L3Harris مدیر عامل شرکت براون می گوید ادغام شرکت ماندن قوی برای مقابله با کروناویروس

فلوریدا تودی | No comments

هوافضا و دفاع تکنولوژی نیروگاه L3Harris Technologies, Inc. در ادامه به گسترش آن Space Coast عملیات آن مبارزه را از طریق چالش های coronavirus بیماری همه گیر.

ملبورن-بر اساس شرکت است که یک سال به فیلمهای “ادغام برابر” ارزش $33.5 میلیارد دلار است که گرد هم آورده سابق Harris Corp و L3 Technologies, Inc.

محلی اشتغال افزایش یافته است به 7,600 از قبل از ادغام شکل 7,100 ساخت L3Harris Brevard County سوم-بزرگترین کارفرما در پشت تنها بروارد مدارس عمومی و سلامت ،

حدود 50 نفر از کسانی که 500 محلی جدید مشاغل مرتبط با انتقال کارکنان از L3 فن آوری ” رئیس سابق ستاد در نیویورک به همراه دفتر مرکزی شرکت در ملبورن. دیگر 450 مربوط به محلی بسط در شرکت کسب و کار اصلی بخش.

“تیم ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی را,” L3Harris رئیس و مدیر اجرایی لایحه براون در مصاحبه با گفت: فلوریدا امروز. “این ترکیب مناسب در زمان مناسب است.”

براون گفت که او انتظار دارد محلی اشتغال را افزایش می دهد یکی دیگر از 100 نفر از کارکنان در سال آینده است.

علاوه بر دفتر مرکزی شرکت دو نفر از L3Harris’ بخش کسب و کار در حال مستقر در شهرستان Brevard — یکپارچه سیستم وظیفه و فضا و هوابرد و سیستم هر دو بر اساس در پالم بای.

با ادغام L3Harris در حال حاضر رتبه 250 در فهرست فورچون 500 ملت بزرگترین شرکت ها بر اساس درآمد سالانه. این رتبه بندی نشان می دهد که L3Harris ششم-بزرگترین پیمانکار دفاعی در ایالات متحده آمریکا; بزرگترین هوافضا و دفاع شرکت که مقر آن در جنوب شرقی; و هشتم-بزرگترین شرکت عمومی مستقر در فلوریدا.

“از طریق زمان های خوب و بد هریس و در حال حاضر L3Harris شده است یکی از Space Coast اقتصاد” گفت: فیلم آموزش هواشناس رئیس جمهور و رئیس اجرایی از توسعه اقتصادی کمیسیون فلوریدا Space Coast. “و این تصمیم به عنوان یک شرکت فورچون 500 به خود را حفظ مقر اینجا واقعا بر روند بیشتر هوافضا و دفاع شرکت در حال حرکت رهبری به شهرستان Brevard.”

L3Harris است طرح درآمد در محدوده از $18.3 میلیارد دلار به 18.6 میلیارد دلار برای سال 2020 تا 3% به 5% از 2019 آمار و ارقام. این شرکت 48,000 کارکنان به طور کلی با مشتریان در بیش از 100 کشور جهان است.

براون گفت: بسیاری از شرکت های کسب و کار بخش های قوی باقی می ماند.

او گفت: هم افزایی از ترکیب هریس و L3 فن آوری به کمک ترکیب شرکت برنده قرارداد. از 16 قرارداد اخیر جوایز مربوط به فن آوری از هر دو میراث شرکت L3Harris برنده شد در هشت نفر از آنها با مجموع پتانسیل منظور ارزش 2 میلیارد دلار.

اما این شرکت هم کمی پایین تر آن در سال 2020 درآمد طرح در ماه مه پس قبلا طرح ریزی یک از 5 درصد به 7 درصد افزایش در درآمد این سال است. کاهش در درجه اول انعکاس رکود در L3Harris’ تجاری هوافضا کسب و کار و همچنین به عنوان برخی از ضعف در امور بین المللی و امنیت عمومی تقاضا و خطرات ناشی از زنجیره عرضه اختلالات.

L3Harris گفت: افت شدید در جهانی ترافیک هوایی از محدودیت های مسافرتی و در نتیجه رکود در حمل و نقل هوایی تجاری بازار به طور قابل توجهی کاهش می یابد تقاضا برای آموزش پرواز, شبیه ساز پرواز و تجاری نجوم محصولات در شرکت سیستم های حمل و نقل هوایی بخش. به عنوان یک نتیجه, این شرکت به طور موقت بسته شده و برخی از آن پرواز-امکانات آموزشی در اروپا و چندین مکان دیگر.

“اگر ما به یک جامد شروع به سال ما در حال گرفتن بیشتر اندازه گیری به روش هدایت به عنوان یک نتیجه از نامشخص محیط زیست ناشی از این بیماری همه گیر” براون گفت: زمانی که اعلام تغییر در این شرکت پیش بینی درآمد شناخته شده در وال استریت به عنوان “ارشاد.”

قهوه ای, اما پس از آن گفت: زنجیره عرضه اختلال شده اند حداقل با پراکنده مسائل در مکزیک و هند و جاهای دیگر در آسیا است.

