هیئت منصفه مجرم می سی سی پی, اهل بیت برای 2018 فرار از زندان

لدگر | No comments

LEAKESVILLE ، — یک قاتل محکوم که به فرار از زندان می سی سی پی در جولای 2018 شد به جرم جنایت فرار از اتهام شنبه و یک قاضی به او یک زندگی اضافی جمله است.

مایکل “Pretty Boy فلوید” ویلسون مدرج تیغ حصار سیم و فرار از جنوب می سی سی پی تادیبی موسسه در Leakesville زیرا او می ترسید برای زندگی خود را پس از تهدید توسط زندانیان دیگر و محافظت شده توسط کارکنان زندان گفت: او وکیل کریس Dobbins.

“او آنچه هر فرد معقول و منطقی را انجام دهد. او حذف خود را از این وضعیت” دابینز گفت: با توجه به سان هرالد.

فرار از زندان: انبوه سیستم اطلاع رسانی بیشتر خاردار در حال حاضر در جنوب می سی سی پی, زندان, زیر, فرار

دستیار دادستان منطقه کارولین لوئیس گفت: Wilson بگویم نه کارکنان زندان که تهدید کرده بود او را به طوری که کارکنان تا به حال هیچ چیز به بررسی.

پس از سه روز تعقیب جنایتکاران در سراسر, می سی سی پی ساحل خلیج فارس ویلسون دستگیر شد در نزدیکی اقیانوس چشمه حدود 70 مایل (113 کیلومتر) از زندان است.

یک Greene County داوران شنیده شهادت این هفته از کارکنان زندان و از یک روزنامه ناشر که به ویلسون سوار شدن به یک بیمارستان است. ویلسون نشان داد تا در خارج از خانه از Greene County Herald ناشر راسل ترنر قبل از می سی سی پی, وزارت اصلاحات گفت که یک زندانی فرار کرده بود. ترنر گفت: آسوشیتد پرس در سال 2018 است که او نمی دانم “نفس و متلاطم” غریبه شد یک زندانی. ترنر گفت: او کاهش یافته ویلسون در یک بیمارستان و سپس خطاب به مقامات محلی و در مورد فرار.

مدار قاضی کتی پادشاه جکسون محکوم ویلسون 49 به زندگی در زندان بدون آزادی مشروط. او دستور داد که حکم به اجرای متوالی دو زندگی جملات ویلسون در حال حاضر در خدمت.

ویلسون محکوم شد در دو فقره قتل در سال 2015 در مرگ و میر ناشی از ضرب و شتم دو مرد در Harrison County سال قبل.

“من ستایش کار سخت و فداکاری از سازمان های اجرای قانون که مشغول به کار مجدانه برای جستجو و در نهایت دستگیری متهم پس از فرار” دادستان منطقه فرشته مایرز McIlrath گفت. “من افتخار می کنم از این حکم و حکم صادر کرده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>