Kratom در تیررس: می سی سی پی در نظر محدودیت و یا ممنوعیت گیاهی دارو

لدگر | No comments

می سی سی پی قانونگذاران در حال بحث که آیا برای هر تنظیم یا ممنوعیت kratom, گیاهی دارویی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تسکین درد است و در حال حاضر غیر قابل تنظیم در اکثر نقاط ایالات متحده است.

تماشاگران بسته بندی یک اتاق بزرگ در دولت و کنگره آمریکا در جکسون در روز پنج شنبه به صورت یک جلسه در مورد مواد مخدر است.

در یک طرف اتاق نشسته پزشکان می سی سی پی, اداره مبارزه با مواد مخدر عوامل بهبود معتادان به مواد مخدر و دیگران که در زمان تبدیل به گفتن قانونگذاران که kratom مضر است و باید غیر قانونی است.

در طرف دیگر نشسته و مردم با پوشیدن لباس سبز روشن و پوستر با شعار: “Kratom موجب صرفه جویی در زندگی می کند.” آنها حمایت نگه داشتن kratom قانونی است اما تنظیم آن را به اطمینان حاصل شود که آن را مخلوط با مواد کنترل شده و آن را به فروش به افراد زیر سن قانونی.

Kratom است مشتق شده از یک درخت که بومی آسیای جنوب شرقی است. ایالات متحده در آژانس مبارزه با مواد مخدر می گوید: برگ می تواند خرد و سپس دودی قرار داده و به کپسول و یا گرفته شده با آب و یا مایعات دیگر.

“در دوزهای پایین kratom تولید اثرات محرک با کاربران گزارش افزایش هوشیاری انرژی فیزیکی و وراجی. در دوزهای بالا کاربران تجربه اثرات آرام بخش است. مصرف Kratom می تواند منجر به اعتیاد می گوید:” یک DEA سایت که لیست kratom در میان آژانس “مواد مخدر نگران کننده است.”

Kratom مدافع: او در نقل مکان کرد به می سی سی پی به طوری که او می تواند kratom از نظر قانونی. در اینجا به همین دلیل است که می تواند در نهایت.

DEA می گوید: مردم باید با استفاده از kratom برای تسکین عضلات گونه و به عنوان یک جایگزین برای تریاک; این دارو نیز استفاده شده است که برای مدیریت علائم ترک از مواد مخدر.

به عنوان 2018 kratom غیر قانونی بود در آلاباما آرکانزاس, ایندیانا, تنسی, ورمونت, ویسکانسین و منطقه کلمبیا با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی. این گروه گفت: ایلینوی و لوئیزیانا ممنوعیت فروش kratom به افراد زیر سن قانونی.

برخی از سردرگمی وجود داشته است در مورد تنسی قانون که ممنوع اختیار داشتن یک صورت مصنوعی از kratom. در سال 2017 تنسی دادستانی کل گفت: kratom در آن “طبیعی گیاهی فرم” است و نه یک ماده کنترل.

صورتحساب ثبت شده در می سی سی پی در این سال را kratom غیر قانونی است. سه شنبه است و آخرین مهلت برای مجلس نمایندگان و سنا کمیته در نظر گرفتن آن. هر لایحه می تواند بازنویسی شود به آنچه که آمریکا Kratom انجمن درخواست — تنظیم مقررات مربوط به مواد مخدر به جای ساخت آن غیر قانونی است.

سنا سیاست مواد مخدر رئیس کمیته دیوید اردن یک دموکرات از Greenwood روز جمعه گفت که او انتظار دارد که قانون گذاران برای تنظیم kratom اما او نمی داند که اگر وجود دارد به اندازه کافی رای به ممنوعیت آن.

اردن بازنشسته دبیرستان معلم شیمی و او گفت که او نگرانی در مورد مواد است که مردم را به بدن خود را.

“ما به عنوان قانونگذاران باید سعی کنید برای محافظت از سه میلیون نفر در این دولت قطعا جوانتر از افرادی که در حال تلاش برای دریافت سریع بالا” اردن گفت.

چند سی سی پی شهرستانها و استان ها باید ممنوع kratom.

سابق می سی سی پی, مجلس Pro Tempore گرگ اسنودن از نصف النهار یک جمهوری خواه بود که شکست خورد در سال 2019 در حال حاضر ثبت نام لابی برای آمریکا انجمن Kratom.

یکی از kratom حامی سخن گفت که در کنگره است برندن ساکن کتی وصال, 68, که گفت که او با استفاده از آن برای تسکین درد مفاصل و که اجازه می دهد تا او را به لذت بردن از زمان با نوه اش. وصال گفت: او نمی خواهم برای رفتن به پزشکان و او نمی خواهند به آنچه که او به نظر یک “تله” از مصرف داروهای تجویزی.

“من نمی باید آنها را به این تصمیم برای من” وصال گفت: از قانونگذاران. “این است بدن من است انتخاب من است.”

دکتر رندی Easterling از ویکسبرگ است که رئیس جمهور گذشته ایالتی می سی سی پی انجمن پزشکی و او رفتار افرادی که اعتیاد به مواد مخدر. او گفت: می سی سی پی نباید اجازه فروش kratom.

“من نمی نماینده هر گروه امروز اما یک گروه است که هزاران و هزاران نفر از بیماران که من تحت درمان با بیش از 40 سال گذشته ،” Easterling گفت. “تعداد سال گذشته بیشتر و بیشتر کسانی که آمده اند در صورت اعتیاد kratom. من در بیمارستان بستری بیماران مبتلا به اعتیاد kratom. من به آنها کمک کرد از طریق برداشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>