کنی راجرز, خواننده برنده جایزه گرمی و بازیگری ستاره می میرد در 81

مایدزرت | No comments

کشور crossover star Kenny Rogers, شناخته شده برای ضبط پایدار کلاسیک مانند “قمار باز” “لوسیل” و “سلیمان در جریان” و در آغوش شخصیت او به عنوان “قمار باز” در ضبط و در تلویزیون درگذشت شب جمعه. او 81.

او در خانه در Sandy Springs, Georgia, نماینده کیت Hagan آسوشیتدپرس گفت. او تحت مراقبت خانقاه و مرگ طبیعی فوت Hagan گفت.

در طول شش دهه زندگی حرفه ای کاریزماتیک, husky-ابراز خواننده فروش بیش از 100 میلیون آلبوم در سراسر جهان برنده سه جایزه گرمی و القاء شد به Country Music Hall of Fame. او همچنین چاپ چندین کتاب های عکاسی اهدا وقت و پول برای خیریه باعث می شود به نظر می رسد در تعدادی از ساخته شده برای فیلم های تلویزیونی و راه اندازی یک eponymous رستوران های زنجیره ای.

Kenneth دونالد راجرز (به نام “کنت ری” توسط اعضای خانواده اش) متولد هوستون در اوت. 21, 1938. چهارم از ادوارد و لوسیل هشت, کودکان, راجرز, رشد در سن فلیپ دادگاه پروژه مسکن و اولین کسی بود که در خانواده خود به دریافت دیپلم دبیرستان می باشد.

“به عنوان اوایل به عنوان کلاس مدرسه, من شروع به دیدن موسیقی و آواز به عنوان یک مهلت از همه ناراحتی و خجالت از رشد ضعیف و اغلب یک خارجی” راجرز نوشت: در سال 2012 کتاب “باشید و یا چیزی شبیه به این: خاطرات.”

او وارد اولین مسابقه استعداد زمانی که او 10 ساله بود. نسخه خود را از “Lovesick بلوز” او را برنده جایزه بزرگ: نیم گالن بستنی وانیلی و یک جلسه با ستاره کشور ادی آرنولد.

در دبیرستان او با تشکیل یک گروه آوازی به نام دانشمندان. آنها قطع چند فراموش شدنی آهنگ برای L. A. برچسب امپریالیستی سوابق و سپس راه جداگانه خود را رفت. به عنوان یک هنرمند انفرادی کنت راجرز (که به زودی می خواهم تغییر نام مرحله به Kenny) ضبط یک آهنگ به نام “دیوانه که احساس” که از زندان آزاد شد کارلتون سوابق. در سن 19 او انجام نوجوانان-رویای تصنیف در “آمریکا دستهء موسیقی.”

داستان پشت این آهنگ: Kenny Rogers’ ‘از’

در سال 1959 پیانیست جاز بابی دویل شنیده راجرز بازی در یک باشگاه و از او خواست برای پیوستن به بابی دویل سه به عنوان یک نوازنده بیس و خواننده هماهنگی. راجرز نبود یک بازیکن باس اما امضا در هر حال. گروه منحل در اواسط دهه 1960; سپس راجرز “آموخته است که چگونه به یک نوازنده از بابی دویل” به او نوشت: یک و نیم قرن بعد.

پس از بابی دویل سه تقسیم راجرز دعوت شده بود برای پیوستن به, احساس خوب, قوم, گروه های جدید کریستی Minstrels. اما به زودی او و bandmates مایک حل و فصل تری ویلیامز و تلما Camacho تشکیل خود را در گروه چاپ اول.

میکی نوبوری بود گذراند یک آهنگ به نام “فقط کاهش یافته است (برای دیدن آنچه که وضعیت بیماری من بود).” گروه منتشر شد آن را به عنوان دوم آن تنها — برای اولین بار با راجرز آواز منجر شود. روانگردان صدایی آهنگ رفت و به شماره 5 بر روی نمودار و به عنوان راجرز نوشت: “شانس و یا چیزی شبیه به آن” آن را به گروه “خیابان cred در طول … یک بار عظیم اجتماعی را تغییر دهید زمانی که موسیقی شد و انتظار می رود مرزی و در بسیاری از موارد مرتبط با مواد مخدر.”

