JPD: مرد حاضر به رها کردن پیچ گوشتی قبل از افسر را به ضرب گلوله

لدگر | No comments

جکسون پلیس نیست شناسایی مردی که اوایل روز دوشنبه و پس از او به ضرب گلوله توسط پلیس پس از اتهام امتناع از رها کردن یک پیچ گوشتی.

مرد به ضرب گلوله کشته شد در حدود 4:30 صبح دوشنبه پس از او نادیده گرفته چندین دستورات کلامی به رها کردن پیچ گوشتی و تلاش برای حمله به ماموران پلیس با توجه به اظهارات جکسون اداره پلیس.

JPD سخنگوی سام براون گفت: انسان در تنه.

مرد مرده شناسایی: JPD وجود دارد گفت: هیچ مظنون و یا انگیزه.

JPD گفت: این حادثه آغاز شد و پس از 2 صبح دوشنبه زمانی که یک JPD افسر در پاسخ به یک سرقت در 900 بلوک E. غنی سازی خیابان دیدم ادعایی مشکوک و دستور داد او را به یخ.

افسر و مظنون به پایان رسید تا در یک درگیری. یک شاهد عینی به نام 911 بیان کرد که یک افسر نیاز به کمک با توجه به JPD.

JPD گفت: مظنون فرار بر روی یک دوچرخه به سمت تقاطع دیویس و غرب و در خیابان به یک محله و پنهان در خزیدن فضا تحت یک خانه رها شده است. در این زمان در حالی که افسر پاسخ در تعقیب مظنون چندین JPD ماموران وارد در صحنه ، هنگامی که مظنون واقع شد پنهان شده در زیر خانه, چند تلاش کردند به حذف او را از خزیدن فضا از جمله دستورات کلامی و اسپری فلفل.

آتش نشانان از جکسون آتش نشانی پس از آن پا به کمک برش دسترسی سوراخ در کف خانه. ماموران با استفاده از یک تفنگ بی حس کردن چندین بار ناموفق. ماموران پس از آن اقدام به کشیدن مشکوک از زیر خانه که در طی آن زمان آنها گفت که او خود یک پیچ گوشتی.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>