La Quinta مسکن مقرون به صرفه پیچیده برای سالمندان دوباره باز می شود و پس از 48 میلیون دلار پروژه

مایدزرت | No comments

کتی کلین نقل مکان به واشنگتن خیابان آپارتمان در ماه دسامبر پس از بیش از دو سال زندگی بدون مسکن دائمی. او مانده بود و با خانواده و دوستان و حدود نه ماه در خیابان — چیزی که او هرگز انتظار می رود پس از زندگی در همان خانه در کوه برای 25 سال است.

او در حال حاضر ساکن در یک آپارتمان یک اتاق خوابه با آشپزخانه بزرگ ریزه اندام پاسیو در فضای باز و فضای گنجه. هموار گردشگاهها و پارک سگ به او مقدار زیادی از اتاق را به ورزش کرکی 13-year-old dog, Zoe. مدیران و همسایگان شده است استقبال, او گفت:.

“من احساس می کنم راحت اینجا من چند نفر از دوستان” کلاین گفت. “من دوست دارم آن را در اینجا. من فقط خیلی ممنون به خیابان.”

خیابان واشنگتن آپارتمان 140 واحد مسکن مقرون به صرفه پیچیده برای سالمندان کم درآمد از Coachella Valley مسکن ائتلاف در لا کوئینتا دوباره باز در اواخر سال 2019 پس از 48 میلیون دلار نوسازی و توسعه است که تقریبا دو برابر ظرفیت آن است.

در یک روبان برش در پنجشنبه CVHC مدیر اجرایی جولی Nbsp گفت: این بزرگترین ارشد اموال غیر انتفاعی مسکن مقرون به صرفه توسعه تا کنون ساخته شده است.

اما در آن سال از تلاش های از شهرستان و غیر انتفاعی مقامات به سنگ فرش با هم تامین مالی — به علاوه تنظیم یک قرارداد با یک هتل محلی به ساکنان خانه در طول روز شده.

“ما بسیار افتخار به شما این فرصت برای ایجاد این جامعه با این کار بسیاری از مردم” و Nbsp گفت. “در آن طول می کشد چشم انداز از رهبران جامعه به آن آغاز شده است.”

جلسه نیاز رو به رشد

در واشنگتن خیابان آپارتمان اجاره محدوده از $341 به $745 بسته به درآمد متقاضی و نمره های اعتباری.

تقاضا قابل توجه است: تمام واحدهای در حال حاضر اشغال شده و یا در مورد به و وجود حدود سه سال در لیست انتظار برای متقاضیانی که می خواهند به حرکت به اموال.

“ما در حال دیدن سالمندان باید بیشتر مقرون به صرفه مسکن” گفت: CVHC جامعه مدیر روابط خاویر لوپز.

ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری در سال 2017 یافت می شود نزدیک به 2 میلیون خانوار با مردم در سن 62 ساله و مسن تر باید بسیار کم درآمد پرداخت بیش از 30 درصد از درآمد خود را برای مسکن و یا زندگی می کنند در سر می برند و یا بی کیفیت واحد است.

Kraig Johnson, دستیار مدیر اجرایی خدمات خانواده یهودی از کویر است که ارائه می دهد طیف وسیعی از خدمات اجتماعی گفت: بسیاری از سالمندان کم درآمد در یک درآمد ثابت ممکن است یک حادثه دور از دست رفته پرداخت اجاره ارائه شود که آنها بدون یک مکان به مکان زندگی می کنند.

“در بیشتر قسمت ها, آن را فقط به افرادی که به انجام همه چیز را راست که تجربه چیزی, که آیا آن یک اورژانس پزشکی یا مالی اضطراری می اندازد که زندگی خود را به یک سقوط,” او گفت:.

بسیاری از سالمندان در ثابت درآمد مالی را تجربه استرس در ماه های تابستان که قبوض آب و برق به موشک وار رفتن جانسون گفت. و در حالی که چندین مجتمع های آپارتمانی که تخصص در مسکن سالمندان کم درآمد جانسون گفت که تقاضا جلبک عرضه است.

“ما می دانیم که آن را بسیار دشوار است برای پیدا کردن یک ارشد مقرون به صرفه جای” او گفت:. “از کسانی که در مجتمع های آپارتمانی ما می دانیم که وجود دارد ما می دانیم که وجود دارد بسیار قابل توجه لیست انتظار.”

سال در ساخت

واشنگتن خیابان آپارتمان ملک در اصل ساخته شده در سال 1980. در سال 2008 در شهر La Quinta به دست آورد اموال و ضمیمه آن را به ترکیب آن را به شهرستان.