این گروه همچنین ثبت شرکت-کلاسیک “روبی را ندارد عشق خود را به شهر” یک آهنگ نوشته شده توسط Mel Tills.

پس از حدود یک دهه با هم اولین نسخه تقسیم در اواسط 1970s. راجرز تصمیم به حرکت از لس آنجلس به نشویل.

‘قمار باز” برنده جایزه بزرگ

راجرز بریده او اولین top 20 کشور با آمار سال 1975 “عشق من برداشته.” دیگر بازدید به دنبال جمله نمودار-تریلر “لوسیل,” “شب” و “عشق یا چیزی شبیه به آن.”

در اواخر سال 1978 راجرز منتشر شده به نام “قمار باز” نوشته شده توسط ناشناخته و ترانه سرا در 20s خود به نام همین سچلیتز. این آهنگ می گوید داستان از یک ملاقات اتفاقی در یک قطار.

راجرز اولین بار نیست برای ثبت آن, اما تفسیر او شد پایدار ترین نسخه. “قمار باز” او برنده بهترین نر کشور عملکرد صوتی گرمی شد و امضای خود آهنگ. آن همچنین منجر به نقش بازیگران در یک سری از ساخته شده برای تلویزیون “قمار باز” ،

پس از کشور داستان-آهنگ دوست دارم از “قمار باز” و “Coward of the County” راجرز به دنبال به ثبت چیزی متفاوت است. وارد لیونل ریچی و آهنگ خود را “،” راجرز شرجی ضبط آمار No. 1 در بیلبورد پاپ و کشور نمودار در سال 1980.

بین 1977 تا 1985 راجرز منتشر شد 15, No. 1 کشور بازدید کنند. بسیاری از این آهنگ ها شد بازدید پاپ از جمله “سلیمان در جریان” جاذب پاپ کشور, دونفری بین راجرز و همکار megastar دالی پارتن.

در طول سال راجرز کار اغلب با زن دونفری شرکای بسیاری فراموش نشدنی دالی پارتن. این دو زوج در این پیشنهاد از the Bee Gees’ Barry Gibb نوشت که “سلیمان در جریان است.”

“(Bee Gees’ خواننده Barry Gibb) بود و تولید یک آلبوم به من و او به من این آهنگ” راجرز گفت: AP در سال 2017. “و من رفتم و آن را آموخته و به استودیو رفت و سنگ را به مدت چهار روز. و من در نهایت به او نگاه کرد و گفت: بری من حتی نمی خواهم این آهنگ دیگر.’ و او گفت: “شما می دانید چه چیزی نیاز داریم ؟ ما نیاز به دالی پارتن.’ من فکر کردم مرد که مرد رویایی است.'”

اتفاقا پارتن بود و در واقع در همان استودیو ضبط در لس آنجلس هنگامی که این ایده آمد.

“از لحظه ای که او پیاده به آن اتاق که آهنگ هرگز صدا همان” راجرز گفت. “از آن زمان در یک کل جدید روح.”

این دو خواننده در سفر هم از جمله در استرالیا و نیوزیلند در سال 1984 و 1987 و برجسته شد در یک HBO کنسرت ویژه. در طول سال دو ادامه خواهد داد به رکورد هم از جمله آخرین آنها دوئت “شما می توانید دوستان قدیمی” بود که در سال 2013 منتشر شده.

او بیشتر نمودار موفقیت در همکاری با هنرمندان مانند Dottie غرب (آنها به نام CMA آوازی دو سال در سال 1978 و 1979), Kim Carnes (“don’t Fall in Love with a Dreamer”) و Sheena Easton (“ما رو امشب”).

