مرکز فضایی کندی آماده برای Isaias; بینی قرار داده و ریزش زمین در کیپ کاناورال

فلوریدا تودی | No comments

Space Coast ساکنان امیدوار فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley خواهد بود بازگشت از ماموریت تاریخی به فضای این آخر هفته در سواحل کیپ کاناورال اما پاشش در نیروی باد است از سوال.

به جای آماده شدن برای فضانوردان’ ورود تکنسین در مرکز فضایی کندی در حال حاضر سازماندهی برای حفاظت از مرکز فضایی از طوفان گرمسیری Isaias.

آنها شروع به آماده شدن برای طوفان 72 ساعت پیش تمیز کردن باقی مانده و تامین وسایل نقلیه. تمام پرواز های سخت افزاری شده است امن. زیرا این دسته 1 طوفان آنها را برای نصب پرده کرکره.

بیشتر: ردیابی طوفان گرمسیری Isaias: چه انتظار می رود در شهرستان Brevard و فلوریدا Space Coast

بیشتر: مسئولان شهرستان به روز رسانی در طوفان Isaias

در نیمه شب روز شنبه فولاد خوزستان را به Hurcon 2 که به معنی باد سطحی در بیش از 58 مایل در ساعت می رسند می تواند در عرض 24 ساعت.

این مرکز سپس بسته خواهد شد به هر کس به جز “سوار کردن تیم” — یک گروه که باقی می ماند در فولاد خوزستان در طول طوفان به نظارت بر وضعیت طوفان بازدید. آنها را از ورود در ساعت 8 صبح روز شنبه.

سوار کردن تیم است تا از عملیات اضطراری پرسنل از جمله برق و لوله کش آتش نشانی و پرسنل اورژانس و یک افسر امور عمومی. با توجه به COVID-19 تیم بسیار کوچکتر از حد نرمال و اعداد کمتر از 20 نفر است.

بیشتر: Isaias: چه بسته در شهرستان Brevard به عنوان Isaias روش

این تیم خواهد ماند در فولاد خوزستان تا زمانی که ارزیابی اولیه از اموال انجام شده است هنگامی که طوفان می گذرد.

زمان پیش بینی ها نشان می دهد طوفان گرمسیری Isaias رسیدن به بروارد حدود 6 بعد از ظهر یکشنبه و ساخت ریزش زمین در کیپ کاناورال حدود نیمه شب.

داستان در حال توسعه است. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>