قاضی: Riverside County Sheriff بخش نتواند ثابت کند مراقبت های بهداشتی مناسب در زندان در میان coronavirus همه گیر

مایدزرت | No comments

رودخانه شهرستان کلانتر بخش موفق به پاسخ به پرسش های اساسی در مورد شرایط در زندان شهرستان سیستم در میان بیماری همه گیر کوروناویروس یک قاضی فدرال گفت: آوریل 14, سفارش گروه برای شرکت در میانجیگری با طرفداران اهل بیت و در نهایت بازگشت به تخته رسم به پیش نویس یک طرح است که مطابق با توافق مورد نیاز است.

نگرانی از افزایش موارد در زندان سیستم در سراسر کشور, زندان, دفتر حقوقی وکیل سارا نورمن — که نشان دهنده Riverside County زندانیان در فدرال کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام به دنبال بهبود مراقبت های بهداشتی برای زندانی — معتقد است که عدم شفافیت در مورد اهل بیت بهداشت و توانایی جسمی فاصله از دیگران است “فوق العاده در مورد.”

منطقه مرکزی کالیفرنیا قاضی ویرجینیا فیلیپس دستور این شهرستان در هفته گذشته به انتشار طرح Riverside County Sheriff بخش است در محل قرار داده برای کنترل coronavirus در زندان به سیستم.

در جهت اعطای اضطراری,حرکت, او گفت که او را راضی نمی کند با این پاسخ او را دریافت و در یک جلسه در روز دوشنبه.

“متهم ندارد اطلاعات مربوط به شرایط موجود در زندان شهرستان امکانات اصرار داشت که انتقال زندانیان به تازگی به اتمام خالی زندان در Indio بود که امکان پذیر نیست و اعتراف کرد که در حال تحقیق جایگزین گزینه های مسکن از جمله مراکز تفریحی نیمه راه خانه و هتل” فیلیپس نوشت: در مارس 14 سفارش.

شهرستان وکلای مدافع استدلال کرده بود ناموفق از طرف کلانتر و سازمان های دیگر است که مدیریت عملیات مراقبت های بهداشتی است که رضایت بخش برنامه بود در محل دادگاه اضطراری مداخله لازم نیست.

دستیار شهرستان مشاور James E. Brown یک لیست ارائه شده به دادگاه از “فوق العاده و بی سابقه اقدامات پیشگیرانه” شهرستان است که در نظر گرفتن برای محافظت از زندانیان و ساکنان شهرستان.

Riverside County Sheriff چاد Bianco, اما, اختلافات خصوصیات از اطلاعات ارائه شده توسط شهرستان وکیل به دادگاه به عنوان گروه خود را طرح. او گفت: از آن تولید شده بود در نورمن درخواست و برای قاضی بررسی است.

“زندان قانون است و سوء استفاده از سیستم قضایی به منظور آزادی زندانیان” بیانکو گفت. “ما قصد داریم آن را انجام دهد.”

بیانکو گفت: این اداره در حال انجام است همه چیز آن را می توانید به صورت روزانه برای اطمینان از بیماری نه از طریق نظامی.

“ما در حال ملاقات با کارکنان پزشکی تقریبا به صورت روزانه بیش از رفتن دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد در زندان” بیانکو گفت. “اگر ما تولید یک برنامه نوشته شده است که به حساب نمی اختلالات. ما باید یک هدف نهایی برای اطمینان از همه امن است; چگونه ما وجود دارد را تغییر روز به روز.”

دو رودخانه شهرستان کلانتر نمایندگان که با آلوده شدند coronavirus اند و یکی از آنها مشغول به کار در Cois M. برد بازداشتگاه در موریتا و از سوی دیگر در بخش مدیریت خارج از زندان. در مجموع 55 نفر از کارکنان و 103 زندانیان در زندان شهرستان سیستم را تایید کرده اند موارد بیانکو گفت: پنج شنبه. اما 53 از کسانی که زندانیان را بهبود و بازگردانده شده است به طور کلی زندان جمعیت.

بیانکو برای اولین بار اعلام کرد که یک زندانی تا به حال قرارداد coronavirus در مارس 26. او پس از منتشر تعداد از زندانیان و کارکنان که قرارداد این بیماری در توییتر و فیلم ارسال شده به Facebook کرده اند متناقض در مورد گزارش که در آن امکانات زندانیان بیمار و کارکنان اقامت و کار.

گروه خود را ارائه نکردند خورشید صحرا با آن coronavirus طرح با وجود چند درخواست.

بخش پیام رسانی نورمن استدلال چپ او سوال که آیا شهرستان ارائه به صورت اساسی رفاه زندانیان.

“اگر شما نمی خواهید به قرارداد این ویروس در حالی که شما در بازداشت هستند, آیا شکستن قانون” بیانکو گفت: در مارس 2 کنفرانس مطبوعاتی.

این نوع از نظر نورمن گفت که اهل بیت طرفداران مضطرب و تردید در اینکه آیا شهرستان تامین حقوق خود در حالی که زندانی در طول بیماری همه گیر.

“در پس گفته کلانتر نشان می دهد نه فقط عمدی بی تفاوتی به اصول قانون اساسی اما سنگدلانه بی اعتنایی به زندگی بشر در بازداشت” نورمن نوشت.

شرایط در زندان; شهرستان pandemic طرح

اهل بیت طرفداران نگران شرایط تنگ و عدم وجود بهداشت در زندان ها و زندان ها می تواند منجر به آتش سوزی-مانند گسترش این بیماری در میان زندانیان.

زندان و زندانهای سراسر کشور در حال دست و پنجه نرم کردن با بیماری با تعدادی از زندانیان که قرارداد این ویروس تخمین زده می شود بیش از 1000. آشپز زندان شهرستان سیستم در شیکاگو تا به حال یکی از بزرگترین شیوع بیماری در کشور با بیش از 280 آلوده.

این تهدید منجر نورمن و دیگران که به تقاضای مقامات ارائه شفافیت در مورد شرایط در زندان.

بخش های مختلف گرفته اند روش های مختلف برای حصول اطمینان عمومی آگاه است از اهل بیت بهداشت اقدامات احتیاطی. California Department of Corrections و توانبخشی برای مثال فراهم می کند داده های ردیابی زندانیان که تست شده اند برای COVID-19 و که قرارداد این بیماری در هر موسسه با 69 مورد ایالت از پنج شنبه.

نورمن گفت که او برای اولین بار اقدام به دریافت یک کپی از وزارت coronavirus طرح در اواسط ماه مارس ایمیل وکیل به نمایندگی از این شهرستان در فدرال مورد او گفت: اما stonewalled برای هفته ها. این شهرستان در نهایت به دادگاه ارائه جزئیات بیشتر در مورد پاسخ خود را به کروناویروس در زندان سیستم در آوریل 10, آخرین مهلت تعیین شده توسط قاضی فدرال.

او کشف شده در شهرستان “همه گیر پاسخ طرح” سند ارائه شده توسط شهرستان مشاور که بیانکو می گوید نیست و در واقع یک طرح نیست اجرا تا آوریل 8 — شش روز پس از دو نمایندگان درگذشت از بیماری و دو روز پس از نورمن درخواست آن را.

سند توسعه این شهرستان ریورساید کلانتر و دانشگاه ریورساید نظام سلامت را اصلاح خدمات بهداشت و سلامت رفتاری. آن را فراهم می کند دیدگاه از سه بخش چگونه کلانتر را در نگرانی از جمله اهل بیت و غربالگری کارکنان بهداشت و محیط زیست تمیز کردن و به حداقل رساندن زندانی جنبش تجهیزات حفاظت شخصی و جمع آوری اطلاعات در مورد در معرض کارکنان و زندانیان.

جزئیات کامل پرونده در اینجا

گفت: این شهرستان گرفته شده است “فوری جسورانه و اقدامات مناسب در پاسخ به این سرعت در حال تحول و بحران” شهرستان مشاور خلاصه “طرح” در سند ارائه شده به دادگاه:

 • همه زندانیان هستند-پیش نمایش قبل از رزرو طبق دستورالعمل صادر شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (“CDC”). زندانیان هستند و پس از آن قرار دارد در بیمارستان قرار داده شده در قرنطینه مشاهده و یا قرار دارد با توجه به طبقه بندی آنها در هر پزشکی کارکنان.
 • این جنبش از زندانیان که تست مثبت و کسانی که علامتی در حال ردیابی توسط کارکنان به منظور تعیین امکان قرار گرفتن در معرض و آدرس درآمده است.
 • همه اهل بیت خدمه کار متوسط دریافت چک های قبل از کار در این مرکز و اطراف مواد غذایی است.
 • نامحدود صابون ارائه شده است و به تمام زندانیان رایگان.
 • یک CDC توصیه می شود برای تمیز کردن راه حل ارائه شده به زندانیان در طول روز و بعد از هر وعده غذایی به عملیات پاکسازی مناطق.
 • ورودی و خروجی پست الکترونیکی اهل بیت استوار در کیسه های کاغذی قبل از دست زدن و پردازش.
 • ترین وعده های غذایی در ظروف یکبار مصرف رسانه.
 • زندانی جنبش محدود به تنها زمانی که کاملا ضروری است هر دو در یک مرکز و در طول اصلاحات بخش به عنوان یک کل.
 • همه زندانیان و کارکنان صادر شده است پوشش صورت در هر CDC دستورالعمل است که باید در تمام زمانها.
 • اهل بیت برنامه اصلاح شد به ارائه آموزشی و توانبخشی خدمات وجود ندارد و کارکنان تماس با ما برای ترویج اجتماعی فاصله.
 • Dayroom زمان اجرا در ¼ ردیف dayroom افزایش به منظور محدود کردن تعدادی از زندانیان در یک فضای مشترک و تامین اجتماعی فاصله.
 • زندانیان در dayrooms به طور منظم به کارگردانی پایبند به اجتماعی فاصله مورد نیاز است.
 • Dayrooms و زمینه های مشترک در حال بررسی با CDC تایید پاک بین استفاده توسط زندانیان.
 • زندانیان دریافت آموزش و پرورش در بهداشت فردی و شستن دست و اجتماعی فاصله و پیشگیری از گسترش coronavirus از طریق اهل بیت کانال اختصاص داده شده است که از پخش در تلویزیون در هر dayroom.
 • هیچ عدم اجرای قانون و افراد مجاز به می آیند در تماس با زندانیان.
 • زیرا شخصی بازدید لغو شد به عنوان یک نتیجه از COVID-19 ویروس دو رایگان تلفن تماس در هر هفته ارائه شده توسط این شهرستان ریورساید کلانتر (“RSO”) به هر یک از اهل بیت.
 • با استفاده از سیستم ایجاد گسترده مشارکت شهرستان شده است قادر به ارائه فن آوری های مبتنی بر جایگزین برای کاهش حمل و نقل و تشویق پایبندی به اجتماعی فاصله دستورالعمل مانند افزایش تعداد تصویری دادگاه حضور telehealth قرار ملاقات و دسترسی به بازديد حرفه ای از طریق ابزارهای الکترونیکی است.

نورمن و فیلیپس گفت: هر دو سند فاقد جزئیات کلیدی است. به طور خاص آنها می گویند این آدرس نیست چگونه کلانتر حصول اطمینان از زندانیان قادر به جسمی فاصله از دیگران; چگونه بسیاری از زندانیان در حال حاضر در زندانی که در آن و در چه چگالی; و چگونه بسیاری از شرایط بهداشتی اساسی قرار دادن آنها در معرض خطر جدی.

“هیچ چیز وجود دارد در متهم در طرح برای رسیدگی به آسیب پذیر ترین مردم: کسانی که افراد مسن و یا کسانی که شرایط بهداشتی اساسی مانند سرطان یا بیماری های قلبی است که آنها را به خصوص در معرض خطر عوارض شدید یا مرگ با COVID-19,” نورمن نوشت.

فیلیپس یادآوری این شهرستان در نظم است که دادگاه قدرت به دخالت و محل زندانیان در جای دیگر اگر بخش همچنان موفق به ارائه شواهدی وجود دارد که آنها قادر به فاصله زندانیان از دیگران به سرعت گسترش ویروس.

“باید به شهرستان قادر به اجرای مناسب اجتماعی فاصله درون آن موجود زندان و امکانات را از دیگر اقدامات لازم برای کاهش خطر عفونت این دادگاه قدرت به منظور انتقال زندانیان به امکانات مختلف” فیلیپس نوشت.

این Indio زندان سوال

در پاسخ او فیلیپس همچنین سوال که چرا John J. Benoit بازداشتگاه جدید زندان ساخته شده در Indio است در حال استفاده در طول این زمان اضطراری است.

“متهم موفق به ارائه مطلوب اطلاعات در مورد امکان سنجی انتقال زندانیان به سایر زندان و غیر زندان امکانات از جمله انتقال از زندانیان در حال حاضر محدود در شلوغ زندان به, جدید, خالی, John J. Benoit مرکز بازداشت” فیلیپس نوشت. “شهرستان متحده است که آن را ‘نه هنوز-آماده به جمعیت’ فراهم می کند اما هیچ جزئیات به همین دلیل است.”

در پاسخ به صحرا خورشید پرس و جو در مارس 12 مورد وضعیت جدید زندان تادیبی گروهبان دیانا Pecoraro نوشت: “ما تحت یک دوره انتقالی به اطمینان حاصل شود که امکانات به طور کامل آماده شده به خانه زندانیان. زندانیان خواهد بود مستقر در JBDC پس از این دوره انتقالی تکمیل شده است. هیچ اطلاعات بیشتر در دسترس است در این زمان.”

تادیبی معاون Misha گور ارائه بیانیه ای مشابه در یک بیانیه ثبت به دادگاه در پاسخ به نورمن درخواست — در کوتاه گفت: زندان آماده نیست.

“بخش کلانتر در حال حاضر در میان نود روز “دوره گذار” از مرکز برای تعیین اینکه آیا هر گونه مسائل بوجود می آیند که نیاز به حل و فصل قبل از JJBDC می تواند جمعیت با زندانیان” گور نوشت:, و اضافه کرد که نمایندگان نیاز به آموزش در این مرکز فن آوری های جدید. “آموزش دوره که در طی آن تسهیلات است خالی از زندانیان ضروری خواهد بود که طراحی این امکانات و تکنولوژی موجود در آن است به طور قابل توجهی متفاوت از دیگر تسهیلات در شهرستان ریورساید را اصلاحات سیستم.”

این آموزش دوره فیلیپس گفت: در پاسخ او نیست کافی بهانه ای برای جلوگیری از زندان از حال استفاده در مواقع اضطراری. اگر این گروه بخواهد به نگه داشتن آن را توقیف آنها به بحث در مورد بیشتر در دادگاه.

“شهرستان متحده که تکنولوژی مورد استفاده در JJBDC امکانات متفاوت است که از دیگر شهرستان امکانات, اما آیا به توضیح نیست که در آن مقالات و یا در دادرسی به همین دلیل این امر جلوگیری از انتقال زندانیان در شرایط اضطراری” فیلیپس نوشت.

یک میانجی گری شنوایی بین شهرستان و زندان قانون کار روز جمعه برگزار خواهد شد.

علاوه بر این, فیلیپس است و با توجه به سفارش درخواست شده توسط نورمن نیاز به یک ارزیابی از زمان countywide زندان ظرفیت به خانه مردم با خیال راحت و کافی اقدامات بهداشتی و برنامه ریزی برای پیاده سازی هر گونه تنظیمات مورد نیاز را. قاضی این منظور در حال بررسی است.

هنوز نورمن اضافه کلانتر می تواند وضعیت درمان و کاهش نگرانی از طرفداران اهل بیت است که کسانی که زندگی و کار در زندان سیستم محافظت می شود.

“در این نقطه توپ در شهرستان دادگاه به پیاده سازی فیزیکی فاصله مناسب و بهداشت” نورمن گفت. “این شهرستان دارای اختیار به آمده تا با یک راه حل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>