La Quinta شورای تاخیر رای در رقابت غرفه کف دست مرکز خرید. اینجا چرا

مایدزرت | No comments

رای در یک رقابت مرکز خرید در لا کوئینتا به تعویق افتاد توسط شورای شهر سه شنبه شب به توسعه زمان به ریز لحن طراحی به دیدار این شهر چشم انداز برای بسیاری خالی در نظر گرفته شود “دروازه” به شهر.

“به قول کسی که صحبت امشب ما تعهد منجر به چشم انداز این شهر و من کاملا مطمئن هستم که ما هنوز وجود دارد,” Councilmember کاتلین فیتزپاتریک گفت.

غرفه کف دست مرکز خرید پیشنهاد شده است به عنوان یک 120,000 فوت مربع توسعه در بسیاری خالی در گوشه شمال غربی خیابان 50 و Jefferson Street لنگر توسط یک غرفه سوپر مارکت ها و ایستگاه های گاز.

زمین شده است طبقه بندی تجاری/خرده فروشی از جمله یک ایستگاه گاز.

کمیسیون برنامه ریزی برگزار شد چهار طولانی جلسات عمومی در این پروژه یک گذشته برگزار شد و در ماه دسامبر هنگامی که در کمیسیون تصویب آن در شورای شهر با توصیه برای تصویب.

تصمیم به ادامه جلسه عمومی 3 مارس آمد و در پایان تقریبا 4½-ساعت بحث و گفتگو که در طی آن نزدیک به دو دوجین افرادی که بسته بندی شده شورای مجلسی صحبت کرد و در برابر این پروژه است.

مخالفان بسیاری از ساکنان نزدیک گفت: آنها نمی خواهند به زندگی در کنار یک ایستگاه گاز, اما همچنین با اشاره به افزایش ترافیک و تاثیر منفی بر ارزش ملک به عنوان نگرانی.

“من نه مخالف به غرفه ما نیاز به بازار دیگر; ما لازم نیست یکی دیگر از ایستگاه گاز” گفت: Yolanda میلز با اشاره به برنامه ریزی برای اضافه کردن پمپ های سوخت در Ralphs در مرکبات پلازا به طور مستقیم در سراسر Jefferson Street از غرفه کف دست سایت.

“من می خواهم برای شما برای عبور از این” میلز گفت.

طرفداران گفت: این منطقه نیاز به یکی دیگر از فروشگاه های مواد غذایی و با اشاره به این که شغل ایجاد خواهد شد از جمله بالا پرداخت مواضع اتحادیه با فروشگاه مواد غذایی و اضافه درآمد برای شهر است.

“من فکر نمی کنم وجود دارد تا به حال برای رفتن به یک پروژه مناسب برای هر سایت کامل” گفت: La Quinta ساکن و صاحب کسب و کار الایزا, Guerrero است.

“من فکر می کنم جامعه نیاز به این. ما شده ایم بدون یک فروشگاه مواد غذایی به بخش جنوبی La Quinta پس از 2014” او گفت:.

Cheri Flores, مدیر برنامه ریزی برای شهر گفت: بسیاری تایید شده برای یک ایستگاه گاز از سال 1999 که اولین طرح توسعه ارائه شد.

گرگ Bever یک شریک با پروژه توسعه دهنده Lundin توسعه شرکت ، گفت: ایستگاه های گاز در حال رایج شدن الزامات مورد نیاز برای فروشگاه های مواد غذایی.

“اگر ما سوخت مرکز ارتباط با Ralphs (در خیابان) و نه با غرفه های آن قرار می دهد غرفه در یک نقطه ضعف” او گفت:.

غرفه یک high-end بازار خود را با نزدیکترین محل در رانچو سانتا مارگاریتا. این بخشی از Albertsons شرکت که همچنین شامل وان و Safeway.

فروشگاه حمل موارد به طور معمول در بر داشت در یک Albertsons یا وان با قیمت های رقابتی Bever گفت.

“اما آن را فراهم می کند یک انتخاب گسترده از حق بیمه محصولات ارواح و شراب مجلل و گاهی اوقات نادر و عجیب و غریب تخصصی محصولات و خدمات” Bever گفت. “همه چیز کلاس اول است.”

Lundin طرح همچنین خواستار چهار ساختمان با درایو-thrus که ساکنان اعضای شورا و توسعه دهندگان مخالف برای استفاده از غذاهای آماده.

“من دوست دارم که … توسعه نمی خواهید سریع مواد غذایی وجود دارد” Councilmember استیو سانچز گفت. “آن را فقط نمی خواهد ترکیب با محله.”

Bever گفت: درایو-thrus در حال برنامه ریزی برای انواع دیگر کسب و کار در ذهن مانند کافی شاپ ها و بانک ها.

