فقط 6 نفر از حدود 1,300 مهاجران در آدلانتو بازداشتگاه تست شده برای COVID-19 یخ می گوید

مایدزرت | No comments

مقامات فدرال گزارش داده اند که بدون تایید موارد COVID-19 در آدلانتو یخ مرکز پردازش. اما یک دادگاه تشکیل پرونده نشان می دهد که تعداد بسیار کمی از بازداشت شدگان در بازداشتگاه های اداره مهاجرت مرکز در جنوب کالیفرنیا موهاوی تست شده برای ویروس.

فقط چهار نفر از 1,295 مردم برگزار شد 1,940-تخت بازداشتگاه تا به حال تست شده در این تاسیسات همانطور که از پنجشنبه گذشته با توجه به مارس 23 اعلامیه توسط گابریل والدز دستیار زمینه دفتر مدیر اجرای قانون و حذف عملیات برای ایالات متحده مهاجرت و گمرک. تمام تست ها منفی بودند, او گفت:.

علاوه بر این دو تن از بازداشت شدگان بودند که انتقال به یک بیمارستان محلی برای مراقبت های پزشکی ربطی به COVID-19 مورد آزمایش قرار گرفتند در مرکز پزشکی “به عنوان محلی, پروتکل,” او گفت:. آنها همچنین آزمایش منفی, او گفت:.

در سراسر کشور نزدیک به 500 از حدود 30,000 مهاجران در یخ بازداشت آزمایش مثبت برای ویروس. از صبح روز جمعه 490 1,030 بازداشت شدگان تست شده — حدود 48 درصد از کسانی که تست شده — تا به حال تایید موارد این ویروس با توجه به یخ. از کسانی که 490 مثبت موارد 98 — 20% — در Otay مسا بازداشتگاه در سن دیگو.

والدز توصیف تست پروتکل در آدلانتو گفت: یخ “زیر راهنمایی های صادر شده توسط مراکز کنترل بیماری ها برای حفاظت از کسانی که در آن سرپرستی و مراقبت است.”

اما Minju چو یک وکیل برای آیتالله سیستانی از جنوب کالیفرنیا به نام محدود COVID-19 تست در آدلانتو “قطعا نگران کننده است.”

“شما نمی توانید تایید موارد اگر شما نمی آزمون, مردم,” او گفت:. “وجود دارد ممکن است شیوع در تاسیسات و ما حتی نمی خواهد در مورد آن می دانیم چرا که این تست برای شناسایی وقوع چنین است حال انجام است.”

والدز نشان داد ICE تست رکورد در تاسیسات به عنوان بخشی از یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام ظ در دادگاه فدرال در ماه آوریل به تقاضا کاهش شدید در تعداد بازداشت شدگان در آدلانتو در طول بیماری همه گیر.

با استناد به این شرایط در آدلانتو — از جمله بازداشت شدگان خواب در تخت تختخواب سفری در شلوغ خوابگاه خوردن وعده های غذایی در بسته بندی با استفاده از جداول و جمعی از حمام و سرویس بهداشتی — طرح دعوی در دادگاه استدلال کرد که “صدها نفر از مردم در داخل آدلانتو و همچنین به عنوان بسیاری از کارکنان است که وجود دارد” خواهد قرارداد COVID-19 اگر دادگاه نیست دخالت و دستور اجتماعی فاصله. ACLU بنیاد کالیفرنیای جنوبی و Latham & Watkins دفتر نمایندگی بازداشت مهاجران.

ایالات متحده دادگاه منطقه قاضی تری J. کلاهدوز هفته گذشته اعطا دستور مقدماتی و به دستور یخ “بلافاصله کاهش” تعداد زیادی از مردم برگزار شد در این تاسیسات پس از بازداشت شدگان می تواند عمل اجتماعی فاصله “در همه زمان ها و همه مکان ها از جمله در حالی که خواب, خوردن, دوش گرفتن و رفتن در مورد دیگر فعالیت های روزانه است.” او گفت که این کاهش می تواند از طریق انتشار و انتقال و یا اخراج.

اما کلاهدوز منظور به تعویق افتاد پس از دولت فدرال به دادگاه تجدید نظر این حکم و نهم مدار دادگاه تجدید نظر شنبه گذشته اعطا مقامات’ درخواست فوری اداری باقی بماند و به طور موقت در آنجا ماند و به دستور مقدماتی سفارش.

بیشتر خواهد COVID-19 تست به خطر اندازد من کارت سبز? سوالات متداول برای ساکنان مستند نشده

بیشتر: کالیفرنیا coronavirus: Riverside County اعداد و آخرین نقشه

بیشتر: اغاسی, زندان, کارگر تست مثبت برای COVID-19 قرار گرفتن در معرض کارکنان زندانیان مورد بررسی قرار

محدود تست در آدلانتو

والدز به ارائه اطلاعات بیشتر در مورد تست و درمان سیاست در آدلانتو در بیانیه خود را.

آدلانتو کارکنان در حال نظارت بر افرادی که به تازگی وارد این مرکز گفت: به منظور بررسی آنها حاضر نیست با علائم مربوط به COVID-19.” جدید زندانیان که ویروس علائم قرار داده خواهد شد در انزوا که در آن آنها خواهد شد تست شده او گفت:. اگر نتایج مثبت آنها درمان خواهد شد و در انزوا و یا مراجعه به یک بیمارستان محلی, او گفت:.

او گفت: کارکنان “جمع آوری پزشکی بیمار تماس بگیرید و درخواست ها” دو بار در روز و تریاژ درخواست بر اساس ضرورت. کارکنان پزشکی در اکثر بازداشت شدگان در عرض 24 ساعت او گفت: کارکنان ممکن است برخی کمتر موارد فوری ظرف 48 و یا در موارد نادر و 96 ساعت پس از درخواست.

اما برخی از بازداشت شدگان نشان داده شده در طرح دعوی در دادگاه گفت که آنها و دیگران در خوابگاه خود را داشته اند COVID-19 علائمی از جمله تب و سرفه و تنگی نفس با توجه به چو با ACLU. برخی از شرایط موجود مانند آسم یا دیابت قرار داده است که آنها را در معرض خطر تبدیل شدن به طور جدی بیمار از ویروس او اضافه شده است.

“اگر و هنگامی که آنها ابراز نگرانی و به کادر پزشکی,” او گفت: “آنها شده اند قادر به دریافت مراقبت های پزشکی کافی برای علائم خود را بسیار کمتر دریافت تست برای COVID-19.”

یک قاضی فدرال همچنین با اشاره به آژانس را محدود تست این هفته زمانی که او اعطا موقت سفارش محدود در پاسخ به یک چالش توسط مهاجران بازداشت شده در مسا ورد بازداشتگاه در بیکرزفیلد و یوبا سیتی زندان شهرستان در ماریس ویل حدود 41 مایلی شمال ساکرامنتو.

“اگر چه یخ اشاره می کند که آن را کشف کرده است هیچ مورد از COVID-19 در دو امکانات این است که به خصوص آرامش داده است که تنها دو تن از بازداشت شدگان شده اند آزمایش” ایالات متحده در منطقه قاضی وینس Chhabria نوشت: در سفارش خود را صادر چهارشنبه.

Chhabria دستور یخ را برای ارائه به دادگاه و مهاجران وکلای با اطلاعات در مورد بازداشت شدگان در دو امکانات از جمله نام سنین مسائل مربوط به سلامت و جنایی اطلاعات “برای فعال کردن دادگاه به پیاده سازی یک سیستم برای فردی با توجه به وثیقه های کاربردی.”

کارکنان ‘تشویق’ به پوشیدن ماسک

مقامات در نظر گرفتن گام های دیگر برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در آدلانتو Valdez گفت.

برای مثال “برای ترویج اجتماعی فاصله,” او گفت: GEO اختصاص هر تخت در هشت فرد اتاق در بال غربی از تسهیلات و اجازه می دهد حداکثر 30 تن از بازداشت شدگان در سالن های غذاخوری که می تواند نگه دارید تا به 133 نفر است.

جغرافیایی نیز به تازگی شروع به مسئله یی به بازداشت شدگان و ارائه خواهد شد هر فرد با سه ماسک های هر هفته, او گفت:. او گفت: کارکنان “تشویق” به پوشیدن ماسک ،

“کارکنان در تعامل با بازداشت شدگان در حال تشویق به پوشیدن ماسک در هر زمان آنها در مناطق آباد بازداشت شدگان مانند مسکن واحد سالن های غذاخوری در, قانون, کتابخانه پزشکی و آشپزخانه” والدز گفت. “کارکنان و زندانیان را تشویق به پوشیدن ماسک صورت و تشویق به عمل اجتماعی فاصله.”

علاوه بر این یخ شروع به کاهش تعداد افراد بازداشت شده در آدلانتو که در معرض خطر ابتلا به بیماری های جدی از COVID-19 عفونت با توجه به سن و یا شرایط پزشکی موجود و نظارت بر وضعیت سلامت خود را, او گفت:.

به عنوان از آوریل 23 آدلانتو پزشکی کارکنان را شناسایی کرده اند 323 تن از بازداشت شدگان به عنوان در معرض خطر است. یخ تا به حال منتشر شده از آدلانتو 66 نفر شناسایی شده به عنوان در معرض خطر است.

اما برخی از افراد بازداشت شده در آدلانتو می گویند مقامات رفته نه چندان دور به اندازه کافی برای حفاظت از جان خود در میان همه گیر. همانطور که از پنج شنبه صبح و 43 بازداشت شدگان بودند درگیر در اعتصاب غذا بودند و امتناع از انجام مورد نیاز تمیز و بهداشتی کار با توجه به بیانیه ای از داخلی ائتلاف برای مهاجر عدالت است.

“مهاجران بازداشت شده در آدلانتو بارها و بارها درخواست شده است که یخ رعایت دستور دادگاه و انتشار آنها را به خانواده خود” آرماندو کرمنا سخنگوی درون مرزی ائتلاف در بیانیه ای گفت. “این تنها راه برای حفاظت از جان مهاجران و عمل اجتماعی فاصله.”

او گفت: تست کافی شکل از حفاظت در طول pandemi, “با توجه به تاریخچه پزشکی غفلت سهل انگاری و متعدد مرگ و میر” در آدلانتو و دیگر GEO-امکانات متعلق به. وجود دارد سه زندانی کشته و شش خودکشی در آدلانتو در سال مالی 2017 با توجه به 2019 گزارش در بازداشتگاه های اداره مهاجرت از وزارت دادگستری.

یک سخنگوی یخ در عین حال گفت: یکی از بازداشت شدگان در آدلانتو است در اعتصاب غذا است. کارکنان سازمان در نظر هر زندانی که مشاهده شده است که خورده است به مدت 72 ساعت در اعتصاب غذا و مراجعه فرد به کادر پزشکی برای ارزیابی و مدیریت.

Autism_today است که یک خبرنگار برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>