نوسازی برنامه رو در جریان است اما حل یک دولت توسعه برنامه چند سال بعد از قرار دادن این پروژه در خود نگه دارد.

سپس در سال 2017 CVHC کردم $28 میلیون دلار اعتبار مالیاتی برای jumpstart این پروژه است. بقیه تامین مالی از ایالات متحده وزارت کشاورزی توسعه روستایی برنامه La Quinta سازمان مسکن و سه بانک آمریکا نهاد.

پسر عمو دیویدسون, که زندگی در این مجموعه پس از سال 2014 و نشسته در لا کوئینتا سازمان مسکن به عنوان یک مستاجر نماینده به یاد زمانی که نوسازی برنامه رو دوباره راه اندازی شود.

او با تمجید از مقامات محلی برای گرفتن این پروژه انجام می شود و صرفه جویی در هزینه های که در آن آنها می توانند.

“پیگیری بودجه آنها باید آن شگفت انگیز بود,” او گفت:.

ساخت و ساز آغاز شد در سال گذشته تحت پیمانکار خورشید کشور سازندگان. برنامه های طراحی به کار گرفته شد توسط Diego سان-بر اساس Studio E. معماران. ساخت و ساز شامل دو مرحله است: نوسازی موجود 72 واحد و ساختمان یکی دیگر از 68 جدید به جای بیشتر ساکنان.

در طول بازسازی ساکنان فعلی نقل مکان به طور موقت به Homewood Suites by Hilton, La Quinta. در آغاز ممکن است پس از جشنواره نجومی.

آنها قرار بود به ترک در اکتبر اما ساخت و ساز به تعویق افتاد. این نگران پروژه مدیریت کنی راجرز که نمیفهمد ساکنان می خواهید به بازگشت به خانه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

اما به جای آنها دریافت بازخورد مثبت در مورد اقامت در هتل که در آن آنها تا به حال به طور منظم غذا و خدمات به همراه ساعت و خوشحال.

“بزرگترین ترس آنها می شود اضطراب به عقب بر گردیم اما آنها عاشق زندگی در هتل” راجرز گفت.

Homewood مدیر کل براد Poncher گفت: مسکن سالمندان متفاوت تر تجربه خود را با استاندارد هتل و مهمان. آنها نیاز به جای برخی از ساکنان با سگ و یا دیگران با مسائل مربوط به سلامت.

اما کارکنان در زمان به مراقبت از ساکنان و به نوبه خود آنها را توسعه دوستی — یک شهروند تبدیل Poncher و همسر خود را به یک نام تجاری جدید از کافه بستنی, او گفت:.

“ما تا به حال واقعا دلگرم کننده تجارب” Poncher گفت.

بالا بردن نوار

La Quinta شهردار لیندا ایوانز که صحبت در پنجشنبه برش روبان گفت: این شهرستان از لا کوئینتا است در مورد 1800 واحد مسکونی مقرون به صرفه. با این پیچیده آنها می خواستند برای بهبود امکانات موجود, او گفت:.

“ما چیزی و بالا بردن نوار و آن را بهتر از” ایوانز گفت. “این مهم است برای ایمنی و کیفیت زندگی است.”

این ساختمان مجهز به انرژی کارآمد با دو لعاب ویندوز, انرژی استار-دارای سقف های بادی آشپزخانه محدوده و شیر restrictors.

CVHC نیز می گوید: آن را در حال حرکت رو به جلو برای رسیدن به توسعه گواهی LEED ملی امتیاز استاندارد برای ساختمان های سبز.

چند ساختار و توسعه و محافظت از ترافیک در خیابان واشنگتن توسط یک دیوار و مرز توسعه مسکونی در طرف دیگر نیز به جامعه اتاق با کامپیوتر و منابع آموزشی.

دو تناسب اندام اتاق لباس های شسته شده امکانات دو استخر شنا, مسیرهای پیاده روی و یک سگ در پارک ها امکانات ارائه شده در امید افزایش کیفیت زندگی ساکنان.

لوپز, جامعه, مدیر روابط برای CVHC گفت: بسیاری از سالمندان می خواهید به فعال سبک زندگی در دوران بازنشستگی خود را — مهم این است که پیدا کردن مکان های که در آن کسانی که در یک درآمد ثابت را می توانید استطاعت.

لوپز تماس کار خود را به آژانس “سرمایه داری با قلب.” آنها توسعه یافته بیش از 2000 خانه های تک خانواری و حدود از 2900 خواص اجاره

“این یک جزوه از این دست تا” لوپز گفت.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار و املاک و مستغلات در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458 یا [email protected] دنبال ملیسا در توییتر @melissamdaniels

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>