یافته های کلیدی از شیپور لجر را بررسی می سی سی پی رفاه پول

لدگر | No comments

شیپور لجر منتشر شده یک داستان منحصر به فرد جمعه جزئیات چگونه میلیون ها دلار از می سی سی پی رفاه پول پرداخت شده در steakhouses رفت و آمد مکرر, هتل, بلیط هواپیما و خیلی بیشتر.

داستان کامل در دسترس است تنها به مشترکین. در اینجا چند takeaways کلیدی:

  • از طریق سوابق درخواست شیپور لجر به دست آمده لجر عمومی یک سازمان غیر انتفاعی در قلب عظیم اتهام اختلاس طرح. آن مشخص شده حدود 14 میلیون نفر از رفاه هزینه ساخته شده است بیش از نه ماه در سال 2018 و 2019.
  • صدها هزار نفر از دلار رفت به می سی سی پی, افسانه فوتبال مارکوس دوپری و سابق طرفدار کشتی گیر برت DiBiase, پسر, Ted DiBiase the “Million Dollar Man.”
  • بیش از 1.3 میلیون رفت و به کسب و کار متعلق به غیر انتفاعی مدیر و خانواده اش.
  • هزاران دلار رفت برای سفر به نیواورلئان هتل در محله فرانسوی است که ویژگی های اتاق های مشرف به خیابان بوربن و یک استخر پشت بام.

دفعات بازدید: داستان کامل:می سی سی پی رفاه پول رفت و به هتل رفت و آمد مکرر steakhouses, لابی, فوتبال ستاره

اگر شما می خواهید به خواندن داستان کامل و یادگیری همه چیز را, فدرال کمک های موقت به خانواده های نیازمند پول صرف شده در — پشتیبانی محلی نگاری و اشتراک در شیپور لجر اینجا را کلیک کنید. اشتراک خود را اجازه می دهد تا ما را به انجام مهم روزنامه نگاری تحقیقی.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>