هیئت منصفه می یابد 3 در می سی سی پی مسئول در مورد $10M در مدیکر تقلب

لدگر | No comments

GULFPORT — می سی سی پی یک بیمارستان صاحب فریب خورده مدیکر از $10.8 میلیون و همسر سابق رئیس امور مالی از دیگر شرکت مسئول برای کمی کمتر از یک هیئت منصفه فدرال شنیدن دعوی در دادگاه کاران پیدا کرده است.

هیئت منصفه بازگشت و احکام خود را پنج شنبه شب در برابر تد و جولی قابیل تامی Kuluz, سنگ, شهرستان, بیمارستان و مدیریت شرکت های بزرگ, Inc., که Kuluz کار می کرد خورشید هرالد از بیلخی گزارش شده است.

برای مشترکین: می سی سی پی رفاه پول رفت و به هتل رفت و آمد مکرر steakhouses, لابی, فوتبال ستاره

این احکام نیست پایان هشت هفته از محاکمه. قاضی هنری Wingate خواهد شنیدن استدلال 26 مارس در گولفپرت در مورد اینکه آیا به سه برابر خسارت تحت کاران فدرال قانون است.

جیمز Aldridge ظ کت و شلوار تحت مهر و موم 13 سال پیش بعد از حدود دو ماه به بیمارستان افسر ارشد عامل. پس از تحقیقات فدرال که در زمان بیش از هشت سال دادستان فدرال سعی کردم در این مورد.

تنها متهم پاک نه شخص داوران بود Starann Lamier سابق افسر ارشد عامل در مدیریت شرکت های بزرگ. او را امضا کرده بود یکی از 12 مدیکر هزینه گزارش های ارائه شده به بازپرداخت Cains’ بیمارستان پرداخت از سال 2004 از طریق 2015 اما شهادت دادند که او به دلیل آن که دیر شده بود و هیچ کس دیگری در دسترس بود. Kuluz تکمیل دیگر 11 گزارش.

بیمارستان مانند تد قابیل است مسئول $10.8 میلیون; Julie قابیل و بیمارستان برای $10.4 میلیون و Kuluz و مدیریت شرکت های بزرگ برای $9.9 میلیون منصفه در بر داشت.

اتهامات جنایی درگیر شدند; آزمایشی انجام شد و در دوره نقاهت مدیکر پول به همراه خسارت و جریمه.

در طول محاکمه تد قابیل شهادت دادند که او به دست آورده و دستمزد که با صعود به بیش از 1000 $در یک ساعت در یک نقطه. او گفت که سرمایه گذاری بیش از $30 میلیون دلار در روستایی بیمارستان تقریبا نیمی از وام های تضمین می کند و بقیه را از جیب خود.

او موفق به دریافت یک در مجموع $15.2 میلیون دلار به عنوان مدیر عامل 25-تخت روستایی بیمارستان شارژ خود را مدیریت هزینه از طریق CMI. جولی قابیل پرداخت شد و در مجموع 2.3 میلیون دالر به عنوان مدیر بیمارستان. شهادت نشان داد که او اغلب دور از بیمارستان و تد قابیل می تواند تولید کمی و مدارک از کار خود را. متهمان درخواست تجدید نظر خواهد کرد گفت: قابیل منجر وکیل سابق رژیم صهیونیستی. رونی Musgrove.

“با وجود این نتیجه تد و جولی هنوز هم با افتخار از سرمایه گذاری آنها ساخته شده به آوردن مراقبت های بهداشتی با کیفیت به سنگ شهرستان و تد خانه شهر Wiggins. آنها خواهد دوباره آن را انجام دهد و آنها با افتخار از آنچه آنها انجام شده برای جامعه,” او نوشت: در بیانیه ایمیل ارسال شده به آفتاب هرالد.

Musgrove توصیف Aldridge به عنوان یک ناراضی از کارکنان سابق.

Aldridge, وکیل جان هاوکینز جکسون گفت: Cains و Kuluz “بودند fleecing سیستم. این به ما نشان می دهد قدرت نظام هیئت منصفه. آنها صحبت کرد و امروز به نمایندگی از جامعه است.”

او گفت: Aldridge باید 15% به 25% از خسارت تحت whistleblower قانون است.

بیمارستان بسته شده بود سه بار قبل از قابیل خریداری شده آن را در سال 2001. گولفپرت یادبود بیمارستان در حال اجرا است آن را تحت اجاره با قابیل شرکت که صاحب زمین; دولت است از دیدن, برای تزیین آن پرداخت برای پوشش بخشی از خسارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>