راجرز درگیر شدم با تعدادی از خارج از صحنه نمایش حرفه به عنوان به خوبی. ابتدا در سال 1980 او به چاپ های متعدد کتاب های عکاسی که به نمایش عکس ها از مناظر و همچنین پرتره او از هنرمندان مانند مایکل جکسون الیزابت تیلور و ری چارلز.

او همچنین نام خود را به Kenny Rogers سرخ یک زنجیره ای از رستوران مرغ در سال 1991. زنجیره ای (یک بار استفاده می شود به عنوان یک subplot در “Seinfeld” قسمت) در نهایت بسته در ایالات متحده انجام داده است اما به خوبی در خارج از کشور با مکان های مختلف در مالزی و کشورهای دیگر.

‘آن را در مورد اعتبار سنجی’

در سال 1999 راجرز در حالی که کار بر روی آلبوم خود Dreamcatcher, برچسب, ثبت “Buy Me a Rose,” مناقصه ballad نوشته شده توسط جیم فانک و اریک Hickenlooper و شامل خواننده پس زمینه از Alison Krauss و بیلی دین. هنگامی که آن را در صدر نمودار در سال 2000 راجرز سپس 61 بود, قدیمی ترین هنرمند به شماره 1 کشور رسید. همچنین اولین شماره 1 واحد از سال 1987.

“این است که در مورد پول آن را در مورد اعتبار” او گفت: Tennessean در مارس سال 2000 در مدت کوتاهی قبل از این آهنگ در صدر نمودار. “حتی Garth (بروکس) گفت: در این تلویزیون بیوگرافی آنها از من که ‘کنی مشکل بود او بیش از حد پاپ برای کشور و بیش از حد کشور به صورت pop.’ در حال حاضر خبر خوب این است که یک محل عالی بود; وجود دارد مقدار زیادی از پول در آن محل است. اما شما از دست دادن پذیرش و پذیرش به شما می دهد تصدی. بدون پذیرش شما می آیند و شما بروید.”

در سال 2013 راجرز کمک به نوع به رسمیت شناخته شد زمانی که او القاء شد به Country Music Hall of Fame در کنار کابوی جک کلمنت و بابی لخت.

این “کنی راجرز: از طریق سال” نمایشگاه زد در موسیقی کشور در تالار مشاهیر و موزه از اوت 2014 تا ژوئن 2015.

“می دانم زمانی که به راه رفتن به دور’

در سپتامبر 2015 راجرز به نظر می رسد در “امروز” اعلام برنامه های خود را برای بازنشسته: “من قصد دارم برای انجام یک کار بزرگ در سراسر جهان, تور, و آن را به من گذشته. … من قصد دارم برای خداحافظی در آن نقطه است. من انجام داده ام این به اندازه کافی بلند.”

راجرز گفت که او احساس او تا به حال به انجام همه چیز را او می خواست برای رسیدن به عنوان یک هنرمند و که گذاشت از جاده اجازه می دهد او را به صرف زمان بیشتری را با خانواده اش از جمله, پس از 11 سال پسر دوقلو. “من مطمئن هستم که من آن را از دست” او اضافه شده است.

او با افتخار یک ستاره در شهر موسیقی و پیاده روی مشاهیر در سال 2017. در این مراسم اوک ریج پسر جو Bonsall گفت: “ما آموخته ایم بیشتر از Kenny Rogers بیش از این دهه بیش از هر کس دیگری در صنعت موسیقی. ما آموخته است که چگونه به نگاه خوب آهنگ زیرا کنی یک آهنگ ، … ما آموخته است که چگونه برای قرار دادن در نشان می دهد. ما آموخته است که چگونه به درمان مردم حق. ما آموخته است که چگونه به صداقت. ما آموخته صداقت در عملکرد خود را.”

راجرز خانواده است که با برنامه ریزی های خصوصی خدمات “را از نگرانی ملی COVID-19 اضطراری” بیانیه ای در اوایل روز شنبه به عنوان خوانده شده. یک مراسم یادبود برگزار خواهد شد در تاریخ بعد.

البته تصادف در کشور, موسیقی تاریخ: 100 سال از چیزهای بی اهمیت

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>