دانشگاه جانز هاپکینز استاد به بحث در مورد قلب COVID-19 فلوریدا Tech

فلوریدا تودی | No comments

ملبورن — یک پزشک و محقق در دانشگاه جانز هاپکینز که منجر بشر قلبی و عروقی مطالعات در آزمایشگاه قلب و عروق علم در موسسه ملی سلامت موسسه ملی پیری را کشف تقاطع پیری و بیماری های قلبی و COVID-19 در طول یک مجازی رایگان کارگاه از 1-2:30 p. m. روز شنبه, ژوئن 1, سازماندهی و میزبانی فلوریدا فن آوری.

دکتر مجد AlGhatrif مورد بحث است که چرا افراد مسن با زمینه بیماری های قلبی عروقی در حال تجربه افزایش شدت بیماری و میزان مرگ و میر بالاتر از COVID-19. این ممکن است اتصالات برجسته شد در آوریل مقاله در مجله انجمن پزشکی آمریکا را JAMA قلب و عروق توسط AlGhatrif و Edward G. Lakatta هر دو آزمایشگاه قلب و عروق علم در نیا را Intramural برنامه های تحقیقاتی و اسکار Cingolani از دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی.

در خود مقاله نویسندگان پیشنهاد می کنند که با استفاده از مسدود کننده برای هورمون به نام مهاركننده که بر فشار خون ممکن است به جلوگیری از شدید COVID-19 به خصوص در افراد مسن با کم پایه سطح یک کلید ضد التهابی فاکتور به نام angiotensin converting enzyme 2 یا ACE2. این فرضیه نیاز به آزمایش می شود در مطالعات بالینی با افرادی که COVID-19 برای تعیین ایمنی و اثر بخشی این داروها در کاهش خطر ابتلا شدید ریه و بیماری آنها توجه داشته باشید.

در علاوه بر این به AlGhatrif را ارائه و پرسش و پاسخ بخش این رویداد کوتاه سخنرانی در مورد چند تلاش های انجام شده در فلوریدا فناوری در پاسخ به این بیماری همه گیر. کسانی که برنامه ریزی شده در حال حاضر عبارتند از:

• Munevver معدن Subasi Ph. D.: تکنیک یادگیری ماشین برای تجزیه و تحلیل COVID-19 داده ها;

• Nezamoddin N. Kachouie دکتری: مدل آماری روزانه COVID-19 موارد و مرگ و میر;

• کارلوس اوترو (Ph. D.) و آدریان پیتر (Ph. D.): پلت فرم برای حمایت از داده ها تجزیه و تحلیل و تجسم برای COVID-19;

• خوان Avendano: تجهیزات حفاظت شخصی طراحی و مشارکتهای.

• مارکو Carvalho, Ph. D., فلوریدا, فناوری, معاون اجرایی رئیس جمهور برای دانشگاهیان ارائه خواهد شد سخنان افتتاحیه.

برای شرکت آنلاین, بازدید https://fit.zoom.us/j/95454967579.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>