قاضی آزاد می سی سی پی, مرد خدمت به 120 سال زندان محکوم

لدگر | No comments

استارکویل — می سی سی پی یک مرد محکوم به 120 سال زندان مواد مخدر اتهام به زودی آزاد می شود.

مدار قاضی Lee Howard آزاد 66 ساله فلیکس وین از استارکویل, در طول یک جلسه سهشنبه در Oktibbeha دادگستری شهرستان بر اساس جدید صدور حکم دستورالعمل اخبار رسانه ها گزارش شده است.

در عمق: می سی سی پی زندانها ‘یک بمب ساعتی’. ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟ که در گسل?

Wynne محکوم شد در سال 2006 در دو فقره از فروش کوکائین است. به عنوان یک همیشگی مجرم او داده شد 60 سال برای هر تعداد و 2 میلیون دلار خوب است. هوارد resentenced Wynne برای این زمان او تا به خدمت 13 سال و 10 ماه کاهش یافته است و این خوب است.

وین برگزار خواهد شد و در زندان شهرستان تا می سی سی پی بخش از اصلاحات فرآیندهای کارهای اداری خود را. خود را وکیل Roy A. پرکینز و قاضی بر این باورند که روند کاغذ بازی باید حدود چهار روز.

ادامه مطلب: برای زندانیان می سی سی پی است مرگبارتر دولت از بیشتر است. این سال می تواند یک رکورد

پرکینز استدلال کرد که 120 سال زندان محکوم شد یک برداشت از قانون است. هوارد در ابتدا محکوم وین تحت یک قانون است که سفارشات حداکثر محکومیت با عفو مشروط و بدون احتمال آزادی های اولیه با توجه به مدار دادگاه اسناد و مدارک. پرکینز گفت: Howard بود به اشتباه بر این باورند که حداکثر حکم تنها گزینه و وی به دادگاه عالی ایالت سابقه از سال 2017 است که یک فرد می تواند اما نمی باید برای دریافت دو حکم زندان برای یک ثانیه شارژ تجاری اعزام شده است.

Wynne به طور خلاصه صحبت می کرد قبل از دادگاه در روز سه شنبه جلسه که در طی آن او عذرخواهی کرد و در زمان مسئولیت کامل برای جرم و جنایت, WTVA-تلویزیون گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>