شوالیه’ اجرا در CIF girls’ فوتبال به پایان می رسد با 2-1 از دست دادن به انتاریو مسیحی

مایدزرت | No comments

سایه تپه دبیرستان تا به حال یک جفت از تیم در CIF-اس اس نیمه نهایی در روز شنبه اما فقط یکی ساخته شده از طریق آن را به عنوان یک بازی.

این postseason اجرا برای شوالیه’ دختران’ تیم فوتبال به پایان رسید با یک 2-1 از دست دادن به انتاریو مسیحی است.

دانشجوی سال اول Ximena پرز به ثمر رساند در یک کمک از ارشد Citlali پنک به شوالیه سرب 17 دقیقه به بازی.

اما سایه تپه منجر نمی آخرین طولانی است. انتاریو مسیحی اضافه شده یک هدف چهار دقیقه بعد روی یک شوت که میره به این هدف بر سر شوالیه’ دروازه بان و برنده بازی با یکی دیگر از هدف در 65 دقیقه است.

شوالیه های سر مربی تام Woodworth گفت که این تیم سقوط کوتاه از اهداف برای برنده شدن در این کویر امپراتوری لیگ و یک CIF عنوان اشاره کرد اما در گام های غول پیکر گرفته شده در این فصل برای ساخت برنامه های چند ساله مدعی.

“ما انجام رساندن اهداف ثانویه از بهبود کلی ما ثبت و ساخت یک اجرا در CIF” Woodworth گفت. “ما به ثمر رساند 103 اهداف و داد تا 30 اهداف در تمام مسابقات. من احساس می کنم دختران توسعه تعداد زیادی از فصل گذشته را در این فصل و به اعتقاد من در این فصل اثبات شده است که ما با فرهنگ و فلسفه می تواند موفق باشد.

“در حالی که آن را فوق العاده دشوار است به از دست دادن نیمه نهایی مسابقه من خواسته دختران به درک موفقیت ما بود و برای تحقق بخشیدن به این است که این دو فصل در حال شروع به اعتقاد من در حال رفتن به یک افتخار و موفق legacy برای سال آمده است.”

در فصل پنک به ثمر رساند 23 اهداف و دانشجوی سال دوم Janessa ناوارو 20 به ثمر رساند. پرز 15 به ثمر رساند و یک دوجین بازیکن مختلف به ثمر رساند حداقل یک هدف است.

شوالیه نسبتا جوان و بازگشت هشت پر-زمان استارت و پنج بود که چند شروع این فصل است.

“گمان می کنم سخت ترین قسمت برای یک مربی است که نیاز به صبر کنید یکی دیگر از نه ماه به شروع رقابت دوباره” Woodworth گفت.

اندرو جان را پوشش می دهد ورزش در Coachella Valley برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او در توییتر دنبال: @Andrew_L_John. ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>