Kirk Douglas, هالیوود, آیکون و سابق پالم اسپرینگز ساکن می میرد در 103

مایدزرت | No comments

یاد, هالیوود, بازیگر, تهیه کننده و کارگردان کرک داگلاس درگذشت چهارشنبه در سن 103.

“در آن است با شوق و غم و اندوه است که برادر من و من اعلام می کنم که کرک داگلاس در سمت چپ ما امروز در سن 103” پسر مایکل داگلاس گفت: در Facebook صفحه. “به جهان او یک افسانه یک بازیگر از عصر طلایی از فیلم که زندگی او را به سال های طلایی انسانی که تعهد به عدالت و علل اعتقاد او در تنظیم یک استاندارد برای همه ما به آرزوی.

“اما به من و برادران من جوئل و پیتر او به سادگی پدر به کاترین (زتا جونز) یک پدر فوق العاده در قانون به نوه او و بزرگ نوه خود را با محبت پدربزرگ و به آن فوق العاده است.”

شناخته شده برای فیلم های “20,000 Leagues Under the Sea” “هفت روز در ماه مه” و “اسپارتاکوس” داگلاس افتخارات بسیاری در طول عمر خود از جمله مدال آزادی ریاست جمهوری از جیمی کارتر در سال 1981 AFI Life Achievement Award در سال 1991 و مدال ملی هنر جایزه از رئیس جمهور جورج بوش در سال 2002.

او موفق به دریافت جایزه یک عمر دستاورد از پالم اسپرینگز جشنواره بین المللی فیلم در سال 2005.

او دوست داشت برای اشاره به خود را به عنوان “ragman پسر” اما برای اکثر مردم شکاف-chinned داگلاس بود مظهر قدیمی ستاره فیلم. ستاره فیلم سکسی-ویژه بازیگر با لبخند پیروزی چپ یک میراث عزت و فضل و استعداد در پی مرگ او.

داگلاس رونق با وجود یک سکته مغزی شدید در سال 1996 در سن 85 که به شدت تحت تاثیر قرار توانایی خود را به صحبت می کنند. او ادامه داد: به پر جنب و جوش هالیوود صوتی – معاشقه با آن هاتاوی در طول سال 2011 مراسم اسکار و همچنین در ادامه به نوشتن کتاب.

او به همسر دوم خود آن را برای بیش از 60 سال است. “او سخت ترین کاری من تا کنون ملاقات کرد” داگلاس گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در مارس 2017 با آن chuckling توسط سمت خود را. (او معروف تبدیل یک-لیستر پایین برای شام زمانی که آنها برای اولین بار ملاقات ترجیح می دهند برای رفتن به خانه و خودش تخم مرغ نیمرو.)

این آلمانی-متولد بلژیک آن که الهام گرفته از یک عمر هنر جمع آوری و همچنین کمک به تمیز کردن داگلاس’ کثیف امور مالی پس از ملاقات آنها در سال 1953.

“من فکر می کنم عاشقانه آغاز می شود در 80,” او گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “و من باید بدانید چون زندگی من با یک دختر که به شما بگویم ، … من ارسال یک توجه داشته باشید و آن را بر روی بالش. او دوست دارد که.”

در طول چهار دهه در پالم اسپرینگز داگلاس و آن شد یک تیم توانمند. آنها صاحب دو پسر در علاوه بر این به داگلاس’ کودکان از قبل از ازدواج و در آن رئیس جمهور شد از داگلاس’ شرکت تولید در زمانی که زنان به طور عمده بازی زنان خانه دار در تلویزیون. آن 100 همچنین رئیس بنیاد خانواده است که وجوه اهدا شده به حفظ و بیمارستان و سالن ها و زمین های بازی در سراسر جهان به نام چند خود بشردوستانه تلاش.

