کوبه برایانت یادبود: جریان زنده اطلاعات چگونه به سازمان دیده بان و جزئیات بیشتر در مورد خدمات

مایدزرت | No comments

نه نفر جان خود را از دست در سقوط یک هلیکوپتر در Jan. 26 در کالیفرنیا از جمله NBA افسانه Kobe Bryant, 41 و 13-year-old daughter Gianna.

آنها در راه خود را به مارهای زهردار مناطق گرمسیر و Mambacita آکادمی ورزشی در هزار اوکس هنگام سقوط هلیکوپتر در نزدیکی اسلام آباد. دیگر قربانیان بودند از: Payton چستر 13; سارا چستر 45; الهام Altobelli, 14; Keri Altobelli, 46; جان Altobelli, 56; Christina Mauser, 38; و آرا Zobayan, 50.

روز دوشنبه در یک مراسم یادبود برگزار خواهد شد در مرکز استیپلز برای کوبه و Gianna برایانت. آن را زیر یک خصوصی دفن خانواده برگزار شد و آنها در اوایل این ماه.

عزاداری روند: چگونه کوبه برایانت یادبود می تواند کمک به همسر دیگران با عزادار

بین المللی نماد: چگونه کوبه برایانت کمک چین به رشد بسکتبال دیوانه ملت

کریم به یاد می آورد: Kareem Abdul-Jabbar نشان دهنده در کوبه برایانت به عنوان یک کودک لیکرز بزرگ, مرد خانواده

چگونه به سازمان دیده بان کوبه برایانت یادبود

زمان: 1 p. m. و همکاران (10 a. m. PT)

سازمان دیده بان ایالات متحده آمریکا امروز زندگی می کنند جریان از مراسم یادبود زیر.

جریان زندگی از کوبه برایانت یادبود

شما می توانید به تماشای جریان زندگی می کنند از یادبود برای کوبه و Gianna برایانت حق در اینجا در بالای این صفحه.

به عنوان یک شرط از ارائه این جریان زنده و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه مورد نیاز است برای نشان دادن یک گرافیک کارگردانی بینندگان به کوبه و Gianna برایانت پایه و اساس است.

ممکن است سخنرانان در یادبود

در اینجا چیزی است که انتظار می رود در یادبود.

آدم های نقره ای: NBA کمیسر احساس می کند مانند یک shoo-در این.

جری وست: به عنوان مدیر کل لیکرز در سال 1996 غرب معامله برای پیش نویس حقوق کوبه باقلا برایانت که در تابستان. او همچنین امضا شکیل اونیل آورده و فیل جکسون در هیئت مدیره به عنوان مربی. برایانت در ادامه منجر به لیکرز به پنج قهرمانی و غرب او را دوست داشتم مانند یک پسر.

Magic Johnson: The Hall of Famer که منجر Showtime لیکرز به پنج عنوان در 1980s همچنین گارد نقطه. او مترادف با سازمان و باز همه ستاره بازی ادای احترام به برایانت در شیکاگو است.

شکیل اونیل: در حالی که آنها به حال خود دشمنی آنها برنده سه عنوان با هم در L. A.

مایک شیشفسکی: تیم سابق ایالات متحده آمریکا مربی که رهبری تیم را برای طلا در سال 2008 و 2012 که برایانت در این تیم است. او گفت: پس از برایانت مرگ: “بازی بسکتبال بهتر است امروز به دلیل کوبه و او سزاوار قدردانی ابدی برای آن.” Krzyzewski می تواند سفر به لس آنجلس با دوک بسکتبال مردان تیم ملی یکشنبه و دوشنبه.

Phil Jackson: این امر می تواند یک سورپرایز باشد. او نمی باید یک رابطه قوی با غرب است. 11-زمان NBA قهرمان سر مربی بود و در راس همه پنج عنوان با برایانت. اما آنها درگیر شدند و بیش از سبک بازی و جکسون هنگامی که خواستار لیکرز تجارت برایانت.

LeBron James: NBA محبوب ترین بازیکن امروز, James علنا صحبت کرد و برای اولین بار پس برایانت مرگ در لیکرز’ بازی برای اولین بار به عقب, on Jan. 31. انتظار برای شنیدن از او دوباره.

Jeanie باس: دختر جری باس, او نه صحبت علنا برایانت پس از مرگ است. او نوشته شده Instagram پیام Jan. 30 به یاد می آورد که یک بار در مدت کوتاهی پس از مرگ پدرش هنگامی که برایانت رسیده به او.

راب Pelinka: برایانت از دوستان نزدیک و سابق عامل در حال حاضر به عنوان لیکرز’ مدیر کل.

کمک: هدر تاکر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>