شوالیه دریافت نقطه عطف پیروزی برای باز کردن CIF بخش 6 فوتبال پلی آف

مایدزرت | No comments

قبل از بازی روز سه شنبه در سایه تپه دبیرستان شده بود سه سال پس از شوالیه شده بود و به دختران فوتبال CIF-اس اس آف. و برای یک لحظه به آن نگاه مانند بازگشت به postseason می تواند سریع یک.

بازی مورنو ولی در یک بخش 6 وحشی, کارت, سایه تپه پشت افتاد و هفت دقیقه به بازی. ایوت Ruvalcaba اخراج یک شات از 25 متری که پشت net. خیلی از جمعیت داخل ورزشگاه نشسته در سکوت خراشیده.

اما به عنوان آنها انجام داده ایم در بسیاری از مواقع در حال حاضر این فصل شوالیه بسیج.

سایه تپه (16-6-1, 6-4 کویر امپراتوری لیگ) چهار گل از پنج باقی مانده اهداف به ادعای 4-2 پیروزی و پیشبرد به قرعه کشی اصلی در بخش 6 که در آن شوالیه سفر به Nuview پل بالا پنج شنبه.

“ما در این وضعیت شده است در این فصل که در آن ما تا به حال به دوباره از پشت” سایه تپه سر مربی تام دارد گفت. “ما می دانستیم که اگر ما بازی به سبک ما است که ما می تواند برنده این بازی است و ما آن را نشان داد.”

ستاره ها

Citlalli پنک به ثمر رساند و دو بار برای شوالیه ها و ناتالی همیلتون و تیلور کریستنسن هر گل یک هدف هر کدام.

همیلتون به ثمر رساند در دقیقه 11th برای مساوی کردن بازی. پنک پس از آن گل به کراوات بازی مقابل فقط قبل از حاصل کار دو تیم.

پنک به ثمر رساند دوباره به سایه تپه 3-2 سرب در اوایل نیمه دوم به مهر و موم پیروزی و کریستنسن توپ را در راس گذشته مورنو ولی دروازه بان برای اندازه گیری خوبی.

غذای آماده

برنده شد این برنامه برای اولین بار در پلی آف پس از سال 2016. شوالیه برنده یک جفت از بازی های که در سال توسط یک نمره از 9-0 قبل از سقوط 1-0 در CIF یک چهارم نهایی.

سایه تپه ساخته شده و برگشتی در سال 2017 از دست داد اما در دور اول و نه در پایان فصل با رکورد برنده. حذفی خشکسالی همزمان با حرکت به دلم.

“در این گروه از کودکان و نوجوانان” وودوارد گفت. “آنها خیلی coachable. آنها جذب می شود همه چیز من فر آنها را و آنها فقط در حال حاضر به قهرمانی فکر. من فکر می کنم برای یک مدت زمان طولانی وجود دارد بسیاری از شک و بسیاری از عدم قطعیت و هر گام بزرگ آنها ساخته شده آنها کاملا بر این باورند که آنها سزاوار وجود داشته باشد.”

شوالیه در حال حاضر موفق به کسب هفت از خود گذشته 10, از دست دادن سه متوالی از اواخر دسامبر تا اوایل ژانویه.

“ما می خواهم به بازی کردن سبک” وودوارد گفت: “و ما اعتقاد داریم که ما سبک و سیستم ما قادر به ضرب و شتم هر کسی و ما احساس تنها تیم است که می تواند ضرب و شتم ما در این نقطه است که ما.”

اندرو جان را پوشش می دهد ورزش در Coachella Valley برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>