La Quinta گراد سهام خود در ماجراهای پس از coronavirus نگرانی خود را مورمون ماموریت

مایدزرت | No comments

هنگامی که آخرین صحبت ما را به La Quinta بالا فارغ التحصیل گوردون Haskell او گرفتن آماده برای شوک فرهنگی خود مورمون ماموریت به اکوادور.

تقریبا دو سال بعد Haskell در صحرا و به عنوان سرنوشت آن را داشته باشد او را در حال تجربه همان چیزی دقیق.

“بازگشت به اینجا در ایالات متحده و مورد استفاده قرار گرفتن به همه چیز دوباره به صداقت در حال حاضر آن را یک شوک فرهنگی آمدن به اینجا” گفت: Haskell که در بازگشت به ایالات متحده در مارس 28. “گرفتن استفاده می شود به صحبت کردن و شنیدن زبان انگلیسی. و البته عادت به بودن در قرنطینه و تمام شده است که عجیب و غریب است.”

تنها آمریکا زیاده پس او بازگشت و تا کنون ؟ او یک Powerade در دایره K در راه خانه از فرودگاه. دیگر از آن او رفت و از قرنطینه در اکوادور به قرنطینه در لا کوئینتا.

Haskell دو سال مورمون ماموریت قطع شد و دو ماه کوتاه با coronavirus نگرانی. او قرار بود به اقامت در اکوادور سرمایه شهر کویتو تا ژوئن 2. اما به عنوان کشور خود را برای دو سال گذشته بود و در حال تعطیل و هیچ پرواز قرار بود که اجازه خروج از کشور, Haskell بود به سرعت گفت بسته و در یک هواپیما. در غیر این صورت او می توانست به احتمال زیاد گیر شده است در اکوادور تا بعد از ویزا منقضی شده است.

بیشتر: راهنمایی برای عاقل تعطیلات در خانه: شماره 1 قرار دهید تا تصویر شماره 2 دریافت رایگان سالاد کلم

بیشتر: این کویر ورزشکار نخبگان استعداد رفتن به Ohio State: دیدار والیبال نابغه بن براون

در ابتدا Haskell گفته شد او را به عنوان صفحه اصلی در سه هفته اما به عنوان coronavirus به سرعت گسترش در سراسر جهان آن را روشن بود که او خروج خواهد باید با سرعت بالا.

“هنگامی که آنها اعلام کرد که رفتن به نزدیک مرزهای اکوادور آنها در تلاش بودند برای به دست آوردن تمام آمریکایی شمالی به خارج از کشور” Haskell گفت. “سفارت ایالات متحده پرداخت برای یک زن و شوهر هواپیماهای چارتر و پس از آن ما در ایالات پرواز. آنها فقط به ما و گفت: “بسته کیسه های خود را, شما در حال رفتن به خانه است.’ و پس از آن ما در یک هواپیما. ما پرواز را از اکوادور به هوستون به دنور به پالم اسپرینگز.”

Haskell گفت: در پرواز از دنور به پالم اسپرینگز او یکی از تنها پنج مسافر. پس از بازگشت به ایالات متحده, و به او گفته شد به قرنطینه برای 14 روز به عنوان یک احتیاط به طوری که آنچه که او انجام شده است از آنجا. با وجود این ماموریت که برش های کوتاه, او دریافت اعتبار کامل برای تلاش های خود را و او شده است از او مبلغ وظیفه.

به طور معمول, هنگامی که شما به خانه می آیند از دو سال ماموریت شما انتظار می رود یک جشن یا به نوعی با هم با دوستان و خانواده. هسکل و بعد فورا رفت واز به انجام این کار نشده است.

“این نوع مانند من چپ ایالات متحده به صورت دو سال یک بار من پشت کردم به همه بخشی از برخی از مرتب کردن بر اساس از داخل شوخی است که من در بر او گفت:” با یک خنده.

جدا از دست رفته خانواده اش, Haskell نیز از دست رفته در حدود دو سال از فرهنگ عامه و رسانه های اجتماعی و ورزشی. او گفت که او به سختی نتواند آن را در همه اما مردم قطعا به او گفت در مورد فیلم و تلویزیون نشان می دهد او را ندیده است مانند “انتقامجویان پایان بازی.” او از دست رفته گذشته دو سوپر کاسه هر چند او متوجه خواهد شد که آنها را در ایمیل با خانواده. او گفت که او همیشه به مردم می گوید که آخرین فیلم او قبل از او در سمت چپ بود “Bohemian Rhapsody” و است که معمولا شگفتی مردم چگونه پیش که به نظر می رسد.

Haskell هدف در حال حاضر هر دو در طول قرنطینه و پس از به آماده برای بازی فوتبال در پاییز. قبل از او در سمت چپ برای اکوادور به او گفته بود با دانشگاه مونتانا در مورد اینکه ترجیح پیاده روی در. اما پس از دو سال خیلی تغییر کرده است در مونتانا فوتبال برنامه به طوری که گزینه نیست برای Haskell کنه.

هسکل به حضور و بازی در فوتبال در دانشکده کویر این سقوط و او را هیجان زده در مورد آن.

“آره, من در حال حاضر اعمال می شود به COD و قبول کردم بنابراین من در حال حاضر برنامه ریزی برای رفتن به COD و بازی فوتبال. من در حال حاضر به صحبت برخی از مربیان” Haskell گفت. “البته ما نمی دانیم که اگر حتی برای رفتن به یک فصل اما امیدوارم. من بیش از حد نگران مونتانا چیزی که COD خواهد بود یک گزینه عالی و همچنین من می توانم آنها را سرزنش آن دو سال بوده است و من نبوده است بازی فوتبال است.”

هسکل که بازی در حالت تهاجمی و دفاعی خطوط و به عنوان یک بیمارستان در لا کوئینتا دبیرستان دهکدهای از دست داد برخی از وزن خود را در طول زمان در اکوادور با تشکر در بخش بزرگی به همه راه رفتن و پیاده روی او انجام داد. یکی از این چند بار او را به بلند کردن وزنه در خانه یک Ecuadorean مردی که تا به حال را تغییر “بدنسازی صفحه اصلی” یک نوار با سنگ های بزرگ متصل شده و در انتهای هر.

او می خواست Haskell آنها را امتحان. از آن آسان بود برای گوردون به بالابر اما او وانمود مانند آن را فوق العاده سنگین که به دست آورد یک خنده از جدید خود را Ecuadorean ،

با وجود عدم سنتی, بدنسازی, تمرینات Haskell فکر می کند که ماموریت قطعا او را یک بازیکن فوتبال بهتر.

“من بدست سبکتر اما من احساس می کنم سریع تر سالم تر و بزرگتر شدم” گفت: Haskell, در حال حاضر 20. “و من در حال حاضر شروع به کار کردن و به عقب بر گردیم در فوتبال شکل است.”

و با توجه به Haskell بیشتر از همه از فوتبال measurables در جهان است و بلوغ یکی از دستاوردهای یک ماموریت.

Haskell گفت که او لذت می برد خود را 22 ماه در اکوادور و یک تن یاد گرفته. برای شروع او به زبان اسپانیایی مسلط پس از دانستن زبان اسپانیایی در تمام زمانی که او وارد است.

“ماموریت بزرگ بود. این واقعا یک چشم بازکن برای من و باید از این فرصت برای خدمت به مردم دیگر عالی بود” Haskell گفت. “من می دانم که بسیاری از مردم وجود دارد و من دوست دارم برای آنها. آنها فقط به یکی دیگر از خانواده من است که هرگز فراموش نخواهم کرد.”

در واقع یکی از تجملات او از دست رفته که او را به پرش راست به در حال حاضر که او در ایالات متحده دوباره در حال قادر به استفاده از تلفن خود را در هر زمان.

که او می زد ، دوستان جدید خود را در اکوادور ،

“این یک تجربه زندگی در حال تغییر برای قرار دادن آن را در فقط چند کلمه” او گفت:. “من قادر به دست آوردن بسیاری از فضائل و من تا به حال این فرصت را به یاد بگیرند که چگونه به یک رهبر بهتر, چگونه به صبر بیشتر و فقط به طور کلی سعی و کوشش و نظم و انضباط. من حدس می زنم من می خواهم بگویم آن را واقعا تبدیل یک پسر به یک مرد مانند آنها می گویند.”

Shad قدرت یک مقاله نویس در خورشید صحرا. او را در رسیدن به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>