La Quinta بوکسور Brandun لی مقیم زمان بی سر و صدا در حال آماده شدن برای مسابقات قهرمانی جهان

مایدزرت | No comments

این یک بعد از ظهر چهارشنبه در فوریه و قهرمان بوکس حرفه ای Brandun لی فقط به پایان رسید دومین تمرین روز در خانه اش در لا کوئینتا. ترین روز او به یک سوم تمرین و در روزهای سه شنبه و پنج شنبه ها او را مخلوط کنید و در کلاس در دانشکده کویر جایی که او با یک دانشجوی تمام وقت.

لی ممکن است تنها جدی pro بوکسور است که تمام وقت دانشجو. او چهار کلاس این ترم و انتقال به Cal State سن برناردینو در پاییز با هدف کسب مدرک لیسانس خود را در عدالت کیفری.

او به خوبی می تواند یک قهرمان بوکس جهان ،

“راه من مطرح شد من نه فقط با تمرکز بر بوکس گفت: Lee 20. “من یک طرح B. اگر بوکس کار نمی کند — امیدوارم آن را ندارد — همیشه یک طرح B.”

لی که تبدیل حرفه ای در دسامبر 2016 به عنوان ارشد در لا کوئینتا دبیرستان خود را قرار داده است رکورد شکست نخورده (18-0, 16 knockouts) در خط چهار شنبه, مه 13 برابر Camilo پریتو (15-2, 10 کوس) در 10 دور فوق العاده سبک تقلا.

مبارزه خواهد بود که رویداد اصلی در SHOBOX: نسل بعدی کارت های زندگی در SHOWTIME از Grand Casino Hinckley در Hinckley, Minn.

لی نظم و انضباط است که یک دلیل بزرگ چرا برخی از جمله Coachella Valley بومی و پنج بار قهرمان جهان تیموتی برادلی جونیور می گویند که لی می تواند یک قهرمان جهان در 140 پوند بدست آورد قبل از اینکه طولانی است.

خود برنامه است regimented. او مجموعه ای از لباس های خود را برای روز بعد هر شب به دلیل آن می تواند صرفه جویی در چند دقیقه با ارزش از یک روز که اغلب شامل مدرسه سه جلسه تمرینی در بدنسازی صفحه اصلی خود را در پدر و مادر گاراژ گاهی اوقات مبارزه و وقت خود را با خانواده.

بیشتر: 30 سال بعد شکن داگلاس هنوز هم زندگی در لحظه ای که او را ثروتمند و مشهور

بیشتر: برنارد هاپکینز در حال حاضر دارای یک تم برای بوکس از مشاهیر القای سخنرانی

“من همیشه انجام کاری” لی گفت. “این یک برنامه پر مشغله. زمان پول است.”

در یک زمان و لی یکی از بالا, از جنگجویان در جهان است. او 8 سال زمانی که او جنگیدند برای اولین بار و ضرب و شتم حریف خود را در حالی که تنها با استفاده از دست چپ خود را. او برای اولین بار برنده مسابقات قهرمانی ملی در 9 است که تقریبا بی سابقه و برنده چهار junior دستکش طلایی قهرمانی در حالی که تدوین یک رکورد تازه از 181-9.

هر چند Lee امضا شش رقم مقابله با مشهور بوکس مدیر کامرون Dunkin که بیش از Dunkin تا به حال پوسته به ثبت نام در یک بوکسور کار نسبت به مدرک دانشگاهی چیزی بود که لی پدر و مادر ساخته شده غیر قابل مذاکره است.

“مثل 99 درصد از جنگجویان آنها نگاه نکنید چه اتفاقی خواهد افتاد زمانی که آنها ضربه 45 50 سال پیر گفت:” لی پدر بابی لی که هم قطار خود را ، “من همیشه به Brandun که دانش قدرت است. شما باید به تحصیل شد.”

لی بود فقط 14 هنگامی که او برای اولین بار sparred در برابر برادلی. کلیسای جامع شهر مادری بود که بدون شکست قهرمان جهان به پایان رسید و مانی Pacquiao 15-مبارزه با win streak یک سال پیش از آن.

