ژوئن 15: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس در بروارد

فلوریدا تودی | No comments

در اینجا شما چهار شنبه, ژوئن 15 روز رسانی در تاثیر از شیوع کروناویروس در Brevard County است. فلوریدا امروز اجرا خواهد شد این ویژگی اسپانسر شده از طرف Parrish مرکز پزشکی هر دوشنبه تا جمعه.

اعداد

برای سیزدهمین روز متوالی تعداد موارد جدید COVID-19 در فلوریدا یک بار دیگر در چهار رقم با توجه به اعداد منتشر شده توسط فلوریدا وزارت بهداشت صبح روز دوشنبه. وجود دارد 1,807 موارد جدیدی از کروناویروس امروز اعلام کرد که آوردن این دولت در مجموع به 77,326. تعداد مرگ و میر گزارش شده افزایش یافته و به 2,938 با دو بیشتر مرگ و میر گزارش شده در روز یکشنبه.

وجود 22 مورد جدید از COVID-19 گزارش در بروارد جمعه را در مجموع به 565 پس از همه گیر آغاز شد, با توجه به وزارت بهداشت. از کسانی 11 نمی شد بروارد ساکنان. بروارد دهکدهای از دست داد 15 نفر به کروناویروس پس از وقوع آغاز شد و قربانیان در سن از محدوده 64 به 94 سال.

بالا سرفصل ها

  • Rebekah جونز ایجاد رقابت COVID-19 داشبورد
  • DeSantis برنامه ای برای بازگشایی مدارس در ظرفیت کامل در پاییز
  • می تواند coronavirus کشتن فیلم تئاتر ؟

همچنین:

  • FDA می کشد اضطراری استفاده از هیدروکسی کلروکین برای COVID-19
  • دو ناپل رستوران به طور موقت از کارکنان تست مثبت برای COVID-19
  • فلوریدا رستوران تحت هیچ اجبار به گزارش COVID-19 مورد (مشترک)

جیم Waymer است محیط خبرنگار در فلوریدا امروز.

تماس با Waymer در 321-242-3663

یا [email protected]

توییتر: @JWayEnviro

Facebook: www.facebook.com/jim.waymer

پشتیبانی محلی نگاری: در آن شما می خواهم به خواندن بیشتر دولت و اخبار سیاسی, و شما یک مشترک نیست لطفا به اشتراک. برای جزئیات بیشتر به offers.floridatoday.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>