مرکز فضایی کندی بازدید کننده پیچیده بازگشایی فروخته شده را برای روز شنبه SpaceX راه اندازی

فلوریدا تودی | No comments

پس از بیش از دو ماه از بسته بودن با توجه به کروناویروس همه گیر مرکز فضایی کندی بازدید کننده پیچیده بازگشایی درهای خود را به مهمانان صبح روز پنجشنبه اما آن را در حال حاضر به فروش می رسد برای شنبه با توجه به SpaceX تاریخی راه اندازی برنامه ریزی شده را در آن روز.

راه اندازی خواهد شد که ارسال فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ هرلی به ایستگاه فضایی بین المللی از مرکز فضایی کندی پد 39A شد برنامه ریزی شده برای روز شنبه بود اما مجبور به اسکراب با توجه به آب و هوا.

در حال حاضر تیم به دنبال راه اندازی در 3:22 بعد از ظهر شنبه به مناسبت اولین انسان در حال راه اندازی به فضا از خاک ایالات متحده آمریکا پس از این برنامه شاتلهای فضایی بازنشسته شد در سال 2011. اگر راه اندازی است مجبور به اسکراب آن روز دیگر پشتیبان پنجره برنامه ریزی شده است برای 3 بعد از ظهر یکشنبه.

“ما باید راه اندازی مشاهده در اینجا در مجتمع بنابراین وجود خواهد داشت حقه تنظیم در دو مکان” افسر ارشد عامل Therrin Protze پنجشنبه به خبرنگاران گفت. “ما در حال فروخته شده در روز شنبه در حال حاضر, بنابراین من به شدت توصیه می کنند که اگر آن را لغزش به روز شنبه به سعی کنید به پرش و گرفتن بلیط خود را. ما در فروخته شد احتمالا کمتر از یک ساعت پس از راه اندازی پاک دیروز.”

این مرکز محدود به 50 درصد ظرفیت به دلیل coronavirus.

بازدید کننده های پیچیده فراهم می کند و معمولا راه اندازی ویژه مشاهده فرصت های در آپولو/Saturn V مرکز. اما از آنجا که تورهای اتوبوس و آپولو/Saturn V مرکز بسته شده و در حال حاضر به منظور اطمینان از مناسب اجتماعی فاصله آن مشاهده فرصت های در دسترس نخواهد بود برای این راه اندازی و یا در آینده نزدیک.

جاذبه های دیگر که هنوز بسته شامل Imax تئاتر فضانورد آموزش و تجربه و برخی از مغازه ها و رستوران ها.

در عوض برای روز شنبه راه اندازی مهمانان می توانید به تماشای این لحظه تاریخی در حقه واقع در کنار شاتل فضایی آتلانتیس تسهیلات و یا مکان های دیگر در سراسر پیچیده است.

“ما در حال حفظ 50 درصد ظرفیت سطح دیکته شده توسط فرماندار … بنابراین ما مطمئن شوید که ما چسبیده در آن دستورالعمل اما بدیهی است که ما به اندازه کافی کارکنان به مطمئن شوید که اجتماعی guidances و اجتماعی فاصله در حال دنبال و همچنین بهداشت تلاش می شود که بسیار دقیق و مطمئن شوید که ما در حال پمپاژ تلاش های ما در این مناطق” Protze گفت.

به منظور تطابق با دولت های محلی و دستورالعمل CDC بازدید کننده پیچیده است که نیاز به همه مهمانان و کارکنان به پوشیدن ماسک و همچنین دما نمایش هنگام ورود به مجتمع. پارک خواهد شد عامل در 50 درصد ظرفیت و نیز محدود کردن ساعات 10 صبح تا 4 بعدازظهر از آن استفاده می شود باز از 6 صبح تا 7 بعد از ظهر

نیز وجود دارد که علامت های واقع در سراسر پیچیده سیگنالینگ برای حفظ 6-پا جدایی و همچنین دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های واقع شده در مناطق مختلف.

با توجه به محدود بودن جاذبه های, باز, بازدید کننده پیچیده است کاهش قیمت ورود به 30 دلار برای هر نفر — هزینه بلیط در اصل $57 — با افتخاری بلیط است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در سال 2021 به لذت بردن از پارک را کامل تجربه.

هالی مک میلان و سه فرزند کیت, 14, تعقیب, 12 و لوسی, 7, شد اولین مهمانان برای ورود به این مجموعه صبح روز پنجشنبه که در حال حاضر بسته بندی شده خط خودرو در انتظار ورود 10:30 صبح

که از آتن گرجستان MacMillans سوار برای مشاهده SpaceX را راه اندازی و به خارج از خانه پس از cooped برای مدت طولانی و همچنین به عنوان فرصت برای جشن لوسی تولد. او تبدیل 8 یکشنبه.

“بچه ها بود نه یک فرصت برای دیدن این و قبل از من آن را دیده و بنابراین ما می خواستیم را به شانس در حالی که ما در اینجا برای پرتاب موشک به آمده و متفاوت نمایشگاه” هالی مک میلان گفت.

او و فرزندان او را دوباره به پارک در روز شنبه برای تماشای SpaceX را راه اندازی.

“ما هیجان زده می شود در اینجا و چیزهای جدید یاد بگیرند و به دوباره در روز شنبه” مک میلان گفت.

تماس با Jaramillo در 321-242-3668 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @AntoniaJ_11.

دریافت آخرین اخبار فضا با تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>