اما لی برگزار شد خود را برادلی گفت و ارائه معتبر ضد پانچ توانایی که تکرار سابق قهرمان خوان مانوئل مارکز که برادلی بعد از شکست برای حفظ سازمان جهانی بوکس را به عنوان سبک وزن.

“و من sparred چهار کامل دور و پسر بود من تحت تاثیر قرار با حلقه خود ضریب هوشی و سرعت و زمان و حرکت” برادلی گفت: در پی مصاحبه. “برای یک مرد جوان با هیچ نرم افزار تجربه او قادر به نگه داشتن خود را.”

برادلی اضافه شده است که او معتقد است لی حلقه ضریب هوشی و سرعت و زمان و حرکت برای تبدیل شدن به یک قهرمان جهان است.

مربی فردی اسپرزا که با این نسخهها کار به عنوان دستیار مربی برای لی معتقد است که لی قدرت دفاعی و همچنین مجموعه او از هم جدا. اما شاید بیش از خود نظم و انضباط.

“تفاوت شماره یک نظم و انضباط” اسپرزا گفت. “Brandun گوش می دهد و این مهم است.”

لی می داند که جاده به مسابقات قهرمانی جهان است که تنها برای گرفتن سخت تر است. کار را تبدیل به بیشتر از یک اولویت مخالفان سخت تر خواهد شد و حواس او را پرت تشدید خواهد شد.

بنابراین خود را به عنوان نرم افزار حرفه ای پیشرفت لی و پدر خود را تبدیل به آموزش تا درجه یک.

لی تشبیه سفر خود به او و هر بوکسور بالا رفتن از کوه. او گفت که تنها تعداد کمی در حال رفتن برای رسیدن به بالا و او را از رفتن به اجازه دهید حواس او را پرت یا عدم کار او جلوگیری از بودن یکی از آنها است.

“نکته اصلی که باعث می شود یک جنگنده خوب است که نظم و انضباط و تعهد” لی گفت. “منظورم این است که شما می توانید تمام مهارت در جهان — اگر شما در حال اختصاص داده شده شما نمی منظم آن را اتلاف استعداد است.”

لی spars در Indio Boys & Girls Club برابر بوکسورهای از سراسر جهان از جمله المپیک, جهان, قهرمان, قهرمان سابق جهان و برخی از ورزش را افزایش ستاره ها. او تولیدات سبک خود را پس از بوکسورهای مانند Floyd Mayweather Jr., فلیکس ترینیداد, روی جونز جونیور و Jaron انیس اما میدارد چیزهایی که از بچه ها او spars برابر بیش از حد.

“Brandun یک جانور گفت:” انیس که 24-0. “او واقعا هوشمند به عنوان به خوبی و بزرگ حلقه IQ اما شما می توانید را فراموش کرده ام در مورد قدرت خود را چرا که او تا به توانایی برای پایان دادن به دعوا زود است.”

شکست نخورده rising star Devin هانی افزود: “اگر شما شنیده ام از Brandun لی شما خواهد شد بسیار به زودی.”

بخشی از آنچه را نگه می دارد لی انگیزه زندگی, بوکس, رویای است که خود را برادر بزرگتر خود را عمو و پدربزرگش بودند هرگز قادر به رسیدن به خود را در بوکس حرفه.

او و پدر خود را در حال و نه در هیچ عجله ، بابی لی می خواهد پسرش را به وقت خود را در حالی که گرفتن قوی تر و در یک یا دو سال آنها فکر می کنم او آماده خواهید بود به گرفتن فوق العاده سبک وزن و سبک وزن بخش توسط طوفان.

“من می تواند مبارزه Brandun برای عنوان قهرمانی جهان در این سال” بابی لی گفت: “اما من فکر نمی کنم Brandun توسعه داده است مرد قدرت است. که تنها چیزی که من در انتظار.

“تصور کنید اگر من یک کمی بیشتر بیمار اجازه رشد او را کمی بیشتر او را به نفع شک این چیزی است که من در انتظار. این چیزی است که ما همه در انتظار است.”

اندرو جان را پوشش می دهد BNP Paribas Open برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او در توییتر دنبال: @Andrew_L_John. ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>