مرکز فضایی کندی بازدید کننده پیچیده به بازگشایی روز بعد از ناسا & SpaceX تاریخی راه اندازی

فلوریدا تودی | No comments

مرکز فضایی کندی بازدید کننده پیچیده چهارشنبه اعلام کرد آن را دوباره باز به مهمانان آغاز تاریخ 28 ماه مه روز پس از ناسا و اسپیس ایکس در حال برنامه ریزی برای ارسال فضانوردان باب Behnken و داگ هرلی به ایستگاه فضایی بین المللی برای اولین بار در ایالات متحده از برنامه شاتلهای بازنشسته در سال 2011.

بازدید کننده پیچیده که بسته مارس 16 با توجه به کروناویروس همه گیر خواهد شد که پذیرش کاهش حضور و غیاب محدودیت ها و تعداد محدودی از جاذبه های موجود با توجه به مجموعه مطبوعات آزاد است.

در طول بازدید کننده پیچیده را بازگشایی فاز آن را تشویق پیشبرد پذیرش روزانه خرید در حالی که نیاز به پوشش صورت و دما نمایش برای کارکنان و مهمانان.

آن را نیز به جای اجتماعی فاصله در صف رستوران ها و دیگر امکانات در سراسر این مجموعه و همچنین اجرای بیشتر مطابق با اصول بهداشتی و ضد عفونی.

طول اولیه بازگشایی یک زمان محدود “کشف امروز کشف فردا” بسته خواهد شد که شامل پذیرش روزانه پارکینگ و افتخاری بلیط برای بازگشت به بازدید کننده مجتمع در سال 2021 خواهد بود $29.99 برای بزرگسالان و $24.99 برای کودکان. پذیرش روزانه بلیط در اصل 57 دلار.

ساعت های عامل خواهد بود ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر

برخی از جاذبه های در دسترس عبارتند از: تور اتوبوس با توجه و همه مهمانان مورد نیاز خواهد بود به پایان رسیده بلیط از جمله annual passholders.

جزئیات اضافی در دسترس هستند https://www.kennedyspacecenter.com/info/coronavirus.

“مهمانان همچنین قادر خواهد بود برای خرید یک فضای متخصص-led تور پیاده روی از طریق Heroes & افسانه های ایالات متحده فضانورد سالن از شهرت موشک باغ و طبیعت و فناوری سفر به مریخ: کاوشگران می خواستم ناسا در حال حاضر شاتل فضایی آتلانتیس, آموزش فضانورد تجربه” با توجه به آزادی مطبوعات. “این تور خواهد بود که محدود به گروه های کوچک هزینه $49.99 و شامل ورود و یک جعبه ناهار.”

معلوم نیست که اگر بازدید کننده پیچیده ارائه خواهد شد راه اندازی مشاهده فرصت — به طور منظم جاذبه برای بازدید کنندگان — پس از بازگشایی.

تماس با Jaramillo در 321-242-3668 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @AntoniaJ_11.

دریافت آخرین اخبار فضا با تبدیل شدن به یک مشترک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>