“شهر پالم اسپرینگز غمگین به یاد عبور از یکی از معروف ترین ساکنان پاره وقت کرک داگلاس افسانه نقره ای صفحه نمایش کمک کرد که قرار پالم اسپرینگز در صحنه بین المللی,” پالم اسپرینگز شهردار جف Kors گفت: در یک بیانیه آماده. “از طرف شهروندان پالم اسپرینگز ما ارسال ما عمیق ترین تسلیت به کرک و همسر آن و کل داگلاس خانواده است.”

داگلاس و آن شرکت را به ریاست اولین صحرا ایدز پیاده روی در پالم اسپرینگز با بانوی اول سابق بتی فورد در سال 1989 بالا بردن $25,000.

“ما عاشق پالم اسپرینگز و خواهد ماند برای همیشه لطفا اگر نوه نبودند در منتکیتو,” آنه گفت: خورشید صحرا در سال 2017.

در ماه اوت 2012 ناهموار ستاره از 1960 “اسپارتاکوس” قادر به دیدن یک بازسازی از نسخه کلاسیک فیلم 42 سال پس از آن در اصل منتشر شد در تئاتر. اما او به تنهایی در این مرحله به بحث در مورد این فیلم با داشتن احترام خود را در هالیوود معاصران.

“اگر شما مرد جوان شما باید یک فرصت به یک قهرمان” او گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ، “اگر مرگ شما از سن بسیاری از ما فراموش شده است.”

او اشتباه بود در آن نقطه است. سرپرست افسانه هرگز فراموش شده است. طول ساقه عکس برای برترین استودیو سالگرد 100 داگلاس یکی از مهمترین و به دنبال پس از ستاره ها در یک کهکشان که شامل هر کس از جورج کلونی به جاستین بیبر.

“همه آمد به پرداخت جهات” داگلاس گفت. “من احساس مانند یک پادشاه است.”

کلونی را به نوشتن forword به داگلاس’ 2012 کتاب “من اسپارتاکوس هستم! ساخت یک فیلم Breaking the Blacklist” که در آن او در توصیف نقش خود را در غلبه بر مخوف کمونیستی blacklist عصر خود را.

“کرک داگلاس بسیاری از چیزها است. یک ستاره سینما. یک بازیگر. یک تهیه کننده” کلونی نوشت. “اما او اولین و مهمترین, یک مرد از شخصیت فوق العاده ای … نوع ما همیشه به دنبال ما در تاریک ترین ساعت.”

داگلاس’ 1988 زندگینامه “این Ragman پسر” (اشاره به روسی-یهودی تبار) گواه به او تکیه سال های اولیه رشد در نیویورک, محله یهودی نشین, پسر بی سواد مهاجران روسی. متولد Issur Danielovitch Demsky در سال 1916 او تقریبا غرق شده در 5. آن را یکی از چند تماس نزدیک این بازیگر تا به حال در طول سال; در سال 1991 یک هلیکوپتر او در سقوط یک هواپیما کوچک. او دچار فشرده ستون فقرات.

اما داگلاس خندید به راحتی زمانی که او صحبت از مرگ نسبت آسان خود را حس شوخ طبعی به مادرش که او نقل قول شده در موضوع مرگ: “نترس. این برای همه اتفاق می افتد.”

هر چند بهترین و شناخته شده به عنوان یک بازیگر داگلاس نوشت 12 کتاب از جمله 2002 را “سکته مغزی شانس” است که در آن او وقایع چگونه او را ضرب و شتم افسردگی پس از درد و رنج سکته مغزی در بر داشت و رستگاری در خود آن و در بازگشت به کار.

او گفت که او آن را نوشته امید برای کمک به دیگر بازماندگان سکته مغزی. “شاید از آن خواهد شد کمک به دیگران برای مقابله با افسردگی,” او گفت:. پس از سکته با مشخصه علامت تجاری deprecating طنز او نوشت: “همه من می تواند انجام دهد ورور مانند یک کودک اما من سخت کار می کرد با گفتار درمانگر و در چند ماه من صحبت می تواند به عنوان به خوبی به عنوان من سه ساله نوه Kelsey.”

