Joshua Tree National Park بسته است به کمپ و اما جمعیت را در آینده حفظ

مایدزرت | No comments

زمانی که Joshua Tree National Park بسته بود همه چیز اما با پای پیاده و دوچرخه ترافیک شنبه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس برایان رنی می دانست که این مشکل در مورد شروع بود.

اول رنی گفت: پارک دولت بسته پارک با هشدار به همسایه صاحبان اموال مثل خودش. رنی متعلق به خانه اش در جاشوا درخت در نزدیکی پارک محبوب ورودی غربی پس از 1990s و زندگی وجود دارد تمام وقت از سال 2013.

دوم او گفت: با ساخت این پارک ملی پارکینگ در دسترس بازدید کنندگان کوهنورد را به خلاق در مورد که در آن برای پر کردن اتومبیل خود را در حالی که راه رفتن به پارک برای روز.

شنبه و یکشنبه شاهد صدها نفر از اتومبیل های پارک شده در هر لحظه در امتداد دو طرف از بلدرچین چشمه جاده منتهی به پارک لرزید ورودی اساسا پارک شده در مقابل متری از صاحبان اموال مانند رنی.

“من تا به حال به گشت اموال من برای دو روز گذشته” رنی گفت. “شنبه بدترین.”

شنبه هرج و مرج آمد و به عنوان یک حجم زیادی از بازدید کنندگان وارد برای آخر هفته و هیچ اطلاعات بوده است ارسال شده در پارک در وب سایت پیش از بسته شدن, او گفت:.

Joshua Tree National Park مدیران بسته شده بود همه از این پارک بازدید کنندگان مراکز مارس 17 با توجه به اعلامیه نوشته شده در پارک در وب سایت و حساب کاربری توییتر.

نامحدود جاده ها و اردوگاه تعطیلی اعلام شده از سوی پارک کارکنان صبح روز شنبه قرار بود برای کمک به “آهسته گسترش این رمان کروناویروس” و حفظ پارک کارکنان و بازدید کنندگان امن است.

با توجه به اخبار پارک آزادی پارک باز می ماند به دوچرخه و کوهنورد دسترسی داشته باشید.

“آواره ماشین کمپ می توانید با استفاده از باز کمپینگ مناطق در سرزمین های مجاور به پارک و مدیریت دفتر مدیریت زمین و همچنین به عنوان محلی خصوصی RV پارک” آزادی گفت.

پارک رنجرز به کمپ تا ظهر شنبه روشن و در اوایل بعد از ظهر آسفالت جاده های منتهی به پارک محروم شدند با بسته دروازه. بیابان راه در جاده های خاکی مانند حرارتی, دره عمیق و باریک, جاده, باز باقی می ماند با توجه به این پارک سایت.

حدود 10 p. m. روز شنبه یک روز پس از گفتن رانندگان آنها نمی تواند در مقابل خانه اش رنی گفت: او را دیدم نور در براش در نزدیکی جلوی خانه خود را.

“من بیرون رفت و با یک چراغ قوه روشن آن را به اتمام” رنی گفت. “چراغ از چراغ جلو از یک زن و شوهر از مردم در تلاش برای ایجاد اردوگاه در حیاط. آنها تا به حال خود را در کیسه خواب و همه چیز. من به آنها گفتم آنها تا به حال برای رفتن.”

اما برای بسیاری از ساکنان جنوب کالیفرنیا مناطق شهری شده اند که furloughed یا گذاشته پناه گرفتن در خارج از منزل بیش از حد وسوسه انگیز است.

سن دیگو ساکن برایانت وی تلاش شد به کتاب های دانش آموزان برای درس تنیس به عنوان مقامات دولتی خواست دستورالعمل سختگیرانه تر برای جلوگیری از گسترش coronavirus. پس از وی ساخته ناگهانی برنامه از چند روز پیش به کاوش در پارک ملی برای اولین بار.

او پارک شده خود را camper یک فاصله کوتاه از سنگ سیاه اردوگاه و صرف بیشتر از بعد از ظهر یکشنبه سواری, دوچرخه کوهستان خود را. در حالی که اردوگاه بسته است مسیرهای منتهی به وارن اوج و در نزدیکی کاوینگتن آپارتمان باز شد. حدود 20 اتومبیل های پارک شده در پارکینگ سرریز مناطق و کوهنورد بودند با بهره گیری از روز یکشنبه خفیف آب و هوا.

وی اذعان کرد که آن زمان غیر معمول برای بازدید از این پارک با توجه به جاده ها و اردوگاه تعطیلی, اما او هنوز هم لذت بردن از خود. وی آن را به نام کویر سفر او خواب بوده و قصد دارد در ماندن برای یک ماه اگر او می تواند.

“این عالی در اینجا” وی گفت. “من برخی از بالا رفتن زودتر و من قادر به سوار دوچرخه من مثل 50 مایل در طول روز و یا دو.”

یکشنبه دیدم یک درجه بیشتر از جمعیت مدیریت رنی گفت: به عنوان رنجرز گشت خیابان نزدیک شدن به دروازه ورودی و دستور بازدید کننده که در آن آنها می توانید پارک. سان برناردینو آثار عمومی کارکنان نیز ارسال شده پارکینگ علائم و دو کامیون گشت برای پارکینگ متخلفان.

ده ها تن از بازدید کنندگان دیده می شود می تواند در بالا رفتن از جاده به پارک ورودی اواخر بعد از ظهر یکشنبه به عنوان یک رنجر ایستاده بود کنار در ورودی گفتن رانندگان که رانده بود به دروازه بسته است که آنها نیاز به نوبه خود در اطراف.

“مردم را زیر فرماندار توصیه به ماندن صفحه اصلی” گفت: جان Lauretig, مدیر اجرایی, غیر انتفاعی دوستان از جاشوا تره. “آن را به ما پایمال جامعه کوچک اتاق اورژانس و دیگر زیرساخت است که ما نیاز به نگه داشتن مردم امن در زمان هایی از این دست.”

Lauretig گفت: به نظر می رسد که این پارک شاهد بازدید کننده کمتر از حد نرمال با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفتن کالیفرنیا در روز پنج شنبه به پناهگاه در محل و محدود کردن سفر به تنها چیزی ضروری است. او گفت: جاشوا درخت در مرکز شهر مشغول نگاه بیش از آخر هفته.

“من درک می کنم مردم عاشق پارک و آنها می خواهند به خارج اما در حال حاضر نه زمان” Lauretig گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>