“ما در حال مدیریت آن” براون گفت.

به طور کلی قهوه ای گفت: “ما در حال پرداخت مقدار زیادی از توجه به ما عرضه پایه است.”

در آوریل L3Harris اعلام کرد که شتاب پرداخت برای کسب و کار کوچک تامین کنندگان در سراسر کشور در تلاش برای حمایت از آنچه از آن به عنوان “شرکت هایی که نقش مهمی در حفظ اقتصاد منطقه ای و اطمینان از این کشور امنیتی است.”

این شرکت با ارائه طیف گسترده ای از محصولات و خدمات است که کمک L3Harris به ارائه محصولات و تکنولوژی به وزارت دفاع آمریکا و سازمان های دولتی ایالات متحده و متحدان و مشتریان دیگر.

“شتاب در پرداخت نشان دهنده تعهد ما به حمایت از کسب و کارهای کوچک هوافضا و دفاع زنجیره تامین و حیاتی ایالات متحده دفاع صنعتی پایه” براون گفت: در اعلام برنامه. “ما افتخار می کنیم به کمک این کسب و کار و اقتصاد منطقه ای به ویژه در این شرایط سخت اقتصادی دوره است.”

شتاب پرداخت در حال حاضر در مجموع بیش از 200 میلیون دلار.

L3Harris سهام بسته به عنوان بالا به عنوان $230.04 سهم در فوریه. 12 اما پس از آن کاهش یافته است به عنوان کم به عنوان $150.22 در 23 مارس در coronavirus مربوط به کاهش است که تحت تاثیر قرار به طور کلی بازار سهام و بخش دفاع. L3Harris’ قیمت سهام پس از آن شروع به بهبود می یابند کمی بسته شدن روز پنج شنبه در $159.80 در بورس نیویورک معامله.

قهوه ای اشاره کرد, هر چند که 20 از 21 وال استریت تحلیلگران که به دنبال L3Harris یک “خرید” و یا “بهتر” امتیاز در سهام این شرکت.

قهوه ای نیز خطاب به این موضوعات در طول گسترده مصاحبه:

ادغام و divestitures: قهوه ای می گوید اضافی ترکیب و ادغام نیست, اولویت فعلی برای L3Harris.

این شرکت تمرکز خود را در ادامه آن سه سال از برنامه یکپارچه سازی سابق هریس و L3 فن آوری به ادغام شرکت.

براون گفت: L3Harris شناسایی واحدهای کسب و کار به نمایندگی از 8 درصد به 10 درصد از companywide درآمد که “آیا استراتژیک مناسب با شرکت” و نامزدها برای واگذاری. حرکت های حسابداری برای حدود یک سوم از این تعداد در حال حاضر اعلام شده است.

در ماه مه L3Harris تکمیل قبلا اعلام فروش آن فرودگاه امنیتی و اتوماسیون کسب و کار به Leidos برای $1 میلیارد. با درآمد سالانه حدود 500 میلیون دلار L3Harris امنیت و سیستم های تشخیص و مک دونالد Humfrey اتوماسیون واحد های در حال استفاده توسط حمل و نقل هوایی و حمل و نقل صنایع تنظیم مقررات و آداب و رسوم مقامات دولتی و سازمان های اجرای قانون و تجاری و دیگر امنیت بالا امکانات.

زمان دیگر divestitures در شرایط بازار بستگی دارد.

کار از خانه: حدود نیمی از L3Harris’ کارکنان در حال حاضر در حال کار از راه دور به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس هر دو companywide و در Brevard County است.

“این کار بسیار موثر” براون گفت: با کارکنان بسیاری از پیدا کردن که آنها در حال پربارتر کار از خانه.

با کار در خانه, کارکنان نیز وضعیت بهتر در مراقبت از فرزندان خود را که در حال رفتن به مدرسه و یا یک عضو خانواده زندگی در محل اقامت.

برای کارکنان مشغول به کار در سایت L3Harris اتحاد برقرار اجتماعی فاصله ترتیبات; لغو سفر و وقایع خارجی; آغاز بهداشتی روش های غربالگری در معرض خطر امکانات و مبهوت کار شیفت دوباره طراحی ایستگاه های کاری و اجرا دقیق تمیز کردن پروتکل ویژه برای تولید امکانات.

کمک به جامعه: قهوه ای گفت: L3Harris متعهد به کمک به جوامع در آن حضور دارد و همچنین کارکنان خود دریافت کنید از طریق coronavirus بیماری همه گیر.

در میان چیزهای دیگر این شامل تامین تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و قابل حمل ماسک; افزایش کمک های مالی به سازمان های جامعه مانند ایران و کمک به کارکنان خود را که در حال تجربه مشکلات.

دیو برمن است که دولت سردبیر در فلوریدا امروز.

تماس با برمن در 321-242-3649 یا [email protected] توییتر: @bydaveberman

پشتیبانی محلی نگاری: پیدا کردن ارائه می دهد برای مشترکین جدید در floridatoday.com/subscribe.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>