“این خوب نیست به اندازه کافی برای ما’

در خواست کمیسیون در طول ماه اکتبر جلسه عمومی Lundin بازگشت به کمیسیون برنامه ریزی در ماه دسامبر با تغییرات طراحی که شامل علاوه بر این از هنر و چهار مکان تجمع به سقوط بیشتر در خط با طرح شهر برای re-تجسم بزرگراه 111 راهرو به صورت “خرده فروشی و سرگرمی.”

اما اعضای شورای احساس شده بیشتر شبیه یک چاره اندیشی موقت و نبود کیفیت به دنبال مکان نخست است که در خدمت به عنوان دروازه ورود به این شهر و آن SilverRock گلف رفت و آمد مکرر که در آن مونتاژ و Pendry هتل لوکس در حال توسعه هستند.

“ما آن را انجام نمی, تنها دریافت, و من نمی خواهم که به صدای بی ادب, اما این خوب نیست به اندازه کافی برای ما است از احساس من و احساس من, پس از اولین بار من تو را دیدم این سایت طرح” شهردار لیندا ایوانز گفت.

“اگر وجود دارد رفتن به یک ایستگاه گاز توسط Ralphs و ما هیچ چیز با این قطعه از اموال آنها را به سود فوق العاده در شهر Indio. و کاملا صادقانه است که یک سرمایه گذاری خوب برای ما” ایوانز گفت.

اگر مورد تایید این مرکز می تواند کمک $560,000 به $660,000 در فروش, درآمد مالیاتی به شهرستان در هر سال خبر داد. ارزیابی ارزش اموال $28 میلیون که عملکرد حدود 12000 دلار به $17,000 هر سال در مالیات بر املاک برای شهرستان به عنوان به خوبی.

ایوانز اضافه شده است که این پروژه فقط در مورد درآمد اما او دوست دارد به غرفه فروشگاه و عناصر آن را به شهرستان.

خاک زیادی نیاز به رفتن

غرفه کف دست است که در برنامه سوم توسعه مطرح شده است که 12.5 هکتار سایت.

برای اولین بار به شهر آمد و در مارس 1999 به عنوان رانچو سیلو و تصویب شد به عنوان یک 110,000 فوت مربع مرکز خرید با زمین تقسیم به هفت بسته شد اما هرگز ساخته شده است.

در سال 2002 یک طرح خاص متمم تصویب شد برای 100,460 فوت مربع مرکز خرید تغییر نام Fairway پلازا آن نیز ساخته نیست.

در 2018, Lundin توسعه شرکت. جلو آمد با یک طرح خاص متمم درخواست برای بزرگتر, مرکز خرید تغییر نام غرفه کف دست با بسیاری تقسیم به 12 بسته به جای 12 ساختمان.

در حالی که شورای پشتیبانی از یک ایستگاه گاز آنها نمی مانند محل پیشنهاد شده و در انتهای جنوبی مرکز خرید, همراه, Jefferson, خیابان.

Councilmember رابرت رادی در روز سه شنبه پیشنهاد کرد در حال حرکت ایستگاه گاز به سمت مرکز توسعه, در امتداد لبه شرقی که ارائه بیشتر نفوذ و رو در جفرسون در حالی که اجتناب از تراکم ترافیک در خیابان 50.

“اگر من و من تصور خودم رانندگی جنوبی در جفرسون و من در مورد به حق در خیابان های 50 و پنج سال از در حال حاضر, من قطعا می خواهید این زمین توسعه یافته است. من نمی خواهم برای دیدن یک پچ از خاک وجود دارد” رادی گفت.

اما مسائل استراتژیک با این پروژه سخن گفت و معتقد بود توسعه خواهد پشیمانی قرار دادن ایستگاه گاز که در حال حاضر برنامه ریزی شده است.

او همچنین پیشنهاد توسعه دهنده نگاه در یک مخلوط با استفاده از جزء به توسعه است.

“بحث ما بیشتر و بیشتر در مورد قابل پیاده جوامع; از کجا می توانم زندگی می کنند که من فقط باید برای رفتن به آنچه که من نیاز دارند و این فرصتی است برای من” رادی گفت.

شهردار Pro Tem جان پنا گفت که زمان برای انجام پروژه راست.

“من فکر می کنم ما به یک زمان ما در تاریخ توسعه که در آن ما می توانیم زمان ما, ما می توانیم پروژه های طراحی خواهد شد که هر دو در دسترس و کاربردی” پنیا گفت.

“در بیشتر قسمت ها این است,” او گفت:, اما وجود دارد اتاق را برای بهبود و او را به حرکت ادامه جلسه عمومی اجازه می دهد تا توسعه زمان بیشتری را به لحن خوب طراحی شده است.

آفتاب صحرا خبرنگار شری Barkas پوشش شهرهای La Quinta, هندی چاه رانچو مایراج و نخل کویر. او را می توان در رسید [email protected] یا (760) 778-4694. او در توییتر دنبال کنید @TDSsherry

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>