جو بایدن بازدیدکننده داشته است می سی سی پی کلیسا پیش از روز سه شنبه ریاست جمهوری اولیه

لدگر | No comments

جو بایدن صحبت در کلیسای باپتیست جدید امید جکسون در روز یکشنبه گفتن عبادت امریکا امروز در یک “نقطه عطف” شبیه به دوران حقوق مدنی 50 سال پیش.

معاون سابق رئیس جمهور مبارزات انتخاباتی در این شهرستان دو روز قبل از Mississippians بازیگران برگه های رای در دولت دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری.

“این فقط یک انتخابات این نبرد برای روح امریکا” بایدن گفت: برای تشویق پس از معرفی توسط Rep. Bennie تامپسون که برچسب او “بچه باز گشت.” پس از یک شروع کند بایدن با هجوم به مشاجره برای نامزدی حزب دموکرات در روزهای اخیر تا حد زیادی توسط مسلط در ایالت های جنوبی مانند کارولینای جنوبی و آلاباما در برابر سناتور. برنی ساندرز ورمونت.

“آنها گفتند: جو بایدن مرده است” امید جدید کشیش جری جوان خود گفت جماعت بایدن قبل از شروع صحبت. “آیا شما می دانید این ؟ که ما عید پاک مردم؟”

این بایدن کمپین همچنین برنامه ریزی برای برگزاری یک مراسم انتخاباتی در Tougaloo کالج های تاریخی سیاه و سفید در دانشگاه جکسون بعد از ظهر یکشنبه با بازیگر Vivica A. Fox و سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک.

در ضمن بازیگر نقش Danny Glover وارد جکسون در این آخر هفته به کمپین Sanders. ساندرز در ابتدا برنامه ریزی شده بود برای برگزاری یک تجمع مبارزات انتخاباتی خود را در جکسون جمعه اما در عوض تعداد بازدید میشیگان. میشیگان اولیه نیز روز سه شنبه.

داستان زیر را ادامه می دهد گالری

گلوور ستاره از “سلاح مرگبار” فیلم حق رای دادن و همچنین کارگردان فیلم. او برنامه ریزی شده بود به بازدید از چند جکسون کلیساها صبح یکشنبه در ساندرز’ نمایندگی و همچنین به عنوان یک canvassing رویداد در کلاوای دبیرستان در بعد از ظهر. دیگر ساندرز عملیاتی ساخت دور یکشنبه شامل جکسون شهردار چکو Antar لومومبا و فعال فیلیپ Agnew.

در حالی که بسیاری از سیاستمداران “گودال توقف در کلیسای” جوان اشاره کرد بایدن و مبارزات انتخاباتی خود مقامات تأکید کرد که او برنامه ریزی شده “آمده و عبادت” در جدید امید نه فقط یک سخنرانی. بایدن که کاتولیک صحبت کرد و حدود 15 دقیقه در نزدیکی پایان از خدمات و بسته های تشکر جماعت و دیگر مانند آن در جنوب است.

“شما به این دلیل من می شود.” “هیچ کس دیگری. شما به این دلیل.”

دو فرد مسابقه

آنچه در آغاز به عنوان یک شلوغ و متنوع مقدماتی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری است و محدود به یک دو راهی مسابقه بین بایدن و ساندرز.

بایدن برنده هر جنوبی دولت است که برگزار می شود یک نامزدی مسابقه تا کنون. در حالی که شهردار می سی سی پی در شهر و تایید ساندرز بایدن متصلب است تا تاییدیه از بسیاری از می سی سی پی را سیاستمداران دموکرات. چندین دولت دموکراتیک نمایندگان مجلس حضور داشتند روز یکشنبه در جدید امید.

سابق رژیم صهیونیستی. ری Mabus که در خدمت به عنوان وزیر نیروی دریایی تحت ریاست جمهوری باراک اوباما یکشنبه اعلام کرد او حمایت بایدن.

کمی رای گیری شده در می سی سی پی, پیش از آن, اولیه, انتخابات, اما دو نظرسنجی انجام شده در تابستان گذشته نشان داد پشتیبانی قوی برای بایدن.

ساندرز ملی بود, جبهه دموکراتیک-دونده در هفته های اخیر زیر نامزدی مسابقات در آیووا و نیوهمشایر و نوادا اما بایدن رسید پس از برنده شدن نزدیک به نیمی از آرا در ایالت کارولینای جنوبی اولیه.

کاندیدای میانه مانند South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg مینه سوتا بهداشت ، ctq کاهش یافته است و تایید بایدن منجر به قوی نشان توسط بایدن روز سه شنبه.

پس از نمایش ناامید کننده میلیاردر مایک بلومبرگ و ماساچوست ایالت الیزابت وارن کاهش یافته است هموار کردن راه برای یک مرد مسابقه بین بایدن و ساندرز.

ایالات متحده آمریکا امروز: 2020 دموکراتیک اولیه نتایج

چگونه می سی سی پی می تواند تاثیر نژاد

می سی سی پی می تواند مهم دولت در بایدن انتخاباتی اگر ساندرز نتواند به گرفتن 15 درصد از رای روز سه شنبه.

برای داوطلبان برای دریافت هر گونه نمایندگان — کلید به برنده نامزدی حزب دموکرات — آنها نیاز به دریافت حداقل 15 درصد آرا.

به عنوان یک کوچکتر ایالت می سی سی پی است تعداد نسبتا کمی از نمایندگان اما بایدن یک فرصت برای nab تمام 36 از آنها اگر ساندرز انجام می دهد بدتر از او در سال 2016.

که در سال وزیر خارجه سابق هیلاری کلینتون برنده بیش از 82 درصد آرا. ساندرز کردم حدود 17٪.

ساندرز برنامه ریزی شده بود به نظر می رسد در دو سی سی پی, موزه ها در جکسون جمعه اما لغو ظاهر به مبارزات انتخاباتی در میشیگان که در آن 125 نمایندگان هستند تا برای grabs.

بایدن در حال حاضر آگهی ساندرز در ملی نماینده تعداد اما رای دهندگان در 32 متحده هنوز به بازیگران آراء و بیش از نیمی از کل نمایندگان هنوز روی میز است.

هر دو بایدن 77 و Sanders, 78, خواهد بود, قدیمی ترین رییس جمهور به فرض اگه انتخاب شد.

یکشنبه بایدن اولین توقف در می سی سی پی پس از راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود در سال گذشته است.

بایدن با واکنش انتقادی در ابتدا از نامزدی خود را در ماه ژوئن هنگامی که او به یاد می آورد یک بار از “مدنیت” در آمریکا زمانی که او می تواند همراه با فقط در مورد هر کسی — از جمله سابق ایالت می سی سی پی James O. Eastland یک segregationist.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>