La Quinta درخواست برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد در میان افزایش چشمگیر در شهرستان COVID-19 مرگ و میر

مایدزرت | No comments

به عنوان تعدادی از تایید coronavirus موارد در ایالات متحده نزدیک 1 میلیون دوشنبه, La Quinta می خواستم به می دانم که چگونه مقامات دولتی برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد کالیفرنیا اقتصاد است.

اعضای شورای شهر در زمان مراحل اولیه دوشنبه شب برای بازگشایی, شهرستان, رای به اتفاق آرا به لغو محدودیت در تنیس و pickleball و به ارسال نامه ای به دولت و Riverside County مقامات درخواست خود را برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد است.

این اقدامات که گرفته شد در جلسه بسته تکرار درخواست توسط مقامات محلی ایالت برای وضوح بیشتر از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom, که گفت که او نیاز به اطلاعات بیشتر قبل از هر گونه تصمیم گیری ساخته شده است به بلند کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش دهید.

پس از بسته درب جلسه شد, دادستان شهر William H. Ihrke گفت: La Quinta ارسال خواهد “یک نامه رسمی به دولت و مقامات شهرستان از جمله فرماندار کالیفرنیا درخواست یک طرح برای بازگشایی کسب و کار خدمات و سایر امکانات در Coachella Valley.”

La Quinta خواهد بود “مصرف سرب” در این پیشنهاد نامه, او گفت:, و اجازه می دهد تا دیگر Coachella Valley شهرستانها برای ثبت شرکت. نامه درخواست خواهد کرد که برنامه های ساخته شده توسط “خیلی زود مه” Ihrke گفت.

La Quinta اعضای شورای شهر نیز اصلاح شده در این شهرستان اجرایی به منظور محدود کردن ورزش های تفریحی.

La Quinta خواهد شد در حال حاضر اجازه می دهد تا “بازی دونفره در pickleball و زمین تنیس و دیگر غیر-تماس با راکت ورزشی امکانات تفریحی” Ihrke گفت. محدودیت های دیگر در تفریح و سرگرمی در محل باقی می ماند.

اعضای شورا و دیگر مسئولان شهرستان نیز در ادامه به بحث در اواخر روز دوشنبه در مورد چگونه La Quinta خواهد مقابله با پیش بینی بودجه عظیم کمبود. اواسط دره شهر به شدت متکی بر مصرف مالیات یعنی فروش و گذرا اشغال مالیات شده اند که ضربه سخت اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19 بیماری همه گیر.

کالیفرنیا coronavirus: Riverside County اعداد و آخرین نقشه

Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

مسئولان شهرستان پروژه بحران بهداشت و درمان و پس از آن اقتصادی shutdown هزینه La Quinta $7.1 میلیون نفر در سال مالی جاری به پایان می رسد که در ماه ژوئن گفت: شهرستان مدیر جان McMillen.

کارکنان شهرستان باید شناور برش حقوق و دستمزد انجماد خالی فرصت های شغلی به تأخیر انداختن سرمایه پروژه های بهبود و فرو بردن به شهر صندوق ذخیره برای جبران کسری.

همانطور که از دوشنبه, La Quinta گزارش شده بود 59 موارد COVID-19 و مرگ و میر ناشی از این بیماری با توجه به Riverside County مقامات بهداشت عمومی.

CVS سلامت به ارائه COVID-19 تست در آوریل

CVS سلامت اعلام کرد که برخی از فروشگاه ها آغاز خواهد شد ارائه coronavirus تست در پارکینگ خود را و درایو-از طریق داروخانه خطوط.

با شروع در ماه مه CVS سلامت را “ارائه خود سواب آزمون به افراد جلسه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری معیار.”

این حرکت علاوه بر آزمایش در مقیاس بزرگ این شرکت ارائه شده است در برخی مکان ها در پنج کشور از مارس. جدید خود تست سواب را در تا 1000 CVS مکان تا پایان مارس که برابر با بیش از 1 به 10 از شرکت فروشگاه. بیماران را در برنامه آزمون های آنلاین.

مهاجر در مرز آزمایش مثبت برای COVID-19

یک هندی ملی که عبور از مرز به طور غیر قانونی در هفته گذشته آزمایش مثبت برای COVID-19 تبدیل شدن به اولین مهاجر در بازداشتگاه های آمریکا مقامات مرزی به بیماری ناشی از کوروناویروس.

ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها گفت: ماموران مرزبانی دستگیر 31 ساله از هند روز شنبه پس از عبور از مرز به طور غیر قانونی در نزدیکی Calexico, کالیفرنیا.

عوامل حمل و نقل هند مهاجر به یک گشت مرزی تسهیلات. آنها قرنطینه او و پس از او نمایش داده می شود علائم شبه آنفولانزا در دوران اولیه پزشکی غربالگری. کادر پزشکی تست برای COVID-19 و آزمون برگشتم مثبت CBP گفت.

کرن کانتی: مکفارلاند تصویب جغرافیایی طرح به گسترش مهاجرت بازداشت

آدلانتو: مهاجر بازداشت شدگان باید آزاد شوند در میان COVID-19 خطرات

مرد سفر کرده بود با سه نفر دیگر از اتباع مکزیکی با توجه به آژانس. مرز ماموران بلافاصله اخراج سه مهاجران مکزیکی به مکزیک به عنوان بخشی از مهار تلاش های در محل در مرز ایالات متحده و مکزیک برای بیش از یک ماه است.

در زیر است که سیاست CBP از مارس 21 بازگشت همه مهاجران دستگیر و در امتداد مرز به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است به کشورهای خود. آژانس مجاز است بلافاصله پس از بازگشت مهاجران از مکزیک و گواتمالا و السالوادور و هندوراس به طور مستقیم به مکزیک از طریق نزدیکترین بندر ورود.

سایر مهاجران از جمله کسانی که از هند گرفته و بازداشت شده تا زمان بازگشت آنها را می توان مرتب شده اند.

“پتانسیل برای معرفی و گسترش COVID-19 CBP در ایستگاه ها و مراکز پردازش ارائه یک خطر برای مهاجران خط مقدم ما عوامل و افسران و مردم آمریکا” اقدام CBP کمیسر علامت گذاری مورگان گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

در روز دوشنبه بیانیه CBP گفت: آن انجام شده است تماس, ردیابی در افرادی که ممکن است تا به حال در تماس با مرد هندی. معلوم نیست اگر هر یک از دیگر مهاجران در بازداشت یا مرز ماموران قرار گرفتند.

این سازمان اضافه شده است که آن مطلع آن “همکاران” در مکزیک در مورد مثبت مورد. مکزیک مهاجرت آژانس است و نه در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد این حادثه است.

این مرد هندی است که در بازداشت اداره مهاجرت و گمرک “که در آن او را به ادامه درمان بر اساس پرسنل پزشکی توصیه های” CBP گفت.

در حالی که این اولین بار است که گزارش COVID-19 مورد در میان مهاجران در CBP بازداشت آژانس را شناسایی کرده که از روز شنبه حداقل 303 موارد مثبت در میان کارکنان آن از جمله مرز عوامل و ماموران گمرک نیروی انسانی فرودگاه ها و گذرگاه زمین. اکثر موارد در کشورهای دور از مرز ایالات متحده و مکزیک.

افزایش چشمگیر در COVID-19 مرگ و میر

Riverside County: این شهرستان شاهد افزایش چشمگیر در تعداد مرگ و میر با توجه به COVID-19 روز دوشنبه با مقامات بهداشت عمومی گزارش 23 کروناویروس جدید-مرتبط با مرگ و میر پس از آنها قادر به گرفتن بر روی روز-پرونده های قدیمی.

23 تازگی گزارش شده مرگ و میر رخ داده بین مارس 21 از طریق پنج شنبه گفت: Riverside County سخنگوی خوزه Arballo. تعداد 141 نفر فوت کرده اند با توجه به این ویروس در این شهرستان پس از همه گیر آغاز شد.

کروناویروس در Coachella Valley: تا کنون موارد

ویروس تاثیر: 40 درصد از واجد شرایط دانش آموزان کم درآمد و بدون وعده های غذایی رایگان

این شهرستان تعداد کل موارد دو برابر شده است بیش از دو هفته گذشته به 3,643 با مقامات گزارش 80 موارد جدید در روز دوشنبه.

در حال حاضر 215 بیماران بستری از جمله 75 در بخش مراقبت های ویژه.

سان برناردینو شهرستان: مقامات تایید 21 جدید کروناویروس موارد در دوشنبه آوردن این شهرستان را در مجموع به 1,772 تایید موارد مثبت و 82 و میر مرتبط با این ویروس.

Imperial County: مقامات بهداشت عمومی گزارش 251 موارد 67 بهبود بیماران و هشت ویروس-مرگ و میر ناشی از جمعه.

Coronavirus مورد به روز رسانی

Riverside County گزارش 80 جدید کروناویروس موارد و 23 جدید و میر آوردن مجموع به 3,643 موارد و 141 مرگ و میر.

مقامات شهرستان گزارش روز دوشنبه 14 مورد جدید و یک مرگ در Coachella Valley نه شهرستانها که در حال حاضر 618 موارد مثبت و 25 virus مربوط به مرگ و میر.

 • کلیسای جامع شهر: 81 مورد و 1 مرگ
 • Coachella: 122 موارد و مرگ و میر 2
 • دزرت هات اسپرینگز: 30 مورد و مرگ و میر 0
 • Indian Wells: 11 مورد مرگ و میر 0
 • Indio: 127 موارد و مرگ و میر 4
 • La Quinta: 59 موارد و 1 مرگ
 • نخل کویر: 73 موارد و مرگ و میر 5
 • پالم اسپرینگز: 91 موارد و 9 مرگ و میر
 • رانچو مایراج: 24 نفر و 3 و میر
 • Unincorporated جوامع: برمودا دونس: 4 مورد و 0 مرگ و میر; لبه بیابان: موارد 3 و 0 و میر; کویر کف: 5 مورد و 0 مرگ و میر; گارنت: 8 مورد و 0 مرگ و میر; مکه: 23 مورد و 0 مرگ و میر; North Shore: 1 مورد و 0 مرگ و میر; واحه: 7 مورد و 0 مرگ و میر; آسمان دره: موارد 3 و 0 و میر; حرارتی: 10 مورد و 0 مرگ و میر; تهوسند پلمس: 4 مورد و 0 مرگ و میر; ویستا سانتا رزا: 1 مورد و مرگ و میر 0
 • کالیفرنیا: 43,464 موارد مثبت و 1,755 مرگ و میر

کمک: رافائل Carranza, Nathan Bomey

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>