جویس یانگ نقش گرشوین به عنوان Aspen Music Festival باز آمریکایی با مضمون سالگرد 70 فصل

اسپن تایم | No comments


پیانیست جویس یانگ انجام خواهد شد با Aspen جشنواره ارکستر در روز یکشنبه و یک رسیتال در هریس سالن کنسرت در روز چهارشنبه.
حسن نیت ارائه میدهد عکس

باز سالوو از Aspen Music Festival آمریکایی با مضمون 2019 فصل می آید یکشنبه با پیانیست جویس یانگ انجام جورج گرشوین را Piano Concerto in F Major با Aspen جشنواره ارکستر.

تابستان را “آمریکایی” تم بیش از نه هفته ارائه خواهد شد مجموعه ای از تعاریف و تفاسیر از آمریکا صدا و شخصیت.

“من فکر می کنم آن است که آمریکا به صدا در آن است که خوش بینی بسیار و دوز آزادی” یانگ گفت: از کنسرتو. “هر چه این نقل قول را تمام کردن آمریکا صدا برای من, آن را تا حد زیادی به کار با آن خوش بینی و پیدا کردن سحر و جادو است.”

این jazzy قطعه ارکسترال چالش های سولیست به حرکت از صمیمی معابر مناسب برای یک کلوپ شبانه به یورتمه رفتن سینمایی بخش و گرشوین را امضا پر اب و تاب و افزایش سمفونیک شکوفا می شود. آن را ممکن است کمتر شناخته شده از گرشوین عمده آثار برای پیانو و ارکستر تحت الشعاع در فرهنگ عامه توسط “راپسودی در آبی” اما آن را کمتر شایسته Aspen بزرگترین مرحله.

“این قطعه کمی از سحر و جادو در آن” یانگ گفت. “من همیشه احساس می کنم مثل من قصد دارم به دور پرواز و بلند از زمین — شما به طور مداوم افزایش به این ارتفاعات بزرگ است.”

در کلمات او آن را “کمتر محافظه کار” بیش از حد کلاسیک کارنامه و خواستار سبکی کاملا متفاوت لمسی از گفتن این موتزارت و Rachmaninoff قطعه که یانگ انجام خواهد شد در طول انفرادی رسیتال چهارشنبه در هریس سالن کنسرت.

“من در واقع استفاده از عضلات مختلف حمله پیانو در برخی از واقعا jazzy بخش,” او گفت:. “آن را مانند اگر شما رفتن به ورزشگاه و شما کار بر روی چیزی کاملا متفاوت است و شما باید که درد خفیف در برخی از عجیب و غریب منطقه از بدن خود را.”

یانگ تلاوت روز چهارشنبه در هریس سالن کنسرت شامل چهار Rachmaninoff piano works, منجر آهنگساز “Symphonic Dances,” پیکربندی مجدد برای دو پیانو. یانگ خواهد تیم با یکی دیگر از محبوب Aspen آلوم Conrad Tao برای مقابله با این قطعه است.

این جفت ارز که هر دو تحت مطالعه قرار Yoheved Kaplinsky در pre-college برنامه در جولیارد مدرسه انجام شده است آن هم پس قبل از اینکه در لاگونا بیچ مجلسی جشنواره موسیقی. که تجربه آنها را متقاعد آنها نیاز به آن را به آسپن.

“وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از چیزهایی که او — من تا به حال هیچ ایده من می تواند عبارت از چیزی است که راه و یا رنگ آن که در راه” او به یاد می آورد. “این یک وحی و من گفت:” ما باید برای انجام این کار دوباره.'”

یکشنبه کنسرت محور فرخنده باز آخر هفته برای 2019 جشنواره آغاز شد که پنج شنبه شب با تلاوت توسط Pacifica کوارتت. این شب را Aspen مجلسی, کنسرت سمفونی در بندیکت شامل والاتر از یک ارکستر کار توسط افسانه زنده باس ادگار مایر موتزارت Piano Concerto No. 24 با Andreas Haefliger و گرشوین را گربه ماهی ردیف مجموعه از “ماهی خوراکی دندان دار و Bess.” در شنبه شب چادر برگزار خواهد شد ادای احترام به Nat King Cole توسط خواننده گرگوری پورتر با مهمانان ویژه در جشنواره موسیقی سالانه با همکاری جاز Aspen Snowmass ژوئن تجربه.

یانگ یک گرمی نامزد 2005 ون Cliburn بین المللی پیانو رقابت مدال نقره و اوری فیشر حرفه ای کمک مالی دریافت کرده است که بخشی از Aspen Music Fest خانواده از جوانان خود را به عنوان یک دانشجو. او انجام شده است در اینجا هر تابستان به عنوان یک مجری ویژه پس از او 19 بود زمانی که او تبدیل به جوانترین ون Cliburn فینالیست و فورا تبدیل به یک ستاره جهانی. عنوان سولیست برجسته در افتتاحیه یکشنبه, او پذیرفته می افزاید: برخی از فشار اضافی به او سالانه حج به آسپن. اما او از آن, او گفت:.

“من را لمس کرد که آنها به من اعتماد با چنین یک شب” یانگ گفت. “آن را به معنای زیادی به من.”

یکشنبه نیز نشانه او اولین بار انجام تحت جشنواره موسیقی مدیر رابرت Spano که انجام خواهد شد یکشنبه ،

این “بودن آمریکا” تم بدون شک گفتگو-استارت در مدرسه موسیقی قلعه نهر دانشگاه و بر روی چمن در بندیکت در این تابستان. گفتگو آغاز شد و روز سه شنبه در آسپن جشنواره موسیقی را در مجلس زمانی که Spano گرفت تا این سوال در سخنان افتتاحیه خود به دانشجویان و استادان.

“من می خواهم به نگه داشتن سوال باز به آنچه به عنوان ‘آمریکایی’ در موسیقی به معنی” Spano گفت. “این یک سوال و یک مشکل به دلیل آن برمی گردد به این سوال که چه چیزی به این معنی که آمریکا به طور کلی.”

اما او پیشنهاد چند پاسخ.

مانند یانگ Spano منحرف از تئوری موسیقی به تعریف آمریکایی و صدا به جای تمرکز بر چهار عنصر: خواب شجاعانه انجام می دهند و نظم و انضباط. وی با اشاره به موشک دانشمند جک پارسونز و آهنگساز آرون کوپلند به عنوان نمونه هایی از آن چهار D را در عمل به آنها را شکست زمین جدید آمریکایی اختراع.

غرق در افکار در تعریف آمریکا صدا Spano نیز بازنویسی قاضی که در سال 1990 وقاحت محاکمه در برابر هنرمند Robert Mapplethorpe, معروف تعریف پورنوگرافی و گفت: “من آن را می دانم زمانی که من آن را ببینید.” همان Spano استدلال می توان گفت موسیقی آمریکا: “من آن را می دانم زمانی که من آن را بشنود.”

جشنواره جشن 70 سالگرد خود را در این سال به عنوان سالگرد 20th باشد از جدید بندیکت موسیقی چادر موارد که منجر جشنواره رهبران به آمریکا تم.

“این احساس زمان مناسب — به عنوان یکی از شاخص هنرهای موسسات — به درخواست از طریق لنز بزرگ موسیقی آنچه در آن به معنی آمریکایی” رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت آلن فلچر گفت: بر اساس فصل های اعلام شده در ماه فوریه.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>