نوشتن این کتاب به وضوح یک مسهل اثر داگلاس. سال بعد او ستاره دار در یکی از نهایی فیلم “آن را در خانواده اجرا می شود,” یک داستان از یک خانواده ناکارآمد در نیویورک زندگی می کنند. این عنوان همچنین ممکن است اشاره به این اقدام اشکال. فیلم ستاره دار, Douglas, او بازیگر-تهیه کننده پسر مایکل نوه اش کامرون و همسر سابق خود دیانا شوید داگلاس که در سال 2015 در سن 92.

در “سکته مغزی شانس” داگلاس می نویسد: “من خیلی خوش شانس بوده به یک بازیگر. آن را به من داده است شهرت و پول و رضایت است.”

عروج او تا هالیوود صفوف آمد پس از او ورزشی سال کالج در دانشگاه سنت لارنس که در آن او یک قهرمان کشتی. پس از فارغ التحصیلی اش داگلاس برنده یک اقدام بورس تحصیلی به آکادمی آمریکایی هنرهای نمایشی. او برای اولین بار متوقف شد برادوی, پس از روی لئامت دادن در نیروی دریایی در طول جنگ جهانی دوم است. پس از جنگ او به تئاتر و نیز انجام شده در رادیو بازی می کند. او متاهل شوید در سال 1943 با او تا به حال دو پسر مایکل و جوئل.

آنها طلاق گرفته در سال 1951 و با او ازدواج بلژیک متولد آن Buydens در سال 1954 با آنها او تا به حال دو پسر پیتر و اریک. اریک در سال 2004 درگذشت.

داگلاس’ فیلم حرفه ای آغاز کرد و پس از همکلاسی های همکار لورن باکال در خواست تهیه کننده هال والیس به داگلاس یک تست صفحه نمایش. آزمون رفت و خیلی خوب است که او در نقش سرب در سال 1946 را “The Strange Love of Martha Ivers.” پس از دریافت یک میزبان از جلال که عملکرد او در ادامه به “I Walk Alone” با یکی دیگر از آینده صفحه نمایش افسانه برت لنکستر. خود شیمی آنقدر قوی است که آنها ساخته شده هفت فیلم هم از جمله غربی “Gunfight at the O. K. Corral” (1957) و تریلر سیاسی “هفت روز در ماه مه” (1964). آخرین همکاری در گانگستر کمدی “بچه ها سخت” در سال 1986 است.

اگر آنها خوب بگیرید و یاد دهید, Douglas, شوخی در یک نقطه: “من در نهایت بدست دور از برت لنکستر. شانس من برای بهتر تغییر کرده است. من به دنبال دختران در فیلم های من در حال حاضر.”

خود را شلوغ میشد ’50s و 60s. داگلاس بود نامزد دریافت جایزه اسکار در سال 1952 برای “بد و زیبا” و دوباره در سال 1957 برای تجسم خود را از ون گوگ در “شهوت برای زندگی است.” در این چند سال او را بر خود نقش محوری به عنوان سرهنگ دکس در ضد جنگ حماسی “راه های افتخار” (1957) و به عنوان رهبر امپراتوری روم در “اسپارتاکوس” (1960).

داگلاس اجرایی-تولید “اسپارتاکوس” و دقیق خود را در سال 2011 کتاب “من اسپارتاکوس” چگونه او ابزاری در شکستن برای تلفن های موبایل blacklist با اصرار لیست سیاه نویسنده Dalton Trumbo داده می شود اعتبار مناسب برای فیلمنامه. آن را یک تجربه دقیق در 2015 فیلم “Trumbo,” بازیگران Bryan Cranston.

“زمانی که من استخدام Dalton Trumbo به نوشتن “اسپارتاکوس” تحت نام مستعار سام جکسون, همه ما تا به حال شده است با استفاده از لیست سیاه نویسندگان” نوشته داگلاس در “من اسپارتاکوس هستم.” “این یک راز و یک عمل نفاق و همچنین به عنوان یک راه برای به دست آوردن بهترین استعداد در قیمت های مقرون به صرفه. من متنفر بودم که بخشی از این سیستم است.”

او همچنان مشغول در 1960s بازیگران در یک میزبان از فیلم از جمله “تنهایی شجاع” (1962) که در آن او با بازی یاغی کابوی در یک محیط معاصر, بخشی او گفت که به نظر او بهترین عملکرد و همکاری ستاره دار با جان وین در جنگ جهانی دوم, درام “در معرض خطر” (1965) و در فیلم کمدی/وسترن “جنگ واگن” (1967).

پالم اسپرینگز خانه که یک بار متعلق به داگلاس اهدا شد وضعیت تاریخی ماه گذشته توسط پالم اسپرینگز شورای شهر. ساخته شده در اوایل 1950s در غرب از طریق لولا در لاس پالماس محله خانه متعلق بود و اشغال شده توسط داگلاس از سال 1959 تا سال 1999.

“من به نام شهردار از طریق لولا” داگلاس گفت: خورشید صحرا در سال 2017. “وجود دارد هیچ خطوط فاضلاب و من خود منصوب خودم برای کار با شهردار و مسئولان شهرستان به آنها را در قرار داده است. من نیز مبارزه کرد و برای خلاص شدن از زشت قطب ارائه شده است که ما تلفن, تلویزیون, و, برق, اما خدشه دار نگاه از خیابان. من مطرح $4,000 از هر خانه به آنها را قرار داده و زیرزمینی و بهبود این منطقه است.”

جاده فرودگاه در پالم اسپرینگز شد, تغییر نام کرک داگلاس راه در سال 2004 با توجه به صحرا خورشید ستون توسط تریسی کنراد از پالم اسپرینگز تاریخی جامعه است.

آنه گفت: خورشید صحرا در سال 2017 که جوئل هنوز هم زندگی در کویر و “باعث می شود مطمئن شوید که کرک داگلاس راه هیچ چاههای!”

داگلاس تا به حال سهم خود را از اشتباه. او ستاره دار در چند بمب از جمله loopy غربی “تبه کار” (1979) با آرنولد شوارتزنگر و “زحل 3” (1980) با Farrah Fawcett.

“من ساخته شده اند و تقریبا 90 تصاویر” داگلاس گفت. “بسیاری از آنها بد هستند. خوشبختانه من فراموش بد عکس.”

داگلاس باقی مانده سرسخت داده به عنوان او مسن تر است. “تکنولوژی باعث ترس من. من لازم نیست که یک تلفن همراه. من حتی نمی باید تماشای,” داگلاس گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در 2015. “همسر من اصرار بر خرید یک کامپیوتر است. من می دانم که هیچ چیز در مورد کامپیوتر. اما یک چیز: من عاشق داشتن یک محل بازی یک نفره. من بازی تمام وقت.”

در تولد 100 آن استعداد او برای اولین بار اپل و نقطه عطف جشن گرفته شد با درخشان باش در بورلی هیلز با استیون اسپیلبرگ و Don Rickles در میان مهمانان حاضر.

در سال 2017, زن و شوهر منتشر شد اولین کتاب خود را با دیرین نگار و دوست مارسیا Newberger با عنوان “کرک و آن: نامه عشق, خنده و یک عمر در هالیوود است.” این است که در یک کش از عشق نامه آن را نجات داد پس از ملاقات آنها در فرانسه.

داگلاس نیز شناخته شده برای خود کار انسان دوستانه و سفیر حسن نیت وزارت امور خارجه ایالات متحده از سال 1963. نزدیک به دو دهه بعد او اعطا شد و مدال آزادی ریاست جمهوری فرانسه و عطا او را با نشان شوالیه لژیون افتخار است. او اختصاص داده شده در تل آویو زمین بازی به افتخار اسحاق رابین و سپس نخست وزیر اسرائیل است.

اما او نمی بازی مورد علاقه های شما. داگلاس نیز از شاه حسین اردن است.

نزدیک به خانه او بازسازی مخروبه زمین های بازی در داخل شهر لوس آنجلس مطرح شده و 2 میلیون دلار برای آلزایمر بال در بیمارستان برای بازنشسته Motion Picture آکادمی کارگران است. آن را به نام هری Haven پس از داگلاس’ پدر. “کسی شکایت کرده است که ساخته شده است که آن را صدا مانند, سالن,” او گفت:. “آن را ساخته اند و پدر من بسیار خوشحال است چرا که او استفاده می شود به صرف زمان زیادی را در سالن.”

در سن 99 او و آن اهدا اضافی 15 میلیون دلار به سمت آلزایمر مرکز مراقبت از آوردن کل کمک های مالی به Motion Picture & Television صندوق به 40 میلیون دلار.

در 100 او منعکس شده در خیریه تلاش. “من داده اند بیشتر از من پول دور چون که بخواهد من,” او گفت: تنوع. “من متولد یک پسر فقیر. مادر و پدر من آمد از روسیه; من فکر نمی کنم آنها می تواند بدست به کشور امروز. بنابراین من یک مقدار زیادی برای سپاسگزار باشد.”

شاید این حساسیت به کسانی که نیاز دارند که آگاهانه خود را متنوع اجرای برنامه. او یک بار گفت: “زمانی که من بازی یک شخصیت قوی در فیلم من جستجو برای برخی از ضعف و زمانی که من بازی ضعیف شخصیت من جستجو برای برخی از قدرت است.” آیا بازی کردن با بچه ها خوب یا بد او بود که همیشه قانع کننده و تصاویر خود را به طور مداوم قدرتمند است.

مؤمن یهودی پس از سکته داگلاس مطالعه کتاب مقدس و شروع به خواندن در عمق در مورد یهودیت. هر چند او تا به حال خود را جشن گرفتند نوار حکم کتاب مقدس در سنتی از 13 سالگی او تصمیم گرفت به جشن آن را دوباره در 83.

او آموخته بود به خواندن زبان عبری به عنوان یک کودک. “اما من هرگز نفهمیدم چه من و گفت:” گفت: داگلاس که او نیز صحبت کرد ،

در “سکته مغزی شانس” داگلاس خواست خوانندگان به دنبال نماز.

“دعا کنید اما شما درک که قدرت بالاتر بود. دعا در آن به شما کمک خواهد کرد,” او نوشت:, و اضافه کرد که در روز سبت او دعا بیش شمع در شمعدان عتیقه مادرش به ارمغان آورد بیش از روسیه است. “در انجام این کار است که من به یاد مادر من, من احساس می کنم به خدا نزدیک تر به من و خانواده ام را افزایش نور حتی اگر فقط برای یک لحظه.”

روز شنبه, مایکل نوشت: در او ادای احترام که پدرش “زندگی خوب زندگی می کردند و او برگ های میراث در فیلم است که تحمل برای نسل های آینده و تاریخ به عنوان یک نیکوکار مشهور که مشغول به کار برای کمک به مردم و آوردن صلح به این سیاره است.”

مایکل خود را بسته پست “با کلمات من به او گفتم در آخرین تولد و که همیشه باقی می ماند درست است. بابا – من شما را خیلی دوست دارم و من خیلی افتخار می کنم به پسر خود.”

آفتاب صحرا خبرنگار برایان Blueskye را پوشش می دهد و هنر و سرگرمی است. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4617. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا. قبلی گزارش آفتاب صحرا خبرنگار شین Newell و بروس Fessier استفاده شده در این گزارش است. ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>