پادشاه مرکز هنرهای نمایشی تحت مدیریت جدید شروع ژوئیه 1

فلوریدا تودی | No comments

پادشاه مرکز هنرهای نمایشی اعلام کرد که ASM جهانی استخدام شده برای مدیریت امکانات در ملبورن پردیس شرقی ایالت فلوریدا در کالج.

محل مدیریت شرکت استخدام شد و با اتفاق آراء تصویب از شاه مرکز هیات مدیره و EFSC هیئت امنا. پنج سال قرارداد می رود به اثر ژوئیه 1.

ASM جهانی مدیریت, سرگرمی, ورزش, هنرهای نمایشی و ویژه سالن های رویداد در سراسر پنج قاره جهان از جمله 16 فلوریدا امکانات در شهرستانها مانند جکسون Pensacola, تالاهاسی میامی و Ft. Lauderdale.

توضیحات در وب سایت این شرکت می فرماید: “ما تخصص و تجربه خیاط تمام منابع ما انباشته شده اند به ارائه راه حل های موضعی که ایجاد مکان های که در آن جوامع بیا با هم جشن می گیرند و رشد است.”

استراتژیک تراز با لس آنجلس مبتنی بر AEG ارائه می دهد ASM جهانی دسترسی به مشخصات بالا اسامی در سرگرمی و همکاری با آمریکا و تئاتر انجمن صنفی انتظار می رود را نشان می دهد برادوی به پادشاه ،

ASM جهانی جایگزین شاه مرکز, مدیر اجرایی, Steve Janicki که بازنشسته شد. Janicki به عنوان مدیر اجرایی از سال 1987 سال قبل از شاه مرکز افتتاح شد در سال 1988 در دانشگاه چه شد و سپس بروارد جامعه ، او تنها مدیر اجرایی در شاه مرکز تاریخ است.

“من در اینجا و در و دیوار نیست حتی تا او گفت:” در گذشته فلوریدا امروز داستان. “من فقط دیدم این girders. گنبد و دفاتر و هیچ کدام از آن بود اینجا. آن را فقط خاک است.”

از آرشیو ما: استیو Janicki اعلام بازنشستگی از شاه مرکز هنرهای نمایشی در ملبورن

“این سخت است به جای استیو Janicki” گفت: شاه مرکز هیات مدیره صندلی دکتر آنتونی Catanese “اما ما معتقدیم ASM جهانی اجازه خواهد داد که ما را به بالا هنرمندان و ما را به سطح بعدی در هنرهای نمایشی. آنها یک شرکت بسیار عالی است و ما در حال هیجان زده در مورد teaming با آنها.”

“ما در حال افتخار به انتخاب شده اند توسط شرقی ایالت فلوریدا در دانشگاه به شریک زندگی خود را در عامل محترم شاه مرکز هنرهای نمایشی گفت:” باب نیومن, ASM جهانی, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت.

“ما مشتاقانه منتظر به ساختمان در بنیاد قوی در جای خود و اضافه کردن غنی فرهنگی سرگرمی در زندگی می کنند, موسیقی, کمدی و اجرای تئاتر برای سالهای زیادی را به آمده است.”

این شرکت انتظار می رود به زودی نام یک ساکن مدیر کل به طور مستقیم پادشاه عملیات مرکز.

تئاتر در حال حاضر بسته شده با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. برای به روز رسانی بازدید kingcenter.com.

کریستینا LaFortune سرگرمی و TgIF سردبیر در فلوریدا امروز. او را دنبال کنید در Facebook در facebook.com/christinalafortune در توییتر در @lafortunec و یا ارسال یک ایمیل به در [email protected]

این که آیا شما علاقه مند به موسیقی و تئاتر و جشنواره ها یا سایر سرگرمی های محلی فلوریدا امروز کردم تا شما پوشیده شده است. پشتیبانی محلی نگاری با اشتراک در cm.floridatoday.com/specialoffer.

از آرشیو ما: King مرکز در ملبورن ممکن است به 3.6 میلیون در ارتقاء میزبان محدود را نشان می دهد برای 5 ماه

نشان می دهد باید در اما هنگامی که؟: بروارد تئاتر انطباق با کروناویروس

مرتبط با: Henegar مرکز اعلام جدید اجرایی مدیر هنری

در مرحله از طریق ژوئن 28: ملبورن مدنی تئاتر بازگشایی با یک مرد فیلم کمدی “چساپیک’

در مرحله از طریق ژوئن 21: کاکائو ایجاد کرد تاتر می رود ‘به جنگل’ بر روی صحنه برای یک آخر هفته تنها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>