جو بایدن به بازدید جکسون کلیسا پیش از می سی سی پی دموکراتیک اولیه

لدگر | No comments

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن قرار است برای حضور در یک سرویس یکشنبه در کلیسای باپتیست جدید امید در جکسون رسمی روز سه شنبه گفت.

Jerlen کانادا و ارتباطات و مدیر جدید امید گفت: کلیسا واقع در 1555 Beasley جاده انتظار برای دریافت یک سفرنامه از بایدن کمپین روز هر چند بایدن است که انتظار می رود برای رسیدن به در زمان 9:30 صبح خدمات و اگر نه پیش از آن.

“ما می دانیم که او وجود دارد خواهد بود در ساعت 9:30 صبح” کانادا گفت.

این بایدن کمپین بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این دیدار می آید دو روز قبل از می سی سی پی دارای آن ریاست جمهوری اولیه همراه با یک تعداد انگشت شماری از کشورهای دیگر است.

این معلوم نیست که آیا بایدن صحبت خواهد شد در طول خدمت. کانادا گفت که او فکر می کند بایدن برداشت جدید امید به دلیل آن کشیش جری جوان شناخته بالا رتبه بندی باپتیست رسمی در این منطقه است.

مایک بلومبرگ سابق شهر نیویورک شهردار همچنین انتظار می رود که به مبارزات انتخاباتی در ماگنولیا دولت بیش از آخر هفته هر چند جزئیات خاص آن را منتشر نکرده اند در مبارزات انتخاباتی خود را. میلیاردر دموکرات سرمایه گذاری منابع قابل توجهی در می سی سی پی, استخدام بیش از 20 کارکنان و خرید تلویزیون و رادیو و روزنامه تبلیغات است.

سابق شهردار بالتیمور استفانی Rawlings-بلیک عنوان یک رالی به صورت بلومبرگ روز دوشنبه در Tougaloo کالج, بخشی از نامزد “مایک به صورت سیاه و سفید امریکا” تور.

برجسته دو حزب دموکرات و چپ در مسابقه سنسور. برنی ساندرز و الیزابت وارن نشده اعلام کرد قصد دارد به مبارزه در می سی سی پی. پیت Buttigieg برنامه ریزی شده بود برای سفر به این دولت در این هفته قبل از او کاهش یافته و از نژاد یکشنبه.

کمی رای گیری انجام شده در می سی سی پی, پیش از مارس 10 اولیه اما در رای گیری انجام شده در تابستان گذشته بایدن بود روشن جلو-دونده.

هنوز هم وجود دارد 24 نفر رقابت برای نامزدی در ماه ژوئن هنگامی که Millsaps کالج و Chism استراتژی های انجام شده بررسی آن است که در تماس با مردم از طریق تلفن ثابت و پیام ها به گوشی های تلفن همراه.

در آن زمان بایدن به حال یک فرمانده منجر شود. این بررسی نشان داد 50 درصد از دموکرات می سی سی پی پشتیبانی و یا متمایل به سمت معاون رئیس جمهور سابق.

بیش از 21 درصد از دموکرات ها گفت: آنها مردد بودند با توجه به بررسی. ماساچوست ایالت الیزابت وارن بود که در 7 درصد و ایالت ورمونت برنی ساندرز در 6.6%. کالیفرنیا ایالت کامالا هریس که پس از کاهش از مسابقه نظرسنجی در 5.1%.

بررسی صورت گرفت چند روز پس از بایدن به یاد می آورد یک بار از “مدنیت” در آمریکا. این سناتور سابق از ایالت دلاور گفت: او می تواند همراه با هر کسی به طور خاص ذکر اواخر ایالت می سی سی پی James O. Eastland یک segregationist.

‘تمدن’: جو بایدن جلب توپخانه ضد هوایی برای یادآوری کار با segregationist بهداشت ، James O. ایستلند ،

لوقا Ramseth کمک به این داستان.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>