جولیان دی Ciurcio ارائه می دهد تا فداکاری و سبک به عنوان یک دیرین DAP و PCT داوطلب

مایدزرت | No comments

جولیان دی Ciurcio بازنشسته از دولت 30 سال پیش اما شما نمی دانید آن را با برنامه او را نگه می دارد, داوطلب حدود 20 ساعت در هفته در محلی غیر انتفاعی به علاوه وام دست در رویدادهای مالی در طول سال.

“اگر من این کار, من فقط می تواند راه رفتن را از طریق زندگی می گوید:” دی Ciurcio که به نوبه خود خواهد 82 در ماه ژوئن.

در حال حرکت به پالم اسپرینگز در سال 2000 دی Ciurcio و شوهر, Rob Burringtonصرف تعطیلات آخر هفته به دنبال یک خانه. وقتی آنها پا به خانه از رویاهای خود را, آن را عشق در نگاه اول و با آنها نقاشی کردن مقالات در عرض 30 دقیقه.

“من زمان بیشتری را صرف خرید یک جفت کفش” دی Ciurcio می گوید: با خندیدن.

این تصمیم نه تنها برای زن و شوهر از آن بهره مند است جامعه از طریق خدمات به سازمان های غیر انتفاعی مانند کویر ایدز پروژه (DAP), کف دره تئاتر و کویر بادها گروه. اما کمک به خوب بیشتر نیست شروع به در صحرا.

“من cockeyed, خوش” دی Ciurcio می گوید. “من به عنوان یک مرد جوان است که این احساس خوب به دیگران کمک کند.”

با مدرک لیسانس در قبل از کار اجتماعی از La Salle دانشگاه و کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی از Villanova di Ciurcio کبوتر به کمک افراد حرفه ای در 1960s. در سال 1973 او به عضویت سپاه صلح ایالات متحده و فرستاده شده به ونزوئلا برای کمک به فقیر روستاها.

“سپاه صلح نهایی شد [فرم] کار داوطلبانه,” دی Ciurcio می گوید. “این یک تجربه باور نکردنی برای زندگی در یک کشور دیگر و کمک به این افراد بسیار فقیر مهربان مردم است.”

در اصل از فیلادلفیا آن را در ونزوئلا که او برای اولین بار جشن کریسمس در گرم آب و هوا. پس از بازگشت به ایالات متحده, و او تصمیم گرفت برای کارخانه خود را در کالیفرنیا آفتابی. او تصمیم گرفت به منطقه خلیج جایی که او ملاقات کرد Burrington.

در حالی که کار به عنوان یک مدیر آزمایشگاه قلب و عروق در دانشگاه استنفورد بیمارستان دی Ciurcio نزدیک شد توسط یک روحانی که از او خواست برای کمک به وکیل و اعضای خانواده برخورد با احساسات مربوط به عزیزان مبتلا به HIV/AIDS. این یک تعهد کوچک اما به زودی او صرف حدود 20 ساعت در هفته در این نقش داوطلب. قبل از اینکه طولانی او آموزش به دیگران برای انجام همان.

“این در واقع یکی از بهترین دوران زندگی من, چون من فکر می کردم انجام کاری مهم و تفاوت” او می گوید.

پس از حدود یک سال از داوطلب شدن برنامه دریافت بودجه از شهرستان سانتا کلارا و دی Ciurcio جدید کار تمام وقت با Aris پروژه.

“اچ آی وی/ایدز انفجار بود و بسیاری از مردم نیاز به کسی به تکیه بر روی” دی Ciurcio می گوید. “قبل از اینکه طولانی, ما تا به حال یک هیات از شش بیش از 400 داوطلب و ده ها گروه های پشتیبانی برای بسیاری از افراد مبتلا به این بیماری است. ما حتی نیاز به یک گروه پشتیبانی برای داوطلبان.”

ادامه کار در حرفه های بهداشتی و اجتماعی کار خود را تا زمان رسمی بازنشستگی در سال 1991 دی Ciurcio نیز تفننی در کار پاره وقت از جمله کار به عنوان یک maitre d دارد یک رستوران و یک فروش دیپلم در Neiman Marcus — همیشه در نقش های است که اجازه داده او را به مراقبت از دیگران است. او همچنین داوطلب با کارا یک مشاوره غم و اندوه غیر انتفاعی در پالو آلتو.

زمانی که او و Burrington نقل مکان کرد به پالم اسپرینگز دی Ciurcio کشیده شد به داوطلب در کویر ایدز پروژه کمک می کند که افرادی که با HIV/AIDS زندگی سالم زندگی شاد. او به سرعت توسعه یافته مراقبت تیم وجود دارد که به ارائه عملی و حمایت عاطفی برای مشتریان و خدمت به عنوان برنامه هماهنگ برای مدت پنج سال. او همچنین در هر کجا که او می تواند از ارائه میز جلو کمک به داوطلب در دو برابر نفوذ مقعدی, ویژه, حوادث و گالاس.

“جولیان یکی از خاص ترین مردم من تا کنون ملاقات کرد. او بیشتر از یک مربی به من می گوید:” هادسون Allingبود که مدیر داوطلب خدمات DAP زمانی که دی Ciurcio ایجاد تیم مراقبت. “جولیان منجر به عنوان مثال. هیچ داوطلب فرفره است که در زیر او. او انواع لباس در تجدید حیات و استقبال خیرین در سیاه و سفید کراوات حوادث است.”

پس از جمع آوری بیش از 11 ، 000 داوطلب ساعت در دو برابر نفوذ مقعدی در سال 2013 غیر انتفاعی ارائه شده او را با استیو تعقیب انسانی همکاران برای زندگی جایزه. او هنوز هم داوطلبان در تجدید حیات فروشگاه.

به دلیل عشق دیرین از اجرای موسیقی (دی Ciurcio نواختن پیانو و ارگ در کلیسا و یک خواننده در کالج) است و از کف دره تئاتر داوطلب برای 19 سال است. در حال حاضر نزدیک شدن به 24 فصل di Ciurcio دیده است تئاتر رشد و تبدیل شدن به یک جزء اصلی برای سرگرمی در جامعه است.

“من خودم یک سفیر از تئاتر” دی Ciurcio می گوید. “من می خواهم مراجعان به در خانه احساس لحظه ای آنها را در راه رفتن.”

به عنوان رئیس usher برای هشت سال گذشته او آموزش 50-فرد طلیعه سپاه. و زمانی که فرصت خود را ارائه شده برای دی Ciurcio و Burrington برای کمک به تشکیل یک جامعه band آنها نقش سرب است که در تلاش به عنوان به خوبی.

“در سال 2001 10 ما رو هم” دی Ciurcio می گوید. “ما در هر تن به تن در 20 دلار برای خرید موسیقی و جامعه گروه رفتن.”

در ابتدا پس از مدل سان فرانسیسکو و Marching Band, بیابان, باد, باند, به عنوان آن را در حال حاضر شناخته شده شامل انواع باند است که فراگیر از مردم از تمام جنبه های زندگی از جمله راهپیمایی گروه سمفونیک گروه یک گروه جاز در یک پپ باند و یک فلوت گروه. در میان دیگر وظایف دی Ciurcio کمک می کند تا غیر انتفاعی جمع آوری پول و مختصات حدود 20 داوطلب ushers در گروههای بسیاری از کنسرت ها در طول سال.

“من همیشه راه را به همه چیز بیشتر می گوید:” دی Ciurcio که نهاد کدهای لباس برای هر دو usher سپاه او اجرا می شود و براحتی دون یک پاپیون و بند که داوطلبانه در تجدید حیات.

Alling مبالغ آن را کاملا: “بسیاری از حرفه ای داوطلبان وجود دارد اما جولیان واقعا به ارمغان می آورد یک نگرش مثبت و زیادی در سبک خود داوطلبانه.”

کارا Van Dijk مستقل و مشاور ارتباطات است که کار می کرد با H. N. و فرانسیس C. برگر بنیاد و Auen بنیاد از سال 2008.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>