جاشوا درخت توصیه می شود برای گونه های در خطر انقراض مثال در کالیفرنیا

مایدزرت | No comments

The Joshua tree — جنوب غربی عجیب و غریب معشوق یاد گیاهی — در زمان یک گام بزرگ به سوی افزایش حمایت های قانونی با وزارت کالیفرنیا از ماهی ها و حیات وحش توصیه به لیست آن را در زیر امور خارجه گونه های در معرض خطر عمل به دوشنبه.

تصمیم گیری در مورد غربی Joshua tree — یکی از دو مشابه گونه می آید و در پاسخ به یک درخواست که مرکز تنوع زیستی, محیط زیست, حمایت, گروه, ظ در ماه اکتبر. دو ماه قبل از آن درخواست دریافت خدمات شیلات و حیات وحش را تکذیب کرد یک اقدام مشابه تحت قانون فدرال.

“ما میبینیم که این گروه به دنبال علم و قانون و توصیه می شود که گونه پیشرفته یک گام نزدیک تر به حفاظت” گفت: Brendan کامینگز که نویسنده این طومار در نقش خود به عنوان مرکز حفاظت از مدیر.

بعدی لیست فرایند حرکت به دولت ماهی و بازی کمیسیون که توسط هیئت مدیره منصوب شده توسط فرماندار. کمیسیون اغلب زیر توصیه های داده شده به آن توسط اداره خواهد شد و رای گیری در مورد این موضوع در ماه ژوئن.

اگر کمیسیون تصویب این طومار گونه خواهد بود با توجه به وضعیت “در معرض خطر” برای یک سال برای تعیین اینکه آیا تصمیم مناسب است. که در آن نقطه دوم رای به مشورت یا رد نهایی تحت حمایت قانون است.

جاشوا درختان — که پارک ملی خدمات توصیف به عنوان “پیچ خورده تند و تیز درختان مستقیم از کتاب دکتر سوس” — نماد موهاوی و در بر داشت در سراسر چندین میلیون هکتار در چهار ایالت: کالیفرنیا و نوادا ایالت یوتا و آریزونا.

با توجه به خدمات پارک های ملی نزدیک به 3 میلیون نفر بازدید Joshua Tree National Park در سال 2018 هزینه تقریبا 150 میلیون دلار در جوامع در سراسر پارک و به طور غیر مستقیم حمایت از بیش از 1800 شغل های محلی.

اما به سرعت در حال تغییر آب و هوا به احتمال زیاد مشکل جادوها برای درخت. افزایش درجه حرارت و به طور فزاینده ای متغیر الگوهای بارش باران و برف معنی گونه ممکن است از دست دادن زیستگاه مناسب.

“هر چاپ, مدل سازی, تلاش کرده است, پیش بینی محدوده انقباضات در امتداد لبه غربی از جاشوا درخت در محدوده کالیفرنیا” مرکز تنوع زیستی کارکنان نوشت: در دادخواست خود را برای به دست آوردن یک لیست.

برای Cummings, اما, وزارت, توصیه فراهم می کند یک پوشش نقره ای برای تلاش های حفاظت در کالیفرنیا به عنوان آن می تواند سابقه در همین گونه هستند حمایت می کند.

“ایالت کالیفرنیا به تاریخ هرگز حفاظت از یک گونه در درجه اول در خطر تغییر آب و هوا” کامینگز گفت. این برنامه به طور بالقوه باز می شود تا کالیفرنیا گونه های در معرض خطر عمل می کنند برای مثال بیشتر گیاهان و حیوانات است که در حال رانده شدن به ارتفاعات بالاتر و یا دورتر در شمال برای جلوگیری از افزایش درجه حرارت.

اگر کمیسیون در نهایت رای به تایید محیط زیست گروه دادخواست که وادار سازمان های دولتی شروع به کار بر روی یک طرح بازیابی برای اطمینان از بقای طولانی مدت از این گونه است. این امر همچنین پرتاب دیگر اجازه موانع برای توسعه پروژه های که حذف غربی جاشوا درخت.

وزارت کالیفرنیا از ماهی ها و حیات وحش بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. اما در تصمیم خود کارکنان نوشت: “به اندازه کافی وجود دارد اطلاعات علمی موجود نشان می دهد که درخواست عمل ممکن است موجه و توصیه می کند که این درخواست پذیرفته شود و در نظر گرفته شود.”

دولت فدرال تصمیم سال گذشته به انکار هر گونه جاشوا درخت تحت حفاظت گونه های در معرض خطر عمل استوار بود تا حدودی بر این واقعیت است که دولت های محلی و برنامه های در حال حاضر با توجه به برخی از درختان حفاظت. تنظیم کننده فدرال گفت: آنها همچنین بررسی نقشه ها نشان شده است: “هیچ اصلی کاهش یا انقباض در جاشوا تره جمعیت در طول 40 سال گذشته.”

کامینگز گفت: بسیاری از غربی جاشوا درخت زیستگاه در کالیفرنیا است که در خصوصی و دولتی زمین به معنی یک دولت لیست خواهد یک راه طولانی در حفاظت از آن است. “دولت باید پر کنید که از درجه اعتبار ساقط و منجر به تلاش برای اطمینان از جاشوا درخت بقا” او گفت:.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در [email protected] و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>