پیوستن به ما زندگی می کنند چت با کویر اعضای جامعه هر روز در ظهر

مایدزرت | No comments

ما به عنوان جمعی حرکت این قلمرو ناشناخته در طول coronavirus گیر ما می خواهیم برای به اشتراک گذاشتن چگونه صاحبان کسب و کار محلی و هنرمندان و سازندگان در حال گذراندن وقت خود را در خانه و چه در جامعه ما می تواند همچنان به حمایت از آنها.

تاریخ ویرایشگر کریستین Scharkey هر روز این هفته در ظهر به شنیدن از دوستان و همسایگان. Follow @desert_magazine برای این مصاحبه روزانه در Instagram زندگی می کنند.

آینده مهمان عبارتند از تو, هنرمندان, نوازندگان, آموزش تناسب اندام و بیشتر! انتظار, موسیقی زنده, پشت صحنه نگاهی به داوطلبان و ضروری کسب و کار و در عمق گفتگو در مورد راه های این بیماری همه گیر است و دوباره شکل دادن به ما زندگی می کند.

راه های دیگر برای ماندن در گفتگو:

خورشید صحرا راه اندازی یک Facebook برای همه Coachella Valley ساکنان بنابراین ما می توانید به اشتراک گذاری اطلاعات مهم, سیاست روز رسانی و منابع است. پیشنهادات در چه داستان ما باید کشف بعدی ؟ برای ما بنویسید. عضویت گفتگو در اینجا.

ما نیز برای ماندن در تماس با خوانندگان از طریق Facebook Messenger. ما ارسال اخبار در این بیماری همه گیر کوروناویروس و دیگر اخبار محلی. ثبت نام با مراجعه به ما در Facebook صفحه.

مثل همیشه پیدا کردن آخرین اخبار در مورد ما حساب توییتر @mydesert. ما عکاسان خبری’ کار و پروژه اصلی ما Instagram account @desertsun.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>