هیئت منصفه دیدن تصویری از Godbolt عذرخواهی پس از 8 کشته

لدگر | No comments

هیئت منصفه در یک کنگره قتل دادگاه در حال دیدن تصویری از کری Godbolt در ساعت بعد از او متهم به قتل هشت نفر از جمله یک کلانتر معاون در سال 2017.

در یکی از این ویدئوها دیده منصفه در یکشنبه Godbolt دیده می شود و شنیده می شود گفت: “من کاملا متاسفم و دل شکسته که در مورد معاون.”

Lincoln County sheriff معاون چاک فرانسیس شهادت دادند که Godbolt صحبت کرد و به او در مورد کشته Lincoln County معاون ویلیام Durr مدت کوتاهی پس از دستگیری روزانه رهبر گزارش شده است.

محاکمه پوشش: کالبد شکافی عکس های نشان داده شده به داوران

محاکمه پوشش: Godbolt برادر شهادت

محاکمه پوشش: شاهد می گوید Godbolt به او گفت: “من انجام می شود به ضرب گلوله پلیس’

محاکمه پوشش: Godbolt دختر در توصیف خود سوء استفاده در طول محاکمه

محاکمه پوشش: همسر سابق توصیف برای اولین بار از 8 تیراندازی منجر به مرگ است

محاکمه پوشش: وکیل مدافع: مرد متهم به قتل 8 ‘فقط جامعی’

محاکمه پوشش: Godbolt اشک تا در طول روز 5 از قتل پایتخت محاکمه

“اگر معاون, حال, خانواده, اجازه دهید آنها را می دانم که من متاسفم. او بخشی از طرح” فرانسیس به یاد می آورد Godbolt گفتن او را.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

Godbolt, 37, التماس کرد گناه نیست به چهار فقره قتل پایتخت چهار فقره قتل و یک تعداد از اقدام به قتل دو فقره آدم ربایی و یک تعداد از سرقت مسلحانه.

هیئت منصفه نیز شاهد تلفن همراه تصویری از Godbolt نشسته در دستبند, خونریزی از زخم گلوله به بازوی راست ،

با توجه به شهادت قبلا در دادگاه Godbolt رفت خود در خانه در مارس 27, 2017 و استدلال با همسر خود جدا در مورد فرزندان خود را. Durr باربارا Mitchell, Toccara ممکن است و برندا ممکن است به ضرب گلوله کشته شدند به مرگ آن شب.

دو نفر — 18-year-old اردن بلکول و 11 ساله Austin ادواردز — انفجار شدید در یک خانه دوم در ساعات اولیه 28 مه 2017.

Ferral Burage و شیلا Burage یک زن و شوهر ازدواج کرده بودند به ضرب گلوله به مرگ در یک سوم خانه چند ساعت بعد. Godbolt دستگیر شده بود در نزدیکی یک کسب و کار به عنوان او راه می رفت از Burages’ خانه, محققان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>