Joshua Tree National Park, رودخانه کلانتر به دنبال وجوه به پلیس آفرود

مایدزرت | No comments

ادارات و سازمان ها در کالیفرنیا به ارائه برنامه های کاربردی برای کمک های مالی دولت برای کمک به پوشش هزینه های خارج از جاده تلاش های مدیریت. این تلاش ها شامل همه چیز از ردیابی صوفس (جاده) وسایل نقلیه شکار غیر قانونی شاهدانه رشد در شهرستان ریورساید و گشت زنی در مسیرهای جاده در Joshua Tree National Park.

در طول کولر زمستان و بهار, فصل, میلیون ها نفر از ساکنان و بازدید کنندگان کشف کالیفرنیا بیابان زمین با فقط در مورد هر حالت ممکن است از حمل و نقل.

به خصوص اختصاص داده شده جمعیتی در کویر موش گنجینه های رانندگی و پایین سوار جیپ دنباله شستشو معدن جاده ها و دوچرخه خاک singletrack مسیرهای پیاده روی است که موضوع را از طریق هزاران مایل از کویر در شهرستان ریورساید و سان برناردینو.

مطمئن شوید که این دوستان در حال انجام این کار با خیال راحت و از نظر قانونی California State Parks تاسیس یک کمک برنامه که در آن بیش از 30 میلیون دلار است برای grabs استفاده برای نگهداری و مرمت, آموزش و اجرای قانون مربوط به وسیله نقلیه خارج از جاده استفاده در زمین های عمومی.

در حال حاضر آن را به نوبه خود به ارائه بازخورد در آژانس قصد دارد که ساکنان کالیفرنیا می توانید از طریق مه 4 در http://olga.ohv.parks.ca.gov/egrams_ohmvr/user/home.aspx. اطلاعات بیشتر را می توان در یافت ohv.parks.ca.gov.

تهاجم در جاشوا تره

Joshua Tree National Park میزبانی 2.9 میلیون بازدید کننده در سال گذشته است.

ساکنان و بازدید کنندگان به طور یکسان دانستن پارک 800,000 هکتار از تا حد زیادی کویر بیابان خاص است. بنابراین مردمی که لذت بردن از آن 141 کیلومتر از جاده های خاکی در مناطق مانند دیل معدن منطقه جنوب شرقی توئنتی ناین پالمز و Berdoo دره جاده منتهی از Indio Hills به دره دلپذیر و بر روی پارک محبوب, زمین شناسی, تور جاده ها است.

که محبوبیت به ارمغان می آورد با آن برخی از اثرات منفی پارک مقامات گزارش کرده اند از جمله 708 امتیاز از ورود غیر قانونی به مناطق بیابانی مجاز برای OHV استفاده و در نتیجه 265 کیلومتر غیر قانونی آهنگ. سه چهارم از این تهاجم هستند “واقع شده و یا منجر به طور مستقیم به تعیین بیابان” مقامات گزارش.

از چه شواهد مانده است و مقامات می گویند تهاجم span مردم رانندگی در جاده های بسته به توقف معادن به نفر رانندگی در گل و لای به طور معمول خشک دریاچه تخت در طول نادر جادوها از آب و هوای مرطوب.

یک نقشه از تاخت و تاز شده توسط مقامات پارک و به اشتراک گذاشته شده با خورشید صحرا را نشان می دهد گسترده غیر قانونی OHV استفاده از بسته جاده اتصال Berdoo و حرارتی دره جاده در نزدیکی Indio از منطقه توئنتی ناین پالمز کوه به پینتو حوضه و همچنین بین Morongo دره و صحرا چشمه های آب گرم.

جین راجرز پارک ارشد علوم و نظارت منابع دیده است این پارک را ملاقات نزدیک به سه گانه پس از 1990s شروع شد. او گفت که این پارک دارای فرصت های بسیار خوبی برای مردم را به انجام چالش 4×4 اکتشاف در حالی که ماندن مجاز در جاده ها. امیدوارم او گفت: اعطای کمک خواهد کرد که این پارک همچنان به بهبود ارتباط با بازدید کنندگان و جلوگیری از آسیب از منابع غیر تجدید پذیر.

“این مسئله ای است که قابل حل است” راجرز گفت: غیر مجاز OHV استفاده کنید. “بخشی از طرح ما این است که برای استفاده از این بودجه به اشفتگی فکری موقتی در مورد چگونه ما می توانید به مکان های مختلف که در آن تفریح اتفاق می افتد. ما امیدواریم که برای به دست آوردن زمان و منابع مورد نیاز برای رسیدگی به این مشکل است.”

پارک مقامات ارائه یک نرم افزار برای دولت درخواست $120,000 در اعطای کمک های مالی برای پوشش بخشی از هزینه به منظور توسعه یک استراتژی درمان برای غیر قانونی و قاچاق اسلحه ، این برنامه به تشریح استراتژی که کمک خواهد کرد که “آموزش به بازدید از مکان های جلوگیری از OHV آسیب در مناطق بسته از طریق گشت های معمول علامت و توسعه و مهندس راه حل های موثر را از طریق موانع فیزیکی و revegetation تکنیک است.”

Hammertime در حوضه Morongo

بیش از 100 هزار کیلومتر از پارک ملی درخت یوشع را به سان برناردینو شهرستان زمین به شمال و غرب پارک مرزهای. که زمین بخشی از حدود 3000 کیلومتر مربع یکی از بزرگترین کشور شهرستانهای ای اداره توسط نمایندگان در سان برناردینو شهرستان کلانتر وزارت Morongo حوضه ایستگاه در شهر جاشوا تره.

کلانتر بخش نامه ای با چندین سازمان های دیگر از جمله پلیس نظامی در سپاه تفنگداران دریایی هوایی و زمینی مبارزه با مرکز توئنتی ناین پالمز به همکاری گشت و اجرای قانون در مناطق نزدیک و یا حتی در شرایط مختلف فدرال خواص.

این خدمات عبارتند از جاده های خاکی از unincorporated توئنتی ناین پالمز به Pioneertown بزرگ خرس و جانسون دره OHV سوارکاری منطقه که میزبان به طور فزاینده ای محبوب پادشاه چکش هم میهن / hammihan مسابقه رویداد هر ماه فوریه.

نمایندگان مشغول ایستگاه مدیران باید گزارش با سه برابر افزایش OHV مربوط به تماس برای خدمات بیش از چند سال گذشته از حدود 450 در سال 2018 به 1400 در سال 2019 خیلی از افراد رخ می دهد که در ماه های زمستان.

به کمک این بخش درخواست پول برای خرید سه سال 2020 فورد رپتور 4X4s به گشت زنی در مناطق دور افتاده محبوب با offroaders. زمانی که decked با درخواست اضطراری لوازم جانبی و اجرای قانون دنده هر کامیون را در مورد هزینه $65,000. بخش درخواست برای حدود $100,000 از دولت برای کمک به با خرید و یکی دیگر از 100.000 دلار برای کمک به پرداخت برای کارکنان. به عنوان ایستگاه تنها یک کامیون 4×4 که بیش از یک دهه قدیمی, نمایندگان استفاده عادی خود گشت وسایل نقلیه در خاک و می تواند دسترسی به برخی از محبوب ترین مناطق مانند چکش در جانسون دره.

“جمعیت unincorporated مناطق Morongo حوضه ایستگاه گشت با بیش از دو برابر در ماه فوریه” نرم افزار خود را می خواند. “اکثریت خواستار خدمات تولید شده در طول این دوره زمانی واقع شده در جاده های مناطق در داخل و اطراف جانسون دره مربوط به OHV را در برخی از ظرفیت.”

این Morongo حوضه نرم افزار در حال حاضر دریافت مثبت عمومی پیشنهادات و انتقادات در حالت وب سایت.

“با تشکر از OHV گرانت در سال گذشته شده است وجود دارد پیشرفت های قابل توجهی در حفظ OHV مقررات و قوانین” سوزان لفور نوشت. “Morongo دره محله سازمان دیده بان با احترام درخواست می کند که این کمک مالی اهدا می شود به منظور حفظ زمان پیشرفت و مطمئن شوید که آینده غیر قانونی OHV فعالیت هستند اجتناب شود.”

“ادامه اعطای کمک های مالی ما را قادر به حفظ ما در جامعه موفق ارتباط با Morongo ایستگاه OHV تیم و برای تضمین سود ساخته شده سال گذشته” شارون کبوتر نوشت. “ما سپاسگزار برای متمرکز حمایت از ما دریافت کرده اند از Morongo حوضه کلانتر OHV تیم و بپرسید که بودجه ادامه به منظور حفظ اخیر پیشرفت است.”

بازآفرینی در شهرستان ریورساید

اداره مدیریت زمین میدان در پالم اسپرینگز مدیریت 1.67 میلیون هکتار و بیش از 15 ، 000 مایل مربع از زمین فدرال از جمله منطقه وسیع از Orocopia و Chuckwalla کوه های جنوب بزرگراه میان ایالتی 10 بین Indio و بلایت و بخش هایی از شن و ماسه به برف و سانتا رزا و سن جکینتو آثار ملی.

این wildlands در مجاورت نزدیک به Coachella Valley جوامع شامل 14 مناطق بیابانی و مناطق 10 از بحرانی محیط زیست نگرانی در علاوه بر این به 2 ، 175 مایل از مسیرهای شسته و باز به OHV تفریح و سرگرمی.

پالم اسپرینگز زمینه است و درخواست حدود 360,000 در بودجه برای کمک به پرداخت هزینه برای خود گشت و کارکنان از دیگر اقدامات اجرای; و دیگری حدود 220000 به ادامه حفظ اردو و کیوسک در نزدیکی نقاط دسترسی به شرقی شهرستان گسترده سیستم OHV جاده ها.

خود را OHV گشت تیم متشکل از هشت رنجرز که اغلب در همکاری با نمایندگان از ریورساید شهرستان کلانتر بخش رودخانه شهرستان-بزرگراه وسیله نقلیه اجرای تیم.

روو است متشکل از هفت کلانتر پرسنل گروه است که استفاده از یک ناوگان از شش خیابان حقوقی دوچرخه خاک نه همه زمین و ابزار کار و وسایل نقلیه و هفت ورزشی شهرداری. این تیم همچنین ارائه یک نرم افزار برای $170,000 در دولت OHV بودجه با استناد به 29,577 تماس برای خدمات از توجه به غیر قانونی OHV استفاده از ژوئن 2007 و ژانویه سال 2020 است.

آنها درخواست بودجه برای تکمیل هزینه ها و کمک به پوشش هزینه های اضافه کاری برای اجرای آموزش و پرورش مربوط به گشت زنی در مناطق مانند Indio Hills, نقاشی, تپه, جعبه, دره عمیق و باریک Chiriaco نشست و ساحل شمالی در نزدیکی Salton Sea.

یک مشکل رو به رشد در اطراف Anza

ریورساید شهرستان کلانتر وزارت همت ایستگاه فرستاده شده خود را برای اولین بار نرم افزار برای دولت OHV بودجه برای کمک به پوشش هزینه های در حال رشد این گروه را تلاش برای مبارزه با غیر قانونی شاهدانه رشد می کند در wildlands در نزدیکی کوه سن جکینتو و شهرهای Anza و مریم گلی.

نمایندگان از همت کلانتر ایستگاه گشت حدود 750 کیلومتر مربع از کوه و صحرا که در آنها ادعا می شود از دیدن “غیر قانونی تولید کنندگان ماری جوانا با استفاده از OHV وسایل نقلیه سبک برای سفر به رشد سایت.”

ایستگاه درخواست حدود $180,000 برای کمک به پرداخت هزینه برای نیروی انسانی و حدود 140,000 به خرید یک فورد F350 دو تریلر دو قطبی UTVs و چهار Yamaha Kodiak ATVs. بودجه کمک خواهد کرد که آنها را ارسال چهار نفر گشت تیم سه بار در ماه—فوق العاده تیم در تعطیلات آخر هفته به ادامه, از بین بردن غیر قانونی شاهدانه رشد می کند و مربوط به غیر قانونی OHV فعالیت در یک گشت منطقه ای که آنها ادعا می کنند 3,000 غیر قانونی وجود داشته باشد رشد می کند.

“ایستگاه پرسنل خدمت کرده اند بیش از 250 حکم جستجو و بهبود 233 تن از غیر قانونی ماری جوانا” نرم افزار خود را می خواند. “همت ایستگاه کشف و ضبط بیش از 10 غیر قانونی OHV وسایل نقلیه سبک و دیده می شود نشانه آن است که تولید کنندگان با استفاده از این وسایل نقلیه برای سفر از رشد سایت رشد سایت. 88 سلاح گرم نیز کشف و ضبط و تبدیل شدن به یک جدی افسر ایمنی مسئله برای هر کسی گشت OHV مناطق است.”

پس از اظهار نظر عمومی دوره بسته است متقاضیان خواهد اصلاح برنامه های کاربردی خود را در صورت نیاز و بیشتر دریافت بازخورد از دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>