La Quinta منظور تعطیل عمومی و خصوصی و پارک های ورزشی و دادگاه برای جلوگیری از coronavirus گسترش

مایدزرت | No comments

یادداشت سردبیر: ما را حذف کرده paywall از این مقاله به عنوان یک خدمات عمومی. لطفا در نظر گرفتن اشتراک خورشید صحرا بنابراین ما می توانیم ادامه گزارش در داستان هایی از این دست. با تشکر از شما.

La Quinta مقامات صدور یک فرمان اجرایی سهشنبه منع مردم از استفاده از عمومی و خصوصی در پارک ها و امکانات در سراسر جامعه.

سفارش را پوشش می دهد ویژگی های است که عبارتند از: اسکیت پارک, سگ, پارک, تجهیزات زمین بازی تنیس و pickleball دادگاه شهرستان مدیر جان McMillen گفت.

“ما بسیار فعال. ما قطعا در نظر گرفتن کمی از حرارت آن, اما من فکر می کنم این است که یک زمان همه ما باید برای انجام بخشی از ما را بر عهده دارد,” او گفت:.

منظور اجرایی است لا کوئینتا آخرین پیروی از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom منظور هفته گذشته درخواست کالیفرنیا به پناهگاه در محل مگر اینکه آنها نیاز به رفتن به محل کار و یا اجرای کارهای ضروری.

اولین سفارش در 18 مارس تعطیل تالار شهر به طور نامحدود. همه غیر ضروری کسب و کار تعطیل شد, منظور تایید جمعه. روز یکشنبه در این شهرستان صادر شده به منظور تعطیل کردن زمین های گلف در سراسر شهرستان.

هر کسی که نقض La Quinta سفارشات بعید است که دستگیر شود و مقامات بیشتر متمرکز بر آموزش عمومی در مقررات جدید.

“ما فقط می خواهم مردم بدانند که ما جدی است و این به اجرا گذاشته خواهد شد,” McMillen گفت. “ما قصد داریم به آموزش مردم و … به پایبندی به دستورالعمل.”

او گفت: این شهرستان دریافت نکرده بسیاری از شکایات در مورد مردم و نقض دستورالعمل ها که اجرا شده اند به منظور کاهش گسترش coronavirus اگر چه وجود داشته اند تعداد حوادث.

بیش از آخر هفته به عنوان مثال مقامات نامیده می شدند در کسی که پس از برش قفل استفاده می شد که برای جلوگیری از دسترسی به دادگاه ورزشی در Britz سوختگی پارک. هیچ کس دستگیر شد.

Coronavirus: حیوان خانگی فرزندخواندگی هستند تا در طول همه گیر چون مردم می خواهند شرکت

Coronavirus: گارد ملی مستقر برای پیدا کردن غذا بانک در طول همه گیر

آفتاب صحرا خبرنگار کالین اتگی را پوشش می دهد جرم و امنیت عمومی و جاده ها و بزرگراه ایمنی. او را می توان در رسید [email protected] و یا او در دنبال @tdscolinatagi. پشتیبانی محلی, اخبار, اشتراک, به خورشید صحرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>