قاضی: گروه بهداشت. باید در پاسخ به درخواست سوابق

لدگر | No comments

یک قاضی می سی سی پی حکومت شنبه که دولت در بخش بهداشت و درمان باید در پاسخ به یک روزنامه عمومی ثبت درخواست در مورد مراقبت دراز مدت از امکانات که در آن شیوع کروناویروس جدید رخ داده است.

Hinds شهرستان خزانه قاضی تیفانی گرو اعطا اضطراری حکم به نفع هتیزبرگ Publishing, Inc. که صاحب کمربند کاج اخبار.

گرو نوشت که وزارت بهداشت و درمان هفت روز یا ارائه اطلاعات چه روزنامه درخواست و یا استناد به یک خاص معافیت در دولت پرونده های عمومی عمل می کنند برای انکار این اطلاعات است.

سوابق: دولت بهداشت و درمان آژانس می گوید خود را بیش از حد شلوغ برای گفتن عمومی که خانه های پرستاری COVID-19 شیوع

قاضی نوشت که “منافع عمومی خدمت کرده است با حفظ شفافیت و دسترسی عمومی به اطلاعات عمومی که مناسب درخواست برای اطلاعات ساخته شده است.”

انتشارات شرکت طرح دعوی در دادگاه مارس 12 برابر وزارت بهداشت گفته است که این گروه تا به حال نادرست را تکذیب کرد, روزنامه درخواست برای نام فارست شهرستان خانه های سالمندان که در آن حداقل یک مورد از COVID-19 کشف شده است. طرح دعوی در دادگاه گفت: سخنگوی وزارت نیست ارائه یک دلیل خاص برای انتشار اطلاعات و گفت: عمل او نقض دولت در سوابق قانون است.

همه گیر پاسخ: 4 چیزهایی که در مورد رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز’ روز شنبه به روز رسانی در coronavirus

اخبار دیگر سازمان ها باید به دنبال نام از خانه های سالمندان که در آن coronavirus موارد یافت شده اند.

دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز گفت: در پاسخ به سوالات در مارس 13 کنفرانس خبری که در وزارت بهداشت نخواهد انتشار اسامی دراز مدت مراقبت از امکانات که در آن ساکنان و یا کارمندان تست مثبت برای COVID-19 فقط به عنوان آن را نمی کند انتشار نامهای از امکانات که در آن دیگر بیماری هایی مانند سل هستند در بر داشت.

“از زمانی که من در وزارت بهداشت ما به رسمیت شناخته شده واقعی خطر بالقوه شناسایی خانه های پرستاری در بیماری” دابز گفت. “در کشورهای دیگر دیده ایم عوارض جانبی که در آن مردم در حال شناسایی و آبرو و حتی مراکز ننگ. اگر یک مرکز می شود ننگ وجود مشکل پیدا کردن کارکنان و پس از آن این احتمال وجود دارد که تضعیف یکپارچگی مراقبت است.”

در انتشار اخبار سه شنبه کمربند کاج اخبار ناشر دیوید Gustafson ستایش گرو حاکم.

“متاسفانه ما در یک روز و سن که پنهان کاری در دولت تولید سوء ظن و عدم اعتماد در بخشی از ما شهروندان و من افتخار می کنم به رهبری یک سازمان خبری است که از ترس به پرسش دشوار و به دنبال این پاسخ است که خوانندگان ما سزاوار” Gustafson گفت.

وزارت بهداشت و درمان گفت: حداقل 1,727 موارد این ویروس تایید شده است در دراز مدت مراقبت از امکانات مانند خانه های پرستاری با حداقل 332 ویروس های مربوط به مرگ و میر در کسانی که امکانات.

دابز نیز گفت: این بخش به اتمام coronavirus تست در حدود 60 درصد از ساکنان و کارکنان از تسهیلات مراقبت دراز مدت در دولت با هدف تست همه آنها در روز.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث علائم شدید و کشنده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>