JPD stay-at-home اجرای منجر به 35 جنایت بازداشت برای اسلحه غیر قانونی مواد مخدر

لدگر | No comments

این Jackson Police Department ساخته شده 35 جنایت, دستگیری مصادره 49 اسلحه و 11 تفنگ و کشف و ضبط بیش از 500 پوند ماری جوانا به عنوان بخشی از ویژه جزئیات اجرای شهر ماه اقامت در خانه جهت است که منقضی شده جمعه در نیمه شب.

“ما اسلحه و مواد مخدر از خیابانها” جکسون رئیس پلیس جیمز دیویس گفت: دوشنبه در یک کنفرانس خبری.

جزئیات خاص از افسران اجرا در این شهر اقامت-در-خانه جهت برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس از مارس 17 آوریل 15. و دیویس گفت: این جزئیات ممکن است مورد استفاده قرار گیرد دوباره برای به اجرا درآوردن این شهر مقررات منع رفت و آمد آغاز شد که روز شنبه از ساعت 11 شب تا 5 صبح در روز است.

جکسون کسب و کار: استقبال مشتریان در روز بازگشایی

سخنگوی پلیس سام براون گفت: این شهرستان در مجموع به حال 146 دستگیری در طول اقامت در خانه دوره است. او گفت: 111 نفر برای جنحه و 35 برای جنایات. در ضمن $20,682 نقدی شد بهبود 60 وسایل نقلیه کشف شد و 20 وسایل نقلیه یدک کشیده بودند.

دیویس گفت که برخی از کسانی که دستگیر و محکوم شدند felons در اختیار داشتن سلاح گرم است.

زمانی که اجرای stay-در-خانه سفارش پلیس در سراسر تجمع مردم که منجر به تفنگ و اتهام مواد مخدر دیویس گفت:.

براون گفت: پلیس باید برای انجام کاری به دریافت اسلحه و مواد مخدر از خیابانها در این شهر است. شهردار چکو Antar لومومبا تا به حال به طور موقت قرار داده ممنوعیت باز کردن حمل سلاح گرم در ماه گذشته اما اجازه این ممنوعیت را به سرعت به پایان می رسد و پس از شکایت و طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر ادعا شهردار موقت ممنوعیت باز کردن حمل سلاح گرم بر خلاف قانون اساسی بود.

دیویس گفت که او همچنان به شنیدن از ساکنان در مورد مواد مخدر و دیگر فعالیت های جنایی در شهر.

“ما کودکان در حال مرگ,” دیویس گفت: با اشاره به تیراندازی مرگ دو کودک در ماه آوریل است.

شهر جکسون ارائه شده است 10 ، 000 دلار پاداش برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری کسانی که مسئول مارس 15 تیر اندازی مرگ 5 ساله Queenyanna دیویس.

دیویس کشته شد هنگامی که گلوله اسپری آپارتمان او بود. او بعد از درگذشت در جکسون در بیمارستان. سه بزرگسالان نیز زخمی در حادثه. جکسون اداره پلیس گفت: تیراندازی از یک خودرو.

تیراندازی مرگ Queenyanna می آید کمتر از 10 روز پس از اردن McCoy, an 11-year-old boy نیز به ضرب گلوله کشته و با رگبار گلوله که سوراخ اتاق خواب خود را در حالی که او خواب است.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>