مرکز فضایی کندی به ارائه تاریخی کیپ کاناورال تور اتوبوس

فلوریدا تودی | No comments

مرکز فضایی کندی بازدید کننده پیچیده تنظیم شده است برای ارائه به مهمانان جدید تور اتوبوس برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایالات متحده آمریکا در اوایل برنامه فضایی.

به نام “کیپ کاناورال افزایش به فضا تور” مهمانان را ببینید, تاریخی, برج جوزا برنامه راه اندازی سایت و دریافت به تور ماسه فضا تاریخچه مرکز کیپ کاناورال فانوس و آشیانه C — قدیمی ترین بازمانده ساختار در کیپ ساخته شده برای موشک مونتاژ — با یک متخصص به عنوان راهنمای خود.

این خواهد بود که یک علاقه ویژه تور معنی آن را شامل نمی شود با پذیرش روزانه به پارک. هزینه 75 دلار به ازای هر نفر (بالای 50 دلار در پذیرش استاندارد) و مهمانان باید 14 سال یا مسن تر برای حضور در. بلیط نیز باید خریداری پنج شنبه قبل از هر تور با توجه به پروتکل های امنیتی.

بسته-کفش پا نیاز و مهمانان ارائه خواهد شد با تنقلات و آب, اما تشویق به خوردن از قبل.

مهمانان باید ثبت نام بازدید کننده و پیچیده ماموران امنیتی بین 9 و 10 صبح روز تور در مرکز اطلاعات در نزدیکی ورودی اصلی.

برای شهروندان آمریکایی یک دولت آمریکا-صدور گواهینامه گذرنامه نظامی ID یا ایالات متحده سیر کارت شناسایی مورد نیاز برای مهمانان 18 سال و بالاتر. بین المللی کودکان و بزرگسالان باید در حال حاضر یک گذرنامه معتبر به شرکت در این تور است.

آنتونیا Jaramillo یک فضای خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با Jaramillo در 321-242-3668 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @AntoniaJ_11.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>