سوی دیگر ، برنی ساندرز من-Vt با توجه به VoteCast رای گیری توسط آسوشیتد پرس.

حدود 80 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان در میشیگان و میسوری فکر بایدن می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و حدود 90% در می سی سی پی فکر می کردم او می تواند برنده در حالی که حدود دو سوم از رای دهندگان در همه سه متحده دیدم ساندرز به عنوان قادر به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون برنده می سی سی پی و میسوری در سال 2016 هر چند ساندرز برنده میشیگان پس از آن.

همچنین به نظر می رسد که کمتر مترقی دموکرات ها معلوم شد در هر سه متحده است. اکثریت رای دهندگان در هر سه متحده توصیف خود را به عنوان “متوسط” یا “محافظه کار است.” هفتاد و دو درصد از دموکرات می سی سی پی رای دهندگان توضیح داده شده خود را که به ترتیب 61 درصد از میسوری دموکراتیک رای دهندگان توضیح داده شده خود را به همان شیوه به عنوان 62 درصد از میشیگان دموکراتیک رای دهندگان.

رای دهندگان در میشیگان و میسوری نیز ابراز تردید در مورد اساسی سیاسی را تغییر دهید. اکثریت یا 53 درصد از رای دهندگان دموکرات در ایالت میسوری گفت: آنها می خواستند نظام سیاسی برای ترمیم به چگونه آن را قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مایل به “تغییر اساسی” سیستم. نزدیک به نیمی یا 49 درصد از میشیگان دموکراتیک رای دهندگان می خواستند مرمت به قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن سیستم و 49% می خواستم یک تغییر اساسی. در میسوری 45% می خواستم یک ترمیم سیستم چگونه بود قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن و 52 درصد می خواستم یک تغییر اساسی.

AP را VoteCast نظرسنجی انجام شده توسط NORC در دانشگاه شیکاگو به مدت هفت روز منتهی به اولیه از جمله به عنوان نظرسنجی بسته شده است.

نیکلاس وو

بایدن ساندرز هر دو انصراف از حوادث با توجه به coronavirus نگرانی

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز هر دو را لغو تجمعات انتخاباتی در کلیولند اوهایو سه شنبه شب به نقل عمومی نگرانی های ایمنی و بهداشت.

سه مورد از coronavirus تایید شده اند در اوهایو در Cuyahoga County, کلیولند که در آن واقع شده است. از مارس 10 وجود دارد که 15 نفر در حال آزمایش ممکن است قرار گرفتن در معرض از coronavirus همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19.

“ما غذای عمومی از هشدارهای مقامات ایالتی اوهایو که ابلاغ نگرانی در مورد برگزاری بزرگ داخلی حوادث در طول coronavirus شیوع” Sanders کمپین در بیانیه ای گفت. “ساندرز سناتور. می خواهم برای ابراز تاسف خود را به هزاران نفر از Ohioans که در حال برنامه ریزی برای حضور در این رویداد امشب.”

ساندرز’ رویداد بود و در هانتینگتون مرکز کنوانسیون کلیولند. این کمپین همچنین گفت: تمام آینده “حوادث مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت بر اساس مورد به مورد.”

بایدن مدیر کمپین کیت Bedingfield توییتی بیانیه ای در حدود همان زمان به عنوان ساندرز’ بیانیه.

“مطابق با راهنمایی از مقامات دولتی و از فراوانی احتیاط تجمع ما در کلیولند اوهایو امشب لغو شده است. ما ادامه خواهد داد برای مشورت با مقامات بهداشت عمومی و بهداشت عمومی راهنمایی و اطلاعیه ها در مورد وقایع آینده” صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده.

— ربکا مورن

همه چشم ها در میشیگان به عنوان شش کشور سر به پای صندوق های رای

واشنگتن – به انجمن خوش آمدید سه شنبه, Part 2.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز از هم جدا هستند با کمتر از 100 نماینده به عنوان شش آمریکا — آیداهو, میشیگان, می سی سی پی, Missouri, داکوتای شمالی و واشنگتن – سر را به رای روز سه شنبه.

بایدن در حال حاضر آگهی با 664 نمایندگان در حالی که ساندرز است که در فاصله قابل توجه در 573. تشکر. Tulsi Gabbard هاوایی همچنان در مقدماتی حزب دموکرات اما تنها انباشته دو نمایندگان در 19 مسابقات.

در هفته گذشته سه شنبه که در آن بایدن پیشی گرفته ساندرز در, نماینده, نژاد هر دو نامزد باید چشم خود را در میشیگان.

نتایج زنده: پیگیری نتایج زنده از مارس 10 مقدماتی

بیشتر: چگونه coronavirus می تواند بر شش متحده میله میله برای برگزاری انتخابات دموکراتیک شنبه

میشیگان دارای 125 نمایندگان برای grabs – بیشتر از روز است. و در سال 2016 ساندرز تا به حال تعجب آور پیروزی در این دولت بیش از هیلاری کلینتون که پیشرو در رای گیری.

اما بایدن کردم خبر خوب شنبه با مطبوعات آزاد دیترویت فرمانداری در سرب در 51% پشتیبانی و ساندرز در 27 درصد است.

واشنگتن که دوم اکثر نمایندگان (89) اهدا شنبه همچنین می تواند نزدیک با بایدن و ساندرز گردن و گردن در رای گیری های اخیر. ساندرز اکثریت برنده واشنگتن در سال 2016 و او برنده تمام کشورهای غربی است که برگزار می شود مسابقات تا کنون در این سال است.

نظرسنجی ها نشان می دهد خبر خوب برای بایدن در هر کشور در رای گیری روز شنبه

نظر سنجی های منتشر شده در این هفته هستند خبر خوب برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که با هدف گسترش خود را نماینده رهبری بیش بهداشت ، برنی ساندرز در روز سه شنبه زمانی که شش کشور از برگزاری دموکراتیک مقدماتی.

از 18 نظر سنجی در این شش مسابقه که آزاد شده اند از روز یکشنبه هیچ کدام در بر داشت ساندرز پیش رو در هر یک از مسابقات (هر چند برخی او را در بر داشت در حاشیه خطا).

میشیگان, آیداهو, Missouri, می سی سی پی آمریکا و داکوتای شمالی در حال رای گیری روز سه شنبه. اما جایزه میشیگان است که اکثر نمایندگان از تمام ایالات برگزاری مقدماتی سهشنبه با 125. ساندرز برنده میشیگان اولیه در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری. اما از روز یکشنبه بایدن رهبری ساندرز در تمام هشت میشیگان نظرسنجی منتشر شده است.

– ربکا مورن

KC شهردار می گوید او تبدیل به دور از محل رای گیری

کانزاس سیتی شهردار Quinton لوکاس گفت که او قادر به رای دادن چون او نبود “در سیستم” در رای گیری ایستگاه.

“من ساخته شده یک ویدیو را امروز صبح مورد اهمیت رای گیری و پس از آن رو بگردانید چرا که من در این سیستم حتی اگر من رای داده ام وجود دارد برای 11 سال از جمله برای خودم چهار بار!” توییتی لوکاس. “رفتن رقم, اما این درست است. ما خواهید بود بعد از امروز!”

پست ویژه یک ویدیو از شهردار تشویق دولت به ساکنان خارج شدن و رای دادن در انتخابات که شامل دموکرات ریاست جمهوری اولیه.

چند نفر گفته شهردار که آفریقایی-آمریکایی که او نباید خوب بودن تبدیل به دور. “این درست نیست آقای شهردار. بسیاری از مردم نمی خواهد بود قادر به بازگشت به بعد. این سیستمیک و آن را عمدی” نوشت: یک کاربر توییتر در واکنش به لوکاس’ جیر جیر.

لوکاس خطاب نگرانی های خود را در یک بعد صدای جیر جیر توضیح او “بودن میانه و منفعل است.”

“این واقعا درست نیست ایم” لوکاس که گفت: او را بیشتر بررسی آنچه اتفاق افتاده است.

“اگر شهردار می تواند تبدیل به دور فکر می کنم در مورد هر کس دیگری،” او گفت:. “ما باید انجام دهیم بهتر است.”

لوکاس سعی رای در ماونت پلزنت کلیسای باپتیست که در آن او گفت: Kansas City Star او به همراه همسرش در برگه های رای از سال 2009. با توجه به ستاره یک نظر سنجی کارگر جستجو Lucas’ نام با استفاده از یک ابزار لایحه اما او نمی آمد تا در سیستم.

Lauri Ealom دموکراتیک مدیر کانزاس سیتی مدیره از انتخابات گفت: این ستاره که در انتخابات کارگر قرار داده بود شهردار را اولین و آخرین نام در اشتباه زمینه.

Ealom گفت: چیزهایی که در غیر این صورت در حال اجرا هموار در آن رای گیری محل و شهردار بود که تا کنون بوده است تنها رای دهندگان به تبدیل دور.

– ویلیام